Simoni Neos70 2002

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Simon, Nov 11, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Simon

    Simon Active Member

    1,535
    0
    36
    Ma miskip2rast arvan,et l2heb ja hakkab .Omme peale kooli saab proovida siis kirjutan teile midagi veel.Muidu vahepeal sai kogematta tagale lastud puhta asfaldi peal.Istusin tahapoole ja andsin gaaasi ja l2ks :d
     
  2. võsavillem

    võsavillem New Member

    574
    0
    0
    aga seibi on kindlalt vaja, eriti kui nuudid ka maas jahutustaldrikul :wink:
     
  3. Simon

    Simon Active Member

    1,535
    0
    36
    Nuudid on aint jahutustaldrikul vms maas.Ma sain aru,et kui t2hikul nuuudid maas siis pekkis.Muidu jh omme peale kooli ema tööjuurde ja seibe ostma ja polte.
     
  4. Simon

    Simon Active Member

    1,535
    0
    36
    Re: Simoni Neos70 2002 BIG PROBLEEM

    Tere selline suur probleem.T2na l2ksin koju ja vahetasin riided ja l2ksin v2lja v6rri proovima.Panin k2ima k6ik k2is ja tahtsin teada,et mis koliseb.Sain teada,et koliseb see starterisidur vms :wink: .Siis kui ma esimest korda k2ima panin,siis v6tsin vario kaane maha .K6ik oli korras seal.Panin kaane tagasi ja mootor suri v2lja.Ennem olin pannud ka kütuse sisse.Segasin siis 1l/30 ml kohta.Panin umbes 2.5 liitrit sisse.Ja kui olin variokaane tagasi peale pand siis enam k2ima ei l2ind.Kuni 6jtuni v2lja.Vahepeal korra l2ks k2ima ja siis suri v2lja kohe tagasi.Puhastasin karpa 2ra.V6tsiin silku pea maha.Kokku jooksnud pole.Vaatasin klapid üle.Ükski pistik lahti pole.Gaasi andes kaa k2ima ei l2he.ma ei tea enam mida teha :roll: :D
     
  5. võsavillem

    võsavillem New Member

    574
    0
    0
    Mul jamas algul küünal ja hiljem piip :?
     
  6. Simon

    Simon Active Member

    1,535
    0
    36
    Mul küünal ei jama.Kust kohast peaks piip jamama?.Mul 2 küünalt.M6lemad suht korras.Tglt v6ibolla peaks sebima uue küünla :d
     
  7. võsavillem

    võsavillem New Member

    574
    0
    0
    mul oli sealt seest vedru ära roostetand, siis võtsin vana hea iz-i piibu :lol:
     
  8. Simon

    Simon Active Member

    1,535
    0
    36
    Mul piip ikka suht tutikas.Ostetud mingi 08.a. nov.Mul on suht korralik s2de ja k6ik :D
     
  9. Simon

    Simon Active Member

    1,535
    0
    36
    Niii masin k2ib nagu kellav2rk.Panin uue küünla peale ja 2 hit ja k2is.Nüüd installing gondleid peale.Kui nüüd ostetakse touch 2ra siis tellin Alpssi kaudu SA-st uue siduri ja m6ned juppid veel. :wink:
     
  10. Simon

    Simon Active Member

    1,535
    0
    36
    M6ned pildid:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Rolleri ikka veel sitane.Sorry noo v2ljas külma kraadid ja Garaaži pole nii,et :D .Muidu see teip ajutine seal esigondlil.Seal all on suur pragu,mille ma kavatsen 2ra parandada.
    Nüüd omme v6i ülehomme saab uue esirehvi.Muidu kas see on v6imalik,et kui segu on vale siis poob kinni vahepeal. :roll:
     
  11. CBIH

    CBIH Bännitud Bännitud

    771
    0
    0
    lihvitud on eriti retsilt
    kahtlen kas seal lohke pole vms
     
  12. Simon

    Simon Active Member

    1,535
    0
    36
    Natuke on küll jh :oops: .Seal lohke ega sellist midagi küll ei ole :roll:
     
  13. maarjokas

    maarjokas New Member

    383
    0
    0
    Ei tundunud jahhh...aga kle millal masina peeneks laseme? :p
     
  14. Simon

    Simon Active Member

    1,535
    0
    36
    Siis kui sinuoma juba peene on :lol:
     
  15. maarjokas

    maarjokas New Member

    383
    0
    0
    Ok, ok tglt soovin sulle muretud kilomeetreid! Saimooooooooon
     
  16. Simon

    Simon Active Member

    1,535
    0
    36
    t2n2n neid l2heb vaja alati .Muidu t2n2n j2llegi k6ike.Kes mind aidand on ja igate pidi toetand.Eriti v2ikerasmust ja aspirini ja mingil m22ral ka maarjokast ja teid terve RK-Riigikogu :lol:
     
  17. Simon

    Simon Active Member

    1,535
    0
    36
    Teema lukku,aga mitte arhiivi panna eks ;).Kunagi lasen avada
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte