Sõjaväe teema

Discussion in 'Jutud' started by KeN1, Apr 24, 2007.

  1. biker14

    biker14 New Member

    110
    0
    0
    Ülikoolis õpid sa pärast kaitseväge (mitte sõjaväge)!!
    Ega see sul ameti vms jaoks vaja ei ole,
    oled mees, või ei ole? Kui oled, mine õpi relvade käsitlemine, lahingute pidamine, meeskonna töö ära.
    Nii pussy ei saa olla, et kaitseväge karta, tegevust seal on, süüa saab hästi, peale katseaega saad iga nv kodus (või kus iganes) käia..
    Kulutad 8 kuud oma elust kaitseväes ära, mis siis juhtub? OMG OMG tõesti.

    PEACE 8)
     
  2. seeolenmina

    seeolenmina New Member

    337
    0
    0

    õige,õige ;)
     
  3. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16
    Söök nagu eriti ei kutsu sinna onju:p
    TEgelt oleks soov minaa, kuid samas on mul tugevalt kujunenud lampjalad (ei tahaks ka nagu peale nooruse aega ratastoolis tagasi tulla). Relva oskan käsitleda ja metsas olen ka passinud piisavalt, et teada mis see endast kujutab :wink: Ei pruugi ainult 8 kuud olla, on ka võimalus 11 kuud teenida! See selline 2 otsaga vorst, et ei tea kust otsast sööma hakata :D
     
  4. Legend

    Legend New Member

    78
    0
    0
    Hahaa eile sain teada et sõjaväes saavad üle 190cm pikkused topeltportsu ;) Juba ootan kuna saan ära käia seal! :lol:
     
  5. Mr.Crazzy

    Mr.Crazzy New Member

    94
    0
    0
    See, et mind sõjavägi ei köida, ei tähenda et ma pussy olen :lol:, karta ei ole seal midagi :wink:
     
  6. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16
    Täpselt, aga relvaga lasta võiks ikka osata ning lahti ja kokku laduda;) Neid makaroone kes võdisevad relva taga on pool Eestit täis, lausa jube vaadata :| :?
     
  7. Kubsik

    Kubsik New Member

    46
    0
    0

    Kui nii peaks olema, siis Mind võite sõja ajal metsas kohata.. :D
     
  8. uuts

    uuts New Member

    73
    0
    0
    Lol, kubsik on naq hull sõjanduse järele naq turbojänku
    käib mingi kaitseliidus ja värki ja kui 1 kord paintballi käisime mängimas siis tüüp ladus hella skeemi seal.
    respect meie sõduritele:D

    ise eitea ei viici küll eriti 9 kuud vms raisku lasta oma elust.
    pigem kool/töö kui sõjavägi.
    aga see minu arvamus ja kui pean ise kunagi minema sinna, siis arvan et käin selle piina läbi.
     
  9. Arvo

    Arvo New Member

    36
    0
    0
    Kuskil nägin, et keegi seletas midagi NATOst et meil pole sõjaväge vajagi.
    Aga kui NÄITEKS Venemaa-Eesti suhted oleks kriitilises seisus ja Venemaa ütleks NATOle et loobuge Eestist või kuulutame kogu NATOle sõja (kindlasti liitlasteks Hiina ja muudki), mis te arvate mis oleks NATO vastus ?

    Ajateenistuse võiks ikka igaüks läbida kes vähegi suudab. Elust aega raisku lasta nägin ka siin kunagi, mida sa siis praegu koolis ? Miks sa üldse ülikooli lähed ? MIKS SA ÜLDSE ÕPID ? See ka ajaraiskamine ju.
    Ikka selleks, et endal oleks hiljem elus kergem. Kõige makaronipoisid tuleks saata sundkorras. Mitte mingeid kutseid ega asju, ukse taha makaron pagassi ja sõit võib alata.

    Lalalala, sõimake mind nüüd rollerdajad.
     
  10. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16
    Täpselt, ja selle 48H (mille jooksul epame ise hakkama saama) on juba munamägi siledaks lükatud;)
     
  11. kevxx123

    kevxx123 Bännitud Bännitud

    1,192
    0
    0
    Ma läheks sinna suht siis kui seal oleks ärlkamine kell 10 :D
     
  12. marekx8r

    marekx8r New Member

    423
    0
    0
    kella 6 ajal või isegi enne 6 :D
     
  13. Cuum

    Cuum Guest

    0
    0
    0
    Poh selle ühekorra elab üle , siis kui meeldima hakkab siis ma ei tia :D
     
  14. OlaviT

    OlaviT New Member

    299
    0
    0
    Endale tuli siis kh see esimene kiri tna koju, et arvele võetud.
     
  15. marekx8r

    marekx8r New Member

    423
    0
    0
    Kõige naljakam on see et esimene kiri(oled arvele võetud blablaa) tuli 17a aga praegu olen 19 ja ei ole nad midagi saatnud.Käin juba pea 2a tööl ja ega ei läheks ka sõjaväkke kui kutsutaks.
     
  16. kevxx123

    kevxx123 Bännitud Bännitud

    1,192
    0
    0
    NATO ei tuleksgi appi teda ei huvita selline riik nagu Eesti!
     
  17. sääks

    sääks New Member

    409
    0
    0
    Irw , paraku on nii , et Eesti kuulub NATO-sse . Ja NATO riigid on sõjategevuses nagu üks ühend vms. Mitte see pole mingi wannabee FBI , ninja turtles , et äkki tuleks appi :D .
     
  18. Kristjan

    Kristjan New Member

    531
    0
    0
    Pealegist Eesti on strateegiliselt väga sootsas kohas ega Nato ei ole selline, et üks hetk lubab teine ei sorry mees me ei saa :D
     
  19. Arvo

    Arvo New Member

    36
    0
    0
    No vähemalt hea et pimedal lihtkodanikul on usku sellistesse organisatsioonidesse.


    :)
     
  20. -Keeway-

    -Keeway- New Member

    33
    0
    0
    Krt. Ei saa aru neist möödahiilijatest. Mees võiks ikka teada kummast otsast püssil pauk tuleb..
    Tänapäeval on vägagi inimlikuks see värk tehtud seal..saan aru kui mingi vene aeg oleks siis viriseks..
     

Jaga seda lehte