sportsumpa ei tööta ?

Discussion in 'Tuuning' started by ülemus, Jan 5, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Rants.

    Rants. New Member

    8
    0
    0
    sa mõtled muidu seda piirajat mis sinna keevitatud otsa kohe? nagu seibi moodi värk ?[/quote]



    Võtad , dremli lõikad ära või meisliga lööd sisse poole ( aga võib kinni jääda sisse) , tavaliselt tuleb lahti ja kukub välja kallutades. :roll: Võta kindlalt eest too ära .! Kiirus tõuseb tunduvalt.
    Tellides ongi see ,et piiraja ees ostes , poest eestis tavaliselt pole . :wink:
     
  2. ülemus

    ülemus Member

    207
    0
    16


    Võtad , dremli lõikad ära või meisliga lööd sisse poole ( aga võib kinni jääda sisse) , tavaliselt tuleb lahti ja kukub välja kallutades. :roll: Võta kindlalt eest too ära .! Kiirus tõuseb tunduvalt.
    Tellides ongi see ,et piiraja ees ostes , poest eestis tavaliselt pole . :wink:[/quote]
    selge pilt :p
     
  3. ülemus

    ülemus Member

    207
    0
    16
    mul seisab pill kuuris :D ja seal ei saa teha teda :(
     
  4. yamahax

    yamahax New Member

    40
    0
    0
    Mul oli ka sama jama.See piiraja on ikka täitsa sitt asi seal ees.Siis kui see ees siis pole sportsumpat alla mõttet pannagi. :D
     
  5. ülemus

    ülemus Member

    207
    0
    16
    kurat ära riku siin postitusi raisk :D
     
  6. raks100

    raks100 Member

    634
    0
    16
    ma arvan et võib teema lukku panna , kuna on piisavalt räägitud sellest kuidas seda piirajat kätte saada sumpast


    Sasuke: Teemat ma ära ei liiguta, kuna kui inimestel abi on vaja saavad nad siint vaadata ja lugeda.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte