Sasuke-se Keeway Hurricane

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Sasuke, Okt 12, 2008.

  1. Sasuke

    Sasuke Member

    388
    0
    16
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Sa ei näe piltidelt, et on maha lõigatud ? Ainult numbrimärgi osa on tehtud.
     
  2. tms

    tms New Member

    1,192
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    kui kedagi minu arvamus huvitab,siis ma arvan,et poiss teeb sellest isegi elulooma,kuidagi suurem tundub selle facti või focuse esigondliga,põlved ei käi vastu lenksu w/see leone/hurricane nii väike roller ju
     
  3. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Minu arust see esigondel suht tuus asi :D
    Ma ei ütleks et see roll väikseks jääb, põlvede esine ruum suht normaalne sellise rolleri kohta 8)
     
  4. Unclesam

    Unclesam New Member

    212
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Kui jalad käiks vastu , siis vastu lenksukondilt (aga seda pole enam) ,vaatab normaalne lenks vähemalt vastu , aga see kondel võiks teise kuju endale seostuda , veits kitsamaks võinii . Muidu näeb nagu Daewoo see kõigeväiksem versioon 20 tolliste velgedega . Tee mingisugused väiksed tuled sinna sisse (nt aprilia sr50 omad) ,siis normalnaa. 8)
     
  5. Palu

    Palu New Member

    588
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Sebi suurem velg alla...
     
  6. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Mismoodi kui ei mahu? Taha raudselt ei mahu 12`velg alla.
     
  7. Palu

    Palu New Member

    588
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Aga mina vot arvan et mahub :wink:
     
  8. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Ma oleksin publikuks, kui hakkaksid 12" velge 10` velje karteri külge pookima. Ütlen ette, et kino on karanteeritud.
     
  9. NaeL

    NaeL New Member

    1,276
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Tegelikult mullikas sa eksid, ühel tuttaval on mingi hiinakas 12" velgedega, üli minid rehvid, aga üsna norm näeb välja. Usun, et sellele saaks ka, aga pead ei anna.
     
  10. Sasuke

    Sasuke Member

    388
    0
    16
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Olen proovinud ning oli suht raske. Väga väike vahe jääb ning ajapikku ta kulutab rehvi ära. Ette ma juba plaanisin 12" velge. Arvan, et mingisuguse aprilia vms, kui sobib. Praeguseks panen vaid Focuse esitule sisse. Mõni aeg hiljem panen kindlasti kõik augu sealt kinni ning siis alles vaatan teised tuled.

    Aitäh!
     
  11. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    12`veljega hiinakaid on jah. On ka 13`veljega. Ja siis? 12` ja suuremate velgedega mudelitel on variaatoriosa(karter) pikem. 10`on lühike karter ja 12`velg alla ei istu.
     
  12. Sasuke

    Sasuke Member

    388
    0
    16
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Täna sai siis säde kätte saadud. Homme proovib tööle ning kui läheb siis ongi juba eluloom olemas...Ainuke häda, et praegu jääb siis skeletiks.
     
  13. CBIH

    CBIH Bännitud Bännitud

    771
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    praegu vist seal 10tolli ja 90 kõrgusega rehvid?
    12tolli ja 60 kõrgusega lähevad ka,
     
  14. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Oled pannud lühikese karteriga mootorile? Ma sügavalt kahtlen selles, sest vahe on kaks tolli ehk 5cm ja seda ruumi eespool jääb puudu. Rehvikõrgused ei ole tollides.
     
  15. -MarTin-

    -MarTin- New Member

    329
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    12 tolli rehvid ei lähe kindlalt 10 tollise blokiga masinale. Järgi proovitud.
     
  16. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    No seda minagi. Tundub, et mõned kanged mehed siin panevad.
     
  17. Sasuke

    Sasuke Member

    388
    0
    16
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Okei..Tänud kõigile seletamisest, kuid nüüd aitab. Masin töötab, tiirutatud juba. Tuleb sissesõit teha..Uhiuus kolb sees ju :/
     
  18. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay


    Kuda minek on ? tippu proovi ka millagi :p
     
  19. 4stroke

    4stroke Bännitud Bännitud

    1,217
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    mihkuk ega k2ik ei ole nii lambad naq sina et hakkavad sissesõiduaeg kiirendust ja tippu proovima :eek:
     
  20. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    kiirendust on kohe ju tunda ;) ja kas oli öeldud, et proovi tipp ära, ütlesin, et hiljem proovi tipp ära, siis kui sissesõit tehtud ;) enne loe postitus korralikult läbi, kui mölisema hakkad, ;) ja lammas oled siin sina, ;)
     

Jaga seda lehte