Soovitage 125ccśt

Discussion in 'Soovitused' started by rainerros, Sept 20, 2008.

  1. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    Apriliatel parimad 125cc-sed minuaruts .
     
  2. Rauncc

    Rauncc New Member

    291
    0
    0
    Nojah, esiteks on asi juba selles, et Apriliatel on 125ccm 2 taktilised mootorid aga näiteks Yamaha Tzr on minuteada 4 taktiline. Kindlasti on 4t mõnusamad hääled aga kui palju see kiirus/kiirendus nüüd sitem on seda ei oska hetkel nagu õelda. Nendest Aprilia rs125 saadakse mingi 23kw kätte ilma
    piirajateta kui ma ei eksi. Ikka päris hästi käivad edasi küll. Endale Yamaha välimus meeldib rohkem.
     
  3. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Ise oled sa neljataktiline :(

    YZF-R125 on neljataktiline.
     
  4. Rollupoiss

    Rollupoiss New Member

    9
    0
    0
  5. Palu

    Palu New Member

    588
    0
    0
    Suht mööda vend tundud olevat enda postide järgi!
     
  6. neumü

    neumü New Member

    11
    0
    0
    kui bike siis r125 - saad Ykeskusest 52k'ga kätte ja paned Leo Vince'i või Laser sumpsi alla ja ei ole ta midagi halva kiirenduse või tipp kiirusega ja bensiini kulu 4l -100km max.(rs'ist päris mitu kilo odavam nii tuunida kui üleval pidada)
    kui sm/enduro siis husky- lihtsalt parim sm'ide seast 8) jõudu nii all kui ka üleval, vastupidav ja lisaks ka ilus. :p
     
  7. neumü

    neumü New Member

    11
    0
    0
  8. whist

    whist Bännitud Bännitud

    64
    0
    0
  9. neumü

    neumü New Member

    11
    0
    0
    mitte väga - 5kilo, aga selle viie kilo eest on fun'i pea 2x rohkem ..
     
  10. whist

    whist Bännitud Bännitud

    64
    0
    0
    Kust sa seda võtad???
     
  11. neumü

    neumü New Member

    11
    0
    0
    inside teave vot.
     
  12. whist

    whist Bännitud Bännitud

    64
    0
    0
    Noo too siis välja, mis tal parem on, kui rs 125.
     
  13. neumü

    neumü New Member

    11
    0
    0
    erinevalt rs'ist 7 käiku ja käigukasti toimimine parem, võimasam , vastupidavam mootor, ilusam(see minu silmis) ega muud midagi vist
     
  14. whist

    whist Bännitud Bännitud

    64
    0
    0
    Mille pärast 7 käiku on parem, kui 6?? Kust sa võtad, et cagival parem käigukast, mina kuulnud just muud juttu selle ratta kohta. Too mulle mõni lk kus välja toodud, et see võimsam.
    http://www.bikez.com/bike/rating.php?idbike=26642 See üks nt.
     
  15. neumü

    neumü New Member

    11
    0
    0
    http://www.motorradonline24.de/thread.p ... id=1227081
    sama milleks sport autodele 6ndat käiku+ eks ikka parema topi saavutamiseks(mitte masina huunamiseks)
    omg tead mis sinna bikez.comi võib iga suvakas, kes ei omagi ise mitot, oma arvud panna, ei kajastu objektiivsed tulemused.
     
  16. whist

    whist Bännitud Bännitud

    64
    0
    0
    Noo aga miks siis aprilia rs 125 oli 125ccm bike klassi aasta parim??? Too mulle kuskilt, siis parem näide.
     
  17. neumü

    neumü New Member

    11
    0
    0
    arvatavasti selle pärast et mito pole kahjuks nii kätte saadav ja ei ole stockina piiratud 11kw (a1 piirangutele vastav) ehksiis on raskendatud saada arvele a1 masinana.

    vabandust et isiklikel põhjustel nii põikpäiselt rs'i vastu olen, ärge muretsega rs on Väga HEA ratas, aga mito ikkagist parem.
     

Jaga seda lehte