Soovitage 125ccśt

Discussion in 'Soovitused' started by rainerros, Sept 20, 2008.

  1. Fez

    Fez New Member

    95
    0
    0
    ise puldis olles küll jah.. sellessuhtes on sul õigus...
    taga olen olnud 1000'sel baigil 190 peal.... ei vibranud ta midagi :D
    võis ka tingitud olla masina vanast east....
    aga jah...ise valiksin Yammu....
     
  2. moto_kilu

    moto_kilu New Member

    676
    0
    0
    Ma soovitan kindlalt dt125. Sellega saad nii linnas sõita ,kui maastikul. Bikega vist kruusatee peal eriti hea sõita pole :D
    Kui huvitab siis pakkuda üks dt125 millele pandud 175 athena silku. Aasta ka 2004. Suht odav ka 30k. Kui huvitab ps :wink: siis saad pilte ka
     
  3. StreetStyle

    StreetStyle New Member

    206
    0
    0
    Omal kh järgmine hooaeg vaja juba 125cc masinat.
    Kui jääb otsutada 4- või 2-takti siis kindlalt 2 kui tahad et masin liiguks. 125 yamaha XT (4takti) sai 70cc sr50r.i käest ära juba. Bikedest võta Aprilia RS või Derbi Gpr, Supermotodest Husqvarna Sm, Aprilia MX või Yamaha DT. Kõik on 2 takti.
     
  4. AndresT

    AndresT New Member

    2
    0
    0
    Ise olen rs125 omanik, küsimusi on võin vastata.

    Eks ta vibreerib mingil määral rohkem küll, aga see on sellest, et 2t mootoris on koguaeg power stroke, mitte nagu 4t masinal kus plahvatus toimub üle ühe.

    Kiire ta on, siin pole mitte mingit eitamist ja pole ühtegi teist sama klassi masinat mis asfaldi peal talle ära teeks.

    Kestab ta hästi, kui normaalselt hoiad. Iga 16k km peal vahetad kolvi ja sellega suuremad kulutused piirduvad.
     
  5. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Ise soovitan Yamaha TZR125. Kui, siis ainult 4DL mudel (TZR 125 R). Ees USD amort, ülihead pidurid. Väike, kerge ja nobe ratas. Peale plastikhuinjaa eemaldamist ja väikeste esi- ja tagaosa modifikatsioonide tegemist on välimus (minu jaoks muidugi 8) )super. Ronib Adavere kooli juures olevast suusamäest edukalt üles. Neid ei ole Eestis nii palju kui RS125, võimalus teistest erineda.
    Kui suur huvi on, siis minu juures saab varsti 92. aasta 4DL proovida. Uuemad on mõistagi tsipa teistmoodi Praegu ehitan nagu mul kombeks, aga varsti saab elutähtis osa jälle kokku.

    Kes siin RS125 abil 170 km/h sõidab siis see peab küll väga korras ja muudetud ülekandega masin olema. 125 on nii kerge, et sellega on 150 km/h ka kahtlane sõita, tuul puhub teelt ära kui rekka vastu peaks tulema. Ja te vibrapukilt perse saajad, ostke omale rooliamort, tasakaalustage rattad ära ja tehke veljed ka korda... :?
     
  6. whist

    whist Bännitud Bännitud

    64
    0
    0
    Spido näitas igaljuhul minu stock rattal 172km/h raadil. 125cc aprilia on 1000cc 60kg kergem ja kui 1000cc saab 300km/h+ sõidetud, ei ole aprilial kah raskusi 160km/h-170km/h sõitmisega.
     
  7. -j2peke-

    -j2peke- Bännitud Bännitud

    13
    0
    0
    soovitan suzukit 125ccc 2takti vesi jahutus piirajad peal 90peal
    ilma piirajateta sportsumpsiga kuskil 170 rohkem kindalt soovitan suzukit kahekesi on ka v2ga mugav s6ita iluz welg aga hind suht mahlane 45000kr tutikas
     
  8. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Mis tsikkel see 1000cc veel on? WTF?

    Anna andeks aga see 170 võis olla vaid auto taga tuules ja lõug paagil sõites. Ja see ei ole bluff vaid korralikul täisoriginaal rattal (kilometraaz tol hetkel 3400 km, 22 kW versioon, 2007. aasta mudel) sõites kindlaks tehtud. Avatud teel 160 tipp. Võib-olla mõni kilomeeter peale, aga see on ka kõik.

    Aga eks iga üks kiidab oma vittu, nii kiidan ka mina oma TZR-i.

    No joptvoimatt mis utoopilisi kiirusi mehed siin mõõõdavad, aru ma ei saa...
     
  9. whist

    whist Bännitud Bännitud

    64
    0
    0
    Noojh mul annab nahast kombe juurde ja see 172km/h on mõõdetud raadil, mitte kuskilt mäest alla sõites. Ma mõtlesin 1000ccm bike nt: honda cbr 1000rr, suzuki gsx 1000.
     
  10. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Nahast kombe tagab sulle turvalisuse, kiirust see küll nii palju ei mõjuta.

    Lõpetaks selle teema juba, iga intelligentne inimene teab et poest tulnud ja muutmata 125 cm3 tsikkel ei sõida 170-180 km/h. Kui sõidab, kaotad kiirendust ja kõvasti.
     
  11. whist

    whist Bännitud Bännitud

    64
    0
    0
    Ikka annab küll, ära tule siia sitta ajama, kui sa ise munnigi ei tea!!!!! Kiirendusele annab see kombe ka juurde, olen sõitnud nii kombega, kui tekstiiljopega ja vahet oli ikka tunda, mitte palju aga oli.
     
  12. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Tulen Raadile ja tõestad oma öeldud kiiruse saavutamise ja ma usun sind. Seniks aga...
     
  13. whist

    whist Bännitud Bännitud

    64
    0
    0
    Davaii
    Hektel tsikkel putsis, aga kevadel!!!!!!
     
  14. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Nonäedsa! Juba üks tagasilüke.
     
  15. whist

    whist Bännitud Bännitud

    64
    0
    0
    Pole väga minu süü, et üks autopede sisse pani, aga kevadel kindel värk!!!
     
  16. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Kevadel tulen ma oma TZR-iga. Kui võib, toon ühe sõbra ka asja uurima, kuidas 125-st peenestatasse.
     
  17. pgo

    pgo New Member

    100
    0
    0
    Ma ei saa aru, et mis see rooliamort aitab kui vibratsioon tuleb mootorist?
     
  18. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Ma olen rohkem tähele pannud, et suurel kiirusel hakkab rool tilbendama.
     
  19. roughneck

    roughneck New Member

    148
    0
    0
    Lõpetage see mokalaat siin juba ära.. teemaalgataja tahtis soovitusi ja tarka juttu mitte sellist lobisemist nagu siin toimub..

    Muidu endal on ka plaan yamaha dt 125 (enduro) osta.. niipalju kui mina uurinud ja lugenud olen peaks väga hea masin olema.. pidurid küll pidid hästi natukene kehvemad olema kui teistel.. aga räägitakse üldiselt selle kohta vägagi hästi ;)
     
  20. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Kas erinevate 125 cm3 mootorrataste omaduste teemal diskuteerimine on siis offtopic? Kui tahad OT-d näha, mine alajaotusesse "lugejate rollerid" või otsi mõni tehniline teema üles, päriselt.

    Vanemaid Apriliaid ei soovita ma nende rõveda väljalaskemüra pärast. Need kõlavad hullemini, kui 50-sed rollerid. :? Uuemad mudelid on juba veidi viisakama soundiga.
     

Jaga seda lehte