SecondTry. Cpi Oliver Sport 06.

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by SecondTry., Nov 11, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. herko4

    herko4 Bännitud Bännitud

    1,311
    0
    0
    ise ytlesid ei müüd maha:D
     
  2. SecondTry.

    SecondTry. New Member

    528
    0
    0
    mkm, stuntrobi vana x8rx-i esi ja taguvelg müüa, esivelg hetkel x8rxi oma all mul cpil.
     
  3. StuntRobi

    StuntRobi New Member

    38
    0
    0
    Minu esivelg rikub ära kõik ilusa :( , eriti see roostes piduriketas :lol:
    Tegelt sul seal katsuda ja nunnutada on palju :p
     
  4. SecondTry.

    SecondTry. New Member

    528
    0
    0
    ei ole hullu :lol:
    seda küll.
     
  5. Drag

    Drag New Member

    864
    0
    0
    Oota, mis see kaan peaks nagu poleeritud olema ?
     
  6. SecondTry.

    SecondTry. New Member

    528
    0
    0
    ei, pole sinna veel jõudnud , 1x1cm kaane keskelt aind poleeritud , ülejäänud aind lihv.
     
  7. SecondTry.

    SecondTry. New Member

    528
    0
    0
    Täna jõudis minuni power1 vario , jahutus taldrik. (pilti saab ka kunagi)
    vaja oleks veel sr50 / aerox 50 starteri vabajooksu sidurit. ja kick starteri vastandit mis käib väntvõlli otsa + tähik.
     
  8. raidox15

    raidox15 New Member

    185
    0
    0
    Ja kes tahab Power 1 variot ära osta siis ps mulle.
     
  9. SecondTry.

    SecondTry. New Member

    528
    0
    0
    jajah , lase käima ära panna mul siis saad tagasi :lol:
     
  10. SecondTry.

    SecondTry. New Member

    528
    0
    0
    seisab ca 2 nädalat, perekondlikel põhjustel ! :|
     
  11. SecondTry.

    SecondTry. New Member

    528
    0
    0
    vaikselt vaikselt liigub, kuna veits nutsu veel on, tellisin frodult juppe veel
    Esimene Velg
    Taldrikud
    Paar mutrit
    kicki osad (käbi ja vastand vms)
    tähik
    viimase kahe korrasolekus ei olnud ta kindel aga eks näha ole mis pakisisu näitab lubas täna juba posti lükata.
    siis vaja veel veits teha (aga ei saa hetkel aind NV) siis saaks nagu käimapanna, juppe tuleb muidugi veel osta.
    Siduri Trummel
    SüüteTrummel
    jms pahna veel.
     
  12. SecondTry.

    SecondTry. New Member

    528
    0
    0
    frodult saadud pakk juba tartus, homme saan kätte.
    hetkel suht paha olla ei taha midagi teha ega midagi mõelda.
     
  13. SecondTry.

    SecondTry. New Member

    528
    0
    0
    sain monsteri kleepsud kätte :p
    [​IMG]
     
  14. Kaspu.

    Kaspu. New Member

    340
    0
    0
  15. sannukas13

    sannukas13 New Member

    518
    0
    0
    Eiei. Sõber saatis inglismaalt. pmst mulle on ka üks leht ja siis veel ühele tüübile ka.
     
  16. SecondTry.

    SecondTry. New Member

    528
    0
    0
    From Scotland mitte inglismaa , oleks võind öelda juba UK vms :lol:
    aga jah ei ebayst jep, aind 2-3 kleepsu mu rollerile max ,(rohkem teisikleepse ei tule ka ntx s6 jne )
     
  17. SecondTry.

    SecondTry. New Member

    528
    0
    0
    Uuendus ka väike siis :
    Mõnipäev peaks kunagi süütetrummli saama , siis vahetan esihargi ära ja täna käisin camexis ostsin uue küünla (ngk) ja Red Sponge.
     
  18. SecondTry.

    SecondTry. New Member

    528
    0
    0
    Teema siis mõndaaega seisnud , vahepeal ikka midagi näppind aga jah tulemust suurt midagi.
    Täna siis sai õhtul 4h mässatud , ja tulemus 0.
    Sain ainult teada mida ma edasi pean tegema, pidurisüsteemi aretusel peab võtma pool blokki maha pmst (okei veidi liialdus aga 1-2h tööd lõikumisel) e. peab modima blokki ikka kõvasti ning uue vaheosa pean treima veljele mis kinnitub ülekande külge, kuna support ei mahu sinna ära , siis pean veel supporti kinnituse valmis tegema, suppordid lähevad pritsi ja värvi , täna sain ka velgedelt rehvid maha , veljed ka kunagi pritsi ja värvi, tööd on.
     
  19. SecondTry.

    SecondTry. New Member

    528
    0
    0
    Nagunähagi jälle siis teemat pole uuendanud päris päris kaua, selleajaga samas pole midagi ka eriti liikund, tegin valmis vahepeal sellise asja et nüüd ketas taga küljes koos veljega ning liigub ringi ka . Lähiajal saan roxi esihargi siis laob esihargi kokku, hetkel veel käima ei saa, kuna üks tore tegelane Mihkel-Alex Hunt lasi üle mind süütetrummliga.
    Kellel pakkuda Aerox / Sr50 Minarelli / Sr WWW süütetrummlit siis PS-i kiri koos hinna ja pildiga kindel huvi olemas kuna tahaks vaheajal käimapanna aparaadi , kunagi peaks veljed ka pritsi ära viima (juhul kui ise ei saa nüüd pritsi) ja siis veel värvin ka veljed ise või siis tuttav kambris, Kellel pakkuda veel variosse Aerox/Sr50 minarelli käbi, tähikut, ja starteri vabajooksu sidurit siis PS-i kiri koos hinna ja pildiga olen kindel huviline , käbi peab olema see mis käib väntvõlli otsa. Gondlitega hakkan uuesti tegelema kui ilm lubab, lähiajal pole seda oodata veel , hetkel tegelen teiste rolleritega, üks keeway remondis ja üks aerox vajab ka käivitamist (mingi kala kuskil). Kui keeway korras ja garagest saab Sannukas13 Dna ka eest siis hakkab cpi ja roxiga (ei tea paljud veel) kõvem töö pihta. Pilte lisan ka kunagi kui esihark käes ja all.
     
  20. swop3

    swop3 New Member

    785
    0
    0
    Loodan, et saad selle "hundiga" asjad korda :D Sest tahaks seda masinat põrisemas kuulda juba :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte