Sasuke-se Keeway Hurricane

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Sasuke, Okt 12, 2008.

  1. freeser

    freeser New Member

    474
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    No hakkab looma :D võiksid ta juba ära värvida ja ka korralikult kokku lappida, sis saaks midagi aru kah :D
     
  2. Unclesam

    Unclesam New Member

    212
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Ei ei , ära seda focuse kondlit küll sinna areta , see näeb juba selline välja nagu tite vanker traktori ratastega . Aga loomulikult kui hästi ümber teha siis võibolla ka istuks ideaalselt :wink:
     
  3. 4stroke

    4stroke Bännitud Bännitud

    1,217
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Hmm sa pead ette leiutama ka siis suurema rehvi kui sa paned focuse esigondli muidu jääb tõesti esiratas naq mega väike :|
     
  4. keeway.

    keeway. New Member

    545
    0
    0
  5. Sasuke

    Sasuke Member

    388
    0
    16
    Re: Sasuke-se KeeWay

    1. See esituli originaalne ei istu mulle ültsegi :/ Nihuke imelik ( naiselik ) ...
    2. Ei hakka enam kuhugile lõikuma. Arvatakse ja kiunutakse, et pasalt lõikad jne. Underit teen küll. Under ei pea olema sirgelt. Aeroxi tagatuli läheb underi külge mul, ning natuke tuleb ülevalt kumer. Edasi läheb mõnusalt sirgelt alla. Asi korras, välja mõeldud. Tehtav kõik.
     
  6. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Täitsa lõpp, pole siukest porri elusees veel näinud, sorry :| Sellele masinale peale stock välimuse muu ei sobigi, dh oleks aind ainuke asjaparandaja . Hea vähemalt et esigondlit ei tule sinna, siis ei rikuks ära välimust .
     
  7. keeway.

    keeway. New Member

    545
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Kuna underit tegema hakkad ?
    Ma lõikal endal küll kondli, selliseks enamvähem nagu to teisel pildil on :wink:
     
  8. Sasuke

    Sasuke Member

    388
    0
    16
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Under tuleb siis, kui Silver minuni jõuab koos minu vaigu, riidega jne :D Siis hakkab mõtlema . Mul muud pisi vidinad olemas juba. Mul üks asi juba lõigatud sinna orig, esigondlisse. Et jahm.
     
  9. 4stroke

    4stroke Bännitud Bännitud

    1,217
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Kui sa selle teeks see olek väääga kena minu silmis :eek:
    [​IMG]
     
  10. keeway.

    keeway. New Member

    545
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    minuarust on ka see väga ilus, aga eks ta ise teab mis teeb :wink:
     
  11. CBIH

    CBIH Bännitud Bännitud

    771
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    stokk tuli jääb
     
  12. raks100

    raks100 Member

    634
    0
    16
    Re: Sasuke-se KeeWay

    tra seda teemat siin lugedes on mul tunne et olen mängukoopa foorumis kus pubekad ajavad hullu sitta. las poiss ehitab nii nagu ise tahab. ta pole veel kuhugi maani jõudnudki , alles ehitab ja juba mitu lehekylge mölisemist.

    Peace
     
  13. CBIH

    CBIH Bännitud Bännitud

    771
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    ega jah hakkab juba varsti ruuukki kiivi teema mõõtu võtma aga ta on end vähemalt parandanud
     
  14. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Eks kes rohkem mölisevad on kadedad :lol: , minu arust pole sellel keewayl häda midagi, roller nagu roller ikka, plaanis endalegi selline muretseda :D
    Niiet edu sulle sasuke :wink:
    Värvi kohapealt siis suht hea oleks nii nagu algul tegid, et jalgade alune ja põlvede esine oleks valga, ülejäänd roheline, kuid see on ainult minu arvamus :D
     
  15. Sasuke

    Sasuke Member

    388
    0
    16
    Re: Sasuke-se KeeWay

    HeHe, ma ps-in sulle värvi uue :) Ei hakka igaleühele avaldama, muidu jälle kiunutakse.
     
  16. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Eks nad kipuvad kiunuma jah :D
     
  17. Sasuke

    Sasuke Member

    388
    0
    16
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Lauriii, millal sa omale hurricane ostad ? Muidu lisa msni, mu profiiilis olemas.
     
  18. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Ülemised sisselõiked päris okeilt, aga alumised. Anna andeks, aga täiesti valedel kõrgustel ju. Kohe peale vaadates hakkab ju silma.
     
  19. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Mullikas, sa oled ikka tõsine lohh, endal ei ole rolleritki, mittemidagi ei ole teinud, ja kritiseerib teiste tööd, julmmm lohh oled ikka, eks tee paremini, kui välja tuleb, siis võid möliseda !
     
  20. 4stroke

    4stroke Bännitud Bännitud

    1,217
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    mai pannud esimese hooga seda tähelegi aga no see oleks ikka way ilusam kui tal see praegune facti gondel või mille oma see on :wink:
     

Jaga seda lehte