soovitage aprilia sr 50 r-ile sportsummutit

Discussion in 'Tuuning' started by Rauno1, Sept 7, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Raul

    Raul New Member

    132
    0
    0
    miks siin k6ik pakuvad reversi kui ta ytles et talle ei meeldi reverse ?
     
  2. junsu

    junsu New Member

    151
    0
    0
    Yasuni Z
     
  3. Rauno1

    Rauno1 New Member

    112
    0
    0
    hmm, peab siis veel proovima reversega erinevaid rulle ja vedrusid, äkki hakkab mul ka normaalselt lippama (kiirendus ikka suht pask) ja ega tipp pole teab ka kui hea.aa kui asja ei saa, siis ostan uue summuti.
     
  4. -kennu-

    -kennu- New Member

    134
    0
    0
    gianelli reverse
     
  5. -yonex

    -yonex New Member

    20
    0
    0
    Ega tehnigas next r ka paha ei ole. Hind on ka normaalne 1600 enda rolleril on ja normaalsed hääled ja astub ka edasi!
     
  6. BouRex

    BouRex New Member

    129
    0
    0
    ka minul yasuni z-iga kogemusi. stock seti pani ikka niiviisi ketrama et. soovitan väga! samas ka minu oma müüa
     
  7. Miilu

    Miilu Member

    224
    0
    16
    Gianelli NRX
     
  8. Rauno1

    Rauno1 New Member

    112
    0
    0
    no next-r-i ma reverse asemel küll proovima ei hakka.vaatan, et paljud ei saa siiamaani aru, et mul reversed all hetkel, aga lahjaks jääb kuidagi või ma ei tea.ostsin uue rihma, rullid ja siduri- ja survevedrud ära, panen mõni päev peale ja siis vaatab kuidas ta sõitma hakkab reversediga.
     
  9. Racing-

    Racing- New Member

    227
    0
    0
    Lihtne ,
    Kui jätad mootori stocki on Ginelli Reverse parim , ei meeldi siis vaata midagi muud ,
    Aga kui paned mingi yasuni või midagi , siis pead nati rulle ja düüse ja vedrusi timmima .
    Endal reverse ja liigub ilusti . Rahul .
     
  10. Miilu

    Miilu Member

    224
    0
    16
    Ma ei räägi mingist Next - R'st, see on üldse mingi Tehcnigasi kärakas. Ma räägin Gianelli NRX'st, endal oli masin ennem suht stock ja väga õige asi stock masinale, Harrisan msnis mainis, et see summutaja töötab nii 50cc all väga mõnusalt kui ka 70cc all ja mitteühtegi piirajat sees ei ole, ainuke probleem on selles, et Gianelli korporatsioon lõpetas nende summutite tootmise, aga ehk leiad ja uurid kuskilt mingi variandi.
     
  11. -Black-

    -Black- New Member

    74
    0
    0
    yasuni või gianelli, mul endal gianelli... 8)
     
  12. Garrett

    Garrett Member

    345
    0
    16
    Leo Vince ZX.. väga hea summuti piaggio mootorile.. hääled ja rebimine väga hea.. + eriti ilus on kui on kroomitud ning sel juhul ka roostevabast terasest.. ei roosteta nagu suurem osa reverse..
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte