Sasuke-se Keeway Hurricane

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Sasuke, Okt 12, 2008.

  1. Sasuke

    Sasuke Member

    388
    0
    16
    Re: Sasuke-se KeeWay


    Miks ma ei talu ?:p Aga mind ajab suht vihale kui mingi 2LK mõtetut OT, et imelik täht, tee muud moodi jne. Okei, soovitused soovituseks kuid kui hakatakse juba rohkemalt tühjalt kargama et miks lõikata jne siis ajab juba vihale küll. Teised on ka lõiganud. Nendel pole midagi öeldud. Mina teen '' lehvitava patricku '' siis kõik minul turjas. Minge ja käige koolis mitte istuge kodus. Saate mõtlemist ka vb juurde.
     
  2. Sasuke

    Sasuke Member

    388
    0
    16
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Ei no muidugi, järgmine OT läheb kustutamisele. JUBA ENNEM KIRJUTASIN ET AITAB SELLEST. EI, ISEGI MODERAATOR EI SAANUD ARU. 2-3lk juba seda tähe juttu. Mulle aitab ka sellest . Mul jumalast suva mida teie sellest tähest arvate. See on minu roller + minu teema. Oma teemat haldan mina ja ma loodan, et nüüd LÕPETATAKSE see TÄHEKESE JUTT VIIMAKS.
     
  3. SCT-roller

    SCT-roller New Member

    259
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    moeraatorid ei saanud aru? minu teada oled sin akah moderaator vms? :wink:


    Sasuke: Kev küsis siin kriitika kohta. Seda oleks ikka PS ka saanud. Mina ei näe selle postituse mõtet oma teemas ning järeldan seda OT-na
     
  4. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Sinu teema sina käsed ja pood. Ole hea ja pane see teema siis lukku, kui siin sõnavabadust ei ole! Käitu moderaatorile vastavalt!
     
  5. Sasuke

    Sasuke Member

    388
    0
    16
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Sõnavabadus oli 2-3LK tagasi. Paar lk tagasi vaadata siis seal juba rääkitud küllaga, ning olen öelnud et aitab küll nüüd. Teie eirate ja jätkate oma OT.
     
  6. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Mis on OT(offtopic)? Teemaväline jutt eks. Kas on siis teemaväline jutt, kui räägitakse SINU tähest, mille rolleriplasti sisse lõikasid? Ei ole nagu, eksju.
    Ma saaks aru kui keegi siia aiaaugust rääkima tuleks ja siis teema jääbki aiaaugu juurde.
     
  7. Sasuke

    Sasuke Member

    388
    0
    16
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Sinu praegused postitused on olnud OT. Lõpeta minuga vingumine ja liigu oma eluga edasi.
     
  8. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Minu postid on OT, aga sinu enda eelmised soigumised? Nendest ju praegused postid tingitud ongi, et soiguma kukkusid. Poleks sa hädaldama kukkunud oleks kõik okei. Küll see tähekese laitmine ka oleks vaibunud.
    Minu poolt kõik, sest sa ei saa niikuinii aru, mida ma öelda tahan.


    Sasuke: Eks iga koer saab oma peremehelt vitsa, ning ennem ei lõpeta kui pepu punane. Mulle lihtsalt aitas tähe jutust. Ma ennem ütlesin ja ütlen nüüd viimast korda, et lõpetage see jutt. Rääkige mulle PS teel, aga ärge minu teemat sellega mustaks tehke.
     
  9. Muster50

    Muster50 New Member

    45
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    ise ütleks et oleks vb ise teinud küll sablooni järgi täpsema aga kui tahtsid tegid nii sinu roller tee mis tahad arvan et kui võrk alla käib küll jääb ilus isegi aga jah teemal kole täht kena täht on mõtetu pmt millal siis plastid uuesit värvimisse või mis saab plastidest edasi sama värv midaig teist?
     
  10. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Sorri et OT; aga see vanasõna mingi HOMEMADE W ? :D oma koera ikka ei peksaks ju :D midaveel, mingi sadist oled w ? :D ei no, tegelt ka :D

    NÜÜD RAHU ! :D võid selle ära kustutada, lihtsalt ütlesin ! :lol:
     
  11. Sasuke

    Sasuke Member

    388
    0
    16
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Praegu ma irvasin, aga jah :D Selle mõtlesin ise välja :D

    To Muster50: Gondlid lähevad mustaks-punaseks. Võrk läheb tähe alla :D Kõik korras.
     
  12. Muster50

    Muster50 New Member

    45
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    mihkel turpa putsi ausalt kaa :lol: sul vaja kobiseda tühja ja vanasõnu arutada äkki on kuskilt kuulnud ja ei tähedna kohe peksmist ja sadistlikust
     
  13. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    tee valge ja punasega :D mul endal honda valge, veljed valged, ja raam punane, blokk punane,istmekate tleb ka punane, downhill ka punane :D Valge ja punane lähevad minuarust sitaks hästi kokku :D must 1 kallimaid värve ka ;) :D valge kõige odavam :D:D
     
  14. Sasuke

    Sasuke Member

    388
    0
    16
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Valge aga läheb ruttu kakaseks.

    To Mihkukene: Minu kohus on foorumis korda hoida. Oma teemas võin ma teha mida tahan. Võin ka oma teema kustutada jne. Käis ennist jutt minu tähe tõttu. Las ta olla siis :D Saa üle ?:D
     
  15. Muster50

    Muster50 New Member

    45
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    aga kle teeks nalja läheks disneylandi ja koguks kleepse sealt teeks su rollerist mingi disnye rollu paneks miki hiiri ja donaldi kleepse täis ja värviks helesinise ja valgega või roosa ja valgega;D
     
  16. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Sain juba jah :D
    * vaata siis krdi poriste jalgadega peale ei tasu ronida :D pm veljed head, tõmmad lapiga üle khe läigivad :p ja ega valged gondlid ei ole väga hullud, kusjuures mattmustal on veelparemini tolmu näha :D vähemalt minuarust :D
     
  17. Sasuke

    Sasuke Member

    388
    0
    16
    Re: Sasuke-se KeeWay

    To Mihkukene: Ei soovi mattmusta teha :D Valge oli mul juba ammu mõttes, kuid kõigil on valge ja ei soovi olla sarnane. Eriline tahan olla :D

    To Muster50: No kui sa tripi välja teed siis lähme ? Sina teed Lilla-valge :D
     
  18. Muster50

    Muster50 New Member

    45
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    vabalt teen välja üheotsa pileti ainult;D ja miks mitte lilla valge lilla ju moes praegu:D
     
  19. Sasuke

    Sasuke Member

    388
    0
    16
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Okei:D vastake küsimusele.
     
  20. kevxx123

    kevxx123 Bännitud Bännitud

    1,192
    0
    0
    Re: Sasuke-se KeeWay

    Sa ei saa keelata rääkimast siin,kustutada võid jms aga rääkimast sa ei saa keelata teisi.


    Kaua sa siin ikka oled ja räägid teemat edasi ? Teised juba lõpetasid. Aitab nüüd onju?

    E:Teed hoiatuse mulle :roll: ?

    E: Ei, miks ? :D
     

Jaga seda lehte