Simoni Neos70 2002

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Simon, Nov 11, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Simon

    Simon Active Member

    1,535
    0
    36
    Niiii tegin just vario kaane lahti .V6tsin siduri maha ja ohhhooooo.Mul kollased vedrud sees.Nüüd abi vaja.Olen n2ind kuidas kirjutatakse,et sidurit lahti saada.Ei oska kuidagi.Aidake pliis :oops:
     
  2. 4stroke

    4stroke Bännitud Bännitud

    1,217
    0
    0
    Hmm pm pane sidur kuskile kruustangde vahele ja puuklotsid äärtesse ja siis keerad selle mutri sealt pealt toru tangidega lahti ja siis v2tad selle siduri kruustangide vahel ära ja paned siduri maha vajutad jalgadega siduri äärtesse ja keerad mutri maha ja siis ongih sidur lahti :D
     
  3. Simon

    Simon Active Member

    1,535
    0
    36
    vaata,aga mul ei ole kruustange :D .Kuidas ma siis saaks lahti teha?Ma tean,et nende kruustangidega saab.V2ikserasmuse juures n2htud.
     
  4. 4stroke

    4stroke Bännitud Bännitud

    1,217
    0
    0
    Hmmm aga proovi vajutada jalgadega hästi kõvati kahele poole ja keerata millegagi seda lahti?
     
  5. Simon

    Simon Active Member

    1,535
    0
    36
    Peab proovima jh.Krt kuskil netis pole 6petust kah :(
     
  6. 4stroke

    4stroke Bännitud Bännitud

    1,217
    0
    0
    Kutsu vanemad appi :D
     
  7. Simon

    Simon Active Member

    1,535
    0
    36
    Küsisin isa k2est.Isa ütles,et proovi kullinokkadega.V6ta m6ni s6ber appi :D
     
  8. Kriss

    Kriss New Member

    131
    0
    0
    OT küll, aga ostsid minult need 4,8 rullid muidu? :D
    Kaupa tegi küll SchvartzR aga jah.
     
  9. Simon

    Simon Active Member

    1,535
    0
    36
    Jep:).Ei mul vahet pole kes müüs.Peaasi,et k2tte sain :D
     
  10. Simon

    Simon Active Member

    1,535
    0
    36
    Nii t2na sai Ap-s k2idud ja 66 düüs ostetud.T2nan Rauncci vms.Panin peale ja panin k2ima.K2is korralikult.Siis m6tlesin,et l2hen s6itma.L2ksin alguses mööda lumist teed ja p2rast puhta asvaldi pealt.Nii kuui gaasi keerasid nii kohe l2ks kaa.Esiots l2heb h2sti kergeks.Praegu on suht hea set muidu mulle meeldib.L2ks ka jahutustaldrik varios nii,et omme peaks uue saama ja siis saab kolina 2ra variost.Siis peaks mootoris k6ik olema.Aaa mingi juhe oli alguses vastu sumpat ja sulatas ülesse pesad,nii kui gaasi andsid siis s2demeid tuli.Panin siis juhtmed raami ja gondli vahele.Tuli ikka s2demeid,l6puks panin teiste juhtmetega kokku.L6pus kadus vaakumvoolik ka veel 2ra :lol: .Nii,et omme tuleb uus osta :wink:

    Simon
     
  11. aspirin

    aspirin New Member

    408
    0
    0
    Kuule tänkss too mii , kuna ma ütlesin et sul kerge disko seal rolleri all , sa oleksid muidu savilt koju sõitnud :D , siis oleks alles nalja saanud . Aga pane see vaakumi voolik teinekord kinni ka . Tegelt täitsa viiiis masin mootori poolt , liigub piisavalt .
     
  12. Simon

    Simon Active Member

    1,535
    0
    36
    See disko oli tglt p2ris kena :lol: .Muidu t2nks jhh.Saad kunagi s6ita selle eest,kui asvalt v2lja tuleb. :D
     
  13. Simon

    Simon Active Member

    1,535
    0
    36
    Muidu 1 probleem,et varios plõgiseb midagi hullusti.Mul on jahutustaldrikul nuudid maas,kas see v6ib seda h22lt teha?.Asprin arvas,et see tekitab seda.Arvan ise kaa.Tahaks 2kki veel teada kellegilt? :roll:
     
  14. RagnarA

    RagnarA New Member

    738
    0
    0
    ma ei tea kas see ültse võib seda p6hjustada aga kontrolli kas vända laagrid okei..võta sealt vario poolt otsast kinni ja loksuta ja kui too vända ots loksub siis on laager/laagrid läbi... minu mõistuse j2rgi peaks see ka tekitama seal mingit kolisemist vms.
     
  15. Ksenoon

    Ksenoon Active Member

    1,751
    0
    36
    Kui mul oli väike kolin, plõgin varikas siis ma tegin lahti kaane ja sealt lendas mingi torujupp välja. Nii et soovitan kindlasti üle vaadata, enne kui midagi kurja juhtub :D
     
  16. Simon

    Simon Active Member

    1,535
    0
    36
    v2ndalaagrid t2iesti korras,alles alla pandud ja ei v2nt ei loksu.
    Mul ühtegi toru juppi küll ei ole :D
     
  17. RagnarA

    RagnarA New Member

    738
    0
    0
    eem kontrolli üle kas variosse panid kõik seibid ka kui kokku panid seal peaks neid 2-3tk olema minuteada. nende puudumisel peaks ka kolisema.
     
  18. Simon

    Simon Active Member

    1,535
    0
    36
    K6ik olemas :wink:
     
  19. RagnarA

    RagnarA New Member

    738
    0
    0
    oeh...siis ma küll ei tea midagi õelda...eks seal midagi läbi ola või kulund
     
  20. Simon

    Simon Active Member

    1,535
    0
    36
    No mina ja aspirin arvame,et sellest,et jahutustaldrikul nuudid maas :wink:
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte