SecondTry. Cpi Oliver Sport 06.

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by SecondTry., Nov 11, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Gratz.-

    Gratz.- New Member

    182
    0
    0
    Ega see ei loe, et sa millikas pole. Sellepärast siis ei pea kohe mingit porri tegema .
     
  2. henri115

    henri115 Member

    498
    0
    16
    Rahaga pole see rõve tagakiik kuidagi seotud :roll:
     
  3. Tauri..

    Tauri.. Active Member

    2,317
    0
    36
    Noo aga kui vana tahab nii porri kiike kui ise tahab ja mõistus võtab , mks mitte siis ???? Ega see ei peagi kroomitud olema . Ja nagu olete aru saanud ASI on algul ...
    PEACE
     
  4. Sr70r.

    Sr70r. New Member

    228
    0
    0
    +1 , vend teeb vähemalt midagi . okei teeb natuke sitasti aga igaüks õpib . ( kunagi ongi esimene kord kus ei kuku kõik välja )
     
  5. Tauri..

    Tauri.. Active Member

    2,317
    0
    36
    Ja peale seda on SEE HOMEMADE . MITTE OSTETUD ja makstud hingehinda .
     
  6. henri115

    henri115 Member

    498
    0
    16
    Pigem jätta tegemata kui mingit s*tta teha, ja tahad öelda ,et ennem homemade s*tt kui väheke raha kulutada ja osta korralik asi?
     
  7. MMA

    MMA Active Member

    2,362
    0
    36
    tõmmake küljega, ise teinud oma rolleriaegade algusest peale enamus ise ja leiutanud koguaeg ja tra kui raske see tegemine teglt on ja ise mõtlemine, niiet minupoolt täielik respect, et ise teed, mitte pritsid pappi ostad ja lased teistel teha ükskõik kui porr, MIS SITASTI SEE UUESTI!

    ja minu arvamus ei kuulu vaidlememisele igalühel oma arvamus ja las jääda see nüüd ka äkki?
    aga edu
     
  8. SecondTry.

    SecondTry. New Member

    528
    0
    0
    mm, asjade kohapealt nii et jah , need asjad mis isetehtud, need on tehtud ainult sellejaoks et saaks neid täiustada hetkel, need ei pruugi olla jäädavad detailid, kuna vaja masin ennem töölesaada, siis regullida asjad ära ja vaadata kas sobib, see kõigest katse exemplar, ja ma polegi seda rolli nagu 100% sõitmiseks teinud, ma selle rolleripeal rohkem asju katsetanud kui taga midagi muud teinud.
     
  9. Outsider

    Outsider New Member

    148
    0
    0
    Pmts teie arvate ,et see roller on mingi ulme kole... ma arvan ,et te olete koledad ja mu koer on ka teist ilusam...
    Enda asi kuidas teeb, ei meeldi ei pea üldse vaatama ,ega kritiseerima...
     
  10. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    :|
     
  11. Outsider

    Outsider New Member

    148
    0
    0
    Sorri :/
     
  12. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Näita seda kiiget lähemalt, isegi mina suhtun sellesse külje pealt vaatesse väga umbusklikult...
     
  13. SecondTry.

    SecondTry. New Member

    528
    0
    0
    eks ma kaku alt ja näitan, kiigel keskel lisa tugevdus ka veel,niiet ei tohiks probleemi tulla.
    Teistele niipalju et jah , kriitika on hea, teatud maani, kui asi läheb kätte liiga labaseks juba siis pole ka mõtet midagi vastu öelda enam, igaljuhul saab rohkem kiigest pilte kui see tõesti teid huvitab :p
     
  14. MMA

    MMA Active Member

    2,362
    0
    36
    kasutaja input tegi sama süsteemi oma roxile kui ehitas (elvise praegune) ja mingit lisatoetusi jne ei teinud ja vägahästi hoidis, värvikiht peale ja vägabueno oli ja ei painunud ka kuskilt otsast jne.
     
  15. SecondTry.

    SecondTry. New Member

    528
    0
    0
    leidsin mingi pildi kiigest,
    [​IMG]
    siaamaani pole kuhugipoole paindunud niipalju kui seal otsas on hüpatud.
     
  16. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Vot nii oleks pidand algul pildi tegema, sest küljelt paistis tõesti et seal mingi paari millimeetrine plekijuntsu mõlemal pool ainult ongi. :D
     
  17. Tauri..

    Tauri.. Active Member

    2,317
    0
    36
    hmm, Normaalne , Aga kas kiigepikendusest pointi ka on ? Kui Mootor gaasi andes ülesse poole ei lenda siis ei näe mõtet pedereerida ju .
     
  18. MMA

    MMA Active Member

    2,362
    0
    36
    kui sa nüüd vaatad mõnipost tagasi kus oli tal alla esiamordist ehitatud taguamort siis jõuab vast pärale?

    aga häid jõule :)
     
  19. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    tagaamort väga vedel ei ole w??
    muidu on 1 esiamort aind suht vedelavõitu ja sõites võib rollu sul kurvis tagumikualt minema joosta.
    muidu edu sulle ja häid jõule:p
     
  20. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Siiski mis puutub sellesse konstruktsiooni veel, siis külgvaates võiksid sa lisada veel rauda, et tuleks nö "kolmnurk sisse", saab kindlam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte