Sasuke-se Keeway Hurricane

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Sasuke, Okt 12, 2008.

  1. 4stroke

    4stroke Bännitud Bännitud

    1,217
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    no sinu xr8 huiaaaaaga võid kohe peenestama hakkata uute asjadega :roll:
    Teglt mai viitsi siinsinuga pubekat mängida niikuinii k2ik teavad milline lohh sa oled midagi veel siis ps ;)
     
  2. Sasuke

    Sasuke Member

    388
    0
    16
    Re: Sasuke-se KeeWay

    1. Tippu ma ei tea..Pole proovinud ning pole spidomeetrit peal isegi :D Puru on :)
    2. Täna sõitsin skeletiga linnapeal ning tuli ment vasta...Hea, et ei pidanud :D
    3. Ma ei pane gaasirutskat isegi poole peale ja juba tõmbab vastavalt minema...Kindlasti kiirem, kui see hurricane mis kodus on :D
     
  3. lumekaru

    lumekaru New Member

    143
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    ei meeldi yltse se roller...ma ei tea miks :S
     
  4. Sasuke

    Sasuke Member

    388
    0
    16
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Ei no ma mõistan, kui teil on mingid Apriliad vms...Aga ega kõikidel rolleri omanikutel pole EMA JA ISA RAHASTAJAD. Millegi pärast kardan, et üle 50% siin foorumlastest on oma ema ja isa raha koti all..+ saanud rolleri..Ise nende alla ei kuulu.

    Hakake nüüd jah kritiseerima seda ütlust kuna teil nkn muud pole teha.
     
  5. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Sorry, aga väga paljusid tean, kes oma rahadega kõik teinud, sealhulgas minagi, ei taha midagi halvustavat öelda, aga saaks alati ka palju paremini ilma vanemate abita..Raha pole sita tegemiseks ettekääne ;) peace . Ja kusjuures stock gondlid sobivad sellele kõige paremini (y)
     
  6. Sasuke

    Sasuke Member

    388
    0
    16
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Sellessuhtes olen päri, et kui raha on siis miks mitte teha mingi püss valmis millega mentide eest minema tõmmata...Kuigi varsti pole mõtet eest tõmmata kuna kui tuleb numbrimärk, siis neil väike sõrmeliigutus ning teavad kelle oma ning kus asub. Tean, et paljud siin on ehitanud rollerit ka oma rahadega, aga ma julgen arvata vähemalt, et pooltel on ikkagi ema ja isa ka aidanud.

    In Topic: Gondleid ma ei pane..Siis panen, kui annan rolleri vennale. Endale jääb gondlitega väikseks. Pole suht mõtet.
     
  7. 4stroke

    4stroke Bännitud Bännitud

    1,217
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Hmmm aeroxid on ilusad ilma gondlteta sest neil suht ilus raam jaahm suured rattad aga jahm sinu hurricane/leon kyll siis ilus ple ja ma olen 1.83 pikk ja minu klassivend kes on 1.90 saame sellega normaalselt sõita ei k2i jalad kuhugi vastu mai ei tea mis koljat sina oled :lol:
     
  8. Sasuke

    Sasuke Member

    388
    0
    16
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Asi on nii, et minu hurricane on varem toodetud kui nüüdsed. Kas oli 2003 või 2005. Aasta nii ei loegi, aga miks ma seda rõhutan on see kuna, kui istun siis jalge gondlid tulevad vastu jalgu. Iste on liialt ette tehtud. Saaksin muuta, kuid siis peaks raami ka natukene muutma ja tõesti ei viitsi seda teha. Masin nüüd töötab laitmatult. Homme video :)
     
  9. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Sellise jutu eest peaks sul küll koheselt moderaatori õigused ära võtma! Tropp oled, ausalt!


    Sasuke: Tead mis? Leitsid endale vaenlase.Kui kuskil on sul tekstid mis ei sobi sinna siis kustutan koheselt. Siis ma vähemalt ei tee midagi valesti.
    Mine käi arene koolis mullikas..Ausalt kah.
     
  10. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Mis ta siis ütles nüüd et mode õigused ära peaks võtma ? Mulle kahjuks ei jõua kohale :roll:
    Aga seda et ma mingi hetk mustvee ja siis ma annan sulle ka teada, tahaks seda masinat kohe näha, saaks tiba juttu ka ajada :D
     
  11. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Moderaator peaks olema eeskujuks teistele foorumlastele, ja aitama neid, õpetama, ja hoidma foorumit korras, mitte siin arutlema teemal: mis masinaga mendieest eest ära sõita ja värki, saa üle, mendieest sõitmine toob ainult jamasi kaela, varsti kui nii jätakatakse et tuunitakse masinaid , etmendieest ära sõita, siis krdi rolleril on 2010a turvavööd vaja vms , maitea, olge normaalsed !
     
  12. Sasuke

    Sasuke Member

    388
    0
    16
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Igastahes videot ma ei panegi. Ei ole mõtet. Siin on nii targad inimesed, kes arvavad liiga palju endast. Uhkust võiks olla vähem, kuid kui oled kade inimene jne jne siis mis teha....Aitab nüüd sellest teemast. Nüüd loodan saada teemasiseseid jutte :)
     
  13. lumekaru

    lumekaru New Member

    143
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    ma olen täiega kade, et sul ni lahe roller on.

    Sa võiksid selle mingi 70cc teha ja siis stuntima hakata :) Hea väike masin
     
  14. Sasuke

    Sasuke Member

    388
    0
    16
    Re: Sasuke-se KeeWay

    70cc ei tee ma seda. Põhjuseks on see, et see roller on järgmine aasta venna oma + see aasta teen 125cc ära. Roller jääb lahjaks juba.
     
  15. 4stroke

    4stroke Bännitud Bännitud

    1,217
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    hehee kui võta sellest 70cc teemast kinni siis mingi karmim 70cc silku on kindlalt 125cc üle ;P
    Aga video võiksid ikka panna, sest huvitav lihtsalt vaadata kuidas masin l2heb jne?
     
  16. 4stroke

    4stroke Bännitud Bännitud

    1,217
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    hahaa 125 nt mingi krosa vms 4t nt saab isegi minu stock roxi käest peeti noohm aga 2t 125cc saab igakell mhrilt imeda nt kui tuua näide madise mhr tegi vist mingi 100m kiirendust 1200cc bikega ja see bike sai suttttiiii :):)
    Ma toon näiteid igapäeva elust mitte kuskilt statistikast or mai tea millest
    teemasse lase ikka video üles ja kui ei taha näidata teistele n2ita aint mulle :p
     
  17. 4stroke

    4stroke Bännitud Bännitud

    1,217
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Mullikas sa oled lihtsalt üks tyhi kargaja siin kes prooovib siin midagi muuta!!!
    Nori ikka kirjavigadepärast seda sa aint oskadki, täitsa lõpp kus sa ikka oskad vinguda inimeste kallal. On sul ikka isatsemise tujudkoguaeg, pead ikka näitama kui tark ja äge vend oled, et saad 13-16 aastastega ässa mängida??
    Mõttetu tegu ültse oleks ma mingi 30-40 vms siis ma ültse ei viitsiks käia sellises kohas teismelistega plõksimas ja seadust taga ajamas, või oled sa mingi ment vms, et sa siin rakselt seadusi taga ajad??
    ELA OMA FAKING ELU TURAKAS!! :-x

    E: Mullikas mitu kirjaviga oli, loe kokku ja saada protokoll mulle :lol:
     
  18. freeser

    freeser New Member

    474
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    su rollut tahaks näha juba värvituna ja kokku laotuna :p
     
  19. Sasuke

    Sasuke Member

    388
    0
    16
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Värvi, värvi...Ei saa näha :D Ma ei luba teil näha veel seda lõppu :) Tra see Naela summuti on suht koom :D Keevitused lõi lahti :D Tuleb ära keevitada uuesti.
     
  20. NaeL

    NaeL New Member

    1,276
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Kallis kraam. :p


    Sasuke:

    UUENDUS:
    OSTAN MALAGUTI PLOKKI ALLA!
     

Jaga seda lehte