Silver_P Aprilia SR50R

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Silver_P, Nov 7, 2007.

  1. Silver_P

    Silver_P New Member

    161
    0
    0
    Nonii, vahepeal on siis rolleri pepu uuenenud.
    Täna keset sõitu lendas vana slikk rehv puruks (sõitsin klaasikillust vist üle) ning peale sai ostetud uus rehv. Sama mis originaalis. Eile eemaldasin selle rõveda porilaua tagant ning täna panime uue sumpa alla. Tagant näeb nüüd suht seks välja.
    Homme tahaks kindlasti rolleri ära vahatada ning paar pilti teha.
     
  2. Silver_P

    Silver_P New Member

    161
    0
    0
    Väike up siis.
    Täna vahetasin siis piduriklotsid nii ees kui ka taga ära. Nii ees kui ka taga oli just üks klots suht jõhkralt ära kulunud ja teine klots oli suht korralik.
    Sai pandud ka uus variaator (Multivar 2000). Masin ei liigu hetkel absull vanade rullidega (5.5), homme proovin variaatoriga kaasas olnud 7.2 grammiseid.
    Puhastasin ka starteri pendiksi ära niiet nüüd läheb masin pmst iga nupuvajutusega käima.
     
  3. muhahaaa

    muhahaaa Active Member

    1,416
    0
    36
    Puhastasid pendiksi ära ja enam üle ei lase? :eek:
    Peaks ka proovima, ma juba kartsin, et peab uue pendiksi ostma.

    Aga tee uuest sumpast mõned klõpsud ka
     
  4. Silver_P

    Silver_P New Member

    161
    0
    0
    See lasi üle kui nii ainult ühe korra täna ning see oli siis, kui ma ässasin Kristjani ees, et ta ei lase enam üle. :lol:
    Aga homme ma mõtlesin väikese photoshooti teha jah. Btw, summutil on osadel kahjustatud kohtadel (mingisugused kivitäkked vms) pisikesed roostetäpid peal. Suht masendav. : \
     
  5. Silver_P

    Silver_P New Member

    161
    0
    0
    Nii... Uuendan siis väheke teemat.
    Vahepeal sai üle elatud väike avarii. Autojuht jäi keset Tähetorni mäge seisma. Kuna uued klotsid olid sees ja mitte eriti sisse sõidetud, siis allamäge kahekesi pidurdamisega tekkis raskusi ning sõitsin autole 10km/h kiirusega tagant sisse. Autole tulid paar üksikut kriimu pamprile ja mul tuli ühele poole esigondlile mõra ning teiselt poolt läks puruks (pildil näha). Aga ma ei saa ikkagi aru, et mille kuradi pärast tal oli vaja keset mäge lambist seisma jääda. :eek:
    Nii, tagatule pirn läks vahepeal läbi mis sai vahetatud. Survepesuga läks variokaanelt ca 3 cm2 suurune värvitükk minema.
    Nüüd viimastel päevadel on masin ca 10l sajale hakanud võtma :eek: ja kiirendus on suht ebaühtlane alguses. Täna koonukat proovides läks juba enam-vähem edasi. Kütusekulu pole nii täpselt jälginud, aga võtab ikkagi metsikult palju. Tühikäik on täiesti ära kadunud ning kui tühikäigukruvi keerata, siis ei muutu absull mitte midagi. Segu lambist paigast läinud või misasja?
    Täna sai ostetud uus õhufilter, kuna vana ei olnud just kõige paremas korras ning oli üsna sitane.
    Millal Corsal kolbi tuleb vahetada umbes? Läbisõit selle silkuga on juba 2900...
    Vahelduseks ka paar telefoniga tehtud pilti.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  6. Robskar

    Robskar New Member

    614
    0
    0
    Kui tühikäik segastpaneb, ja muidu ära kütab, võid uurida,ega lisaõhku ei saa :)
    endal oli ka, segukruvi ei allund ültse,ja tühikäik tegutses ka suht omapead.
    või niivõrdkuivõrd sai ta mul lisaõhku,aga kui ma igatahes MHR klapid ära võtsin, ja stokid panin, siis töötas kenasti.
     
  7. v-501

    v-501 New Member

    750
    0
    0
    corsa peab sul 10k ilusti vastu
     
  8. sääks

    sääks New Member

    409
    0
    0
    Imevend oled :D , annab juhtuda niiiiiii palju õnnetusi ja asju :D .
     
  9. Silver_P

    Silver_P New Member

    161
    0
    0
    Alati kui midagi on kapitaalselt p*tsis, siis viga on tegelikult imelihtne. See kütusekulu, edasi astumise ning tühikäigu asi oli seotud lahti oleva toore pistikuga. :D Ühendasin selle ära ja kõik oli (y). Nüüd tahab vario veel väheke timmimist saada ning siis peaks masin jällegi väga ilusti edasi astuma.
    Esmaspäeval AP-sse, esiamort ajab õli välja. :s
     
  10. ragz02

    ragz02 New Member

    76
    0
    0
    palju sul esiamort maksma läheb?endal ajab kah õli välja.
     
  11. Grave

    Grave New Member

    339
    0
    0
    Esi amordi õli ja simmer ei maksagi midagi eriti ~150-200.- aga see aeg mis kulub maksab ap-s 500.- (mul on kah käinud korra ja siis oli et simmer oli 160.- õli 45.- ja töö tasu 550.- :D)

    Ei mulle ikka väga meeldib su rollu. pole välimusel midagi viga ju, mul on hullem. .(kõigil juhtub)
    Igatahes kui viitsid võiksid kunagi siia oma malossi amordist pilti panna. :D
     
  12. OlaviT

    OlaviT New Member

    299
    0
    0
    Hehee.. Masin on praegu minu käes, hetkel seisab lasnamäel parklas sis. Mendid tõmbasid koju sõites mind tee äärde.. kadrioru keskuse ees oli mingi "reid". pandi puhuma. (minu elu esimene puhumine mentidele) :D Mõned tunnid tagasi joodud pool pudelit smirnoffi(kokteili mitte viina) välja ei loetud igatahes. ja sain rõõmsalt teed jätkata. Aga pajus, järgmine kord kui parkla raha annad, siis palun väiksemates kupüürides, sellest 50st sain tagasi ainult 30.- sest tal ei olnud lihtsalt peenikest rohkem vms.
     
  13. Silver_P

    Silver_P New Member

    161
    0
    0
    Sai siis täna paar pilti tehtud.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Tagumist amorti ka piltide peal väheke näha.
     
  14. individual

    individual New Member

    71
    0
    0
    ilusad pildid;) mis sa arvad kes esimese tegi:p
     
  15. Kristjan

    Kristjan New Member

    531
    0
    0
    Mina loomulikult! :D
    Tegelt tegi kasutaja Individual päris head pildid tulid minu säärekas ka sinna jäänud :D
     
  16. maittt

    maittt New Member

    694
    0
    0
    täna oli käinud siis masin ap-s :D ja silver oli maksnud päris palju eestirahaa seal :D pendiksi paranduse eest :lol:
     
  17. Silver_P

    Silver_P New Member

    161
    0
    0
    Esimene pilt oli tõesti Individuali poolt tehtud, sest ta sai kõik säriajad ja asjad ilusti paika sätitud, ilma et mõni tüütu Kristjan oleks tüüdanud "anna ma teen ka, anna ma teen ka" karjatuste ja rebimistega. :D
    Kristjan, kõik sinu tehtud pildid olid jumalasta *khm* tehtud, niiet ära sa siin seleta midagi. :D
    Ning täna käis masin AP-s jah. Kõik vead mis olid, olid suht mõttetud pisiasjad, mis võtsid tohhuija i bolše kaua aega, millest ka suur arve. :s
    Aga noh, tehnika on nüüd tip-top vähemalt.
     
  18. maittt

    maittt New Member

    694
    0
    0
    pühapäeval ajas pajus typer -r´iga joonele :D
     
  19. individual

    individual New Member

    71
    0
    0
    kle mait ära aja mingit mõtetut loba, kui sa ei tea midagi siis ära räägi.
     
  20. maittt

    maittt New Member

    694
    0
    0
    okei olen vait , aga midagi ta proovis igatahes teha stennu andis veel stardi pirta kooli teel oli see :roll:
    aitab küll OT est
     

Jaga seda lehte