SR 50 R Factory vs. SR 50 R

Discussion in 'Soovitused' started by MartinV13, Okt 2, 2009.

?

Kumba ostaksite?

  1. SR 50 R

    94 vote(s)
    68.1%
  2. SR 50 R Factory

    44 vote(s)
    31.9%
  1. pano

    pano Bännitud Bännitud

    143
    0
    0
    ületab ainult liikluses aga kui lähen kuhugi eraldi rajale sõitma siis seal ei ole see probleem ja tipp ikka mind vähe kotib küll kuna see suht tähtis arvestades minu nõrkust suurte kiiruste vastu.Minupuhul on asi nii et mulle meeldivad cruiisimise rollerid pikkade otsade jaoks ja millel on normaalselt tippkiirust, sest ega kohuaeg kaa kiirus laes ei tohi olla. Ja näiteks rolleripuhul on see ülikõva kui sõita näiteks 110 km/h vms, igal kolmandal tõmbab junni jahedaks aga mina naudin seda
     
  2. Garrett

    Garrett Member

    345
    0
    16
    Factory suur viga.. pole vänta. muidu niisama stockina sõtmiseks on factory igal juhul ökonoomsem ja parem (vastupidavam).
    Kui oled kiiruse huligaan, siis kindlasti karburaatoriga versioon.
    Ise valisin Streedi.. 12k odavam ja nii palju r ega factory küll nüüd paremad pole, et seda vahet täita ehk siis need on üle makstud..
     
  3. w2ikekonx

    w2ikekonx New Member

    320
    0
    0
    Kogu selle teema peale ütleks et eks iga l*ts kiidab oma v*ttu :p Ise pole kumbagi omanud aga mõlemaga piisavalt sõitnud ja igatahes kui rahaga ümber oskad käia ja kõike paaki ei taha valada osta igatahes factory :) Arvestades praegusi bensiiniindasid ja võrreldes kütusekulusid teed sa selle ostuhinna ka muredeta tasa ;)
     
  4. pano

    pano Bännitud Bännitud

    143
    0
    0
    no jah ja arvestades hinda ja see üle 30 000 siis üldse ei soovita osta

    niiet osta parem saksast toodud täiesti stock r vs factory , tolle hinnaks kuskil 10 000 ja see kallimal juhul ja tee 20 000 eest tuuningut ja 20 000 eest saab ikka midagi korralikku ja veel profesionaalidel lased kokku panna ja see siis ikka hüüberpüss ja kui ise ei viitsi siis lased ka cystomit kellelgi teha ja mina ütlen nii et siis on sul : mootoripoolest jõhker relv ja kui välimus hea tuleb siis on ma arvan see 100 korda etem kui mingi poest ostetud tutikas sr 50
     
  5. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Kas see tuunimine on siis eranditult KOHUSTUSLIK et kõik ainult tuunimisest ja tuunimisvõimalustest räägivad? No j......matt.

    Poest tutikas on parem, kuna siis on kindel et näiteks pano pole seda puutunud ja asjal on ka garantii.
    Milleks tuunida 50 kuubikulist (ja seda hooldekulude, küttekulu, töökindluse ja masina niigi väikese eluea arvelt), kui 30 000 eest saab üsna sõidetava mootorratta mis on võimsam, kiirem, ja igapäevakasutuses odavam pidada kui mingi täis EMHAERR "püss"?

    Ma vaatan et siin on ikka ekskavaatoriga segada neid kellel prioriteedid vähe paigast ära.
     
  6. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    Lõpuks ometi 1 inimene kes räägib normaalset juttu : D.Roller on asi MIS EI ole tuunimiseks mõeldud.Või noh on mõeldud kui sul on raha jalaga segada...Ostke parem mõni võimsam asi ning saate palju mõnusama kaiffi kui mingi rolleriga mis on 120 pealt nii peene su perse all et iga 1000km tagant vaheta rõngaid...Kus on point?
     
  7. pano

    pano Bännitud Bännitud

    143
    0
    0
    ma rääkisin süsteemi et mingi tutikat rollerit on küll mõtetu osta mingi 30 kilo eest
    pigem kaustatud mingi 10nega ja isegi kui mingisugused rallitaja moodi vennad sellest üle on käinud siis arvatavasti 20 tuhandega annab masina nii korda teha et see liigub juba normaalselt ja kõik on igati timmis ja korras
     
  8. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    10 eest ostetud ja 20 eest remonditud rolleril ei ole ikka garantiid ja tegemist pole uue asjaga.
    Peale raha on rolleri remontimiseks vaja ka aega ja oskusi, mida pole igaühel.

    Mõttevaba fleim siin ja see pole ainus teema mille pano vussi on keeranud.
     
  9. pano

    pano Bännitud Bännitud

    143
    0
    0
    pole uus jah ja garantiid pole


    no aga lased remontida näiteks wildis vms
    no 10nega ostad kasutatud ja 10 paned remondi jaoks
    ja mis iganes juhtub siis see ülejäänud 10 on hilisema remondi jaoks ja see peaks siis katma selle garantii
     
  10. roximees

    roximees New Member

    530
    0
    0
    ou panopoiss saime aru et sina ei võtaks tutikat enam pole su kommentaare vaja.küsimus oli kas r või factory mitte uus või kasutatud.ja minu valik oleks igaljuhul factory

    Rallitaja: kui siin veel tugevalt teemast kõrvale kaldutakse, läheb teema lukku.
     
  11. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
    vända saab väga ilusti sinna soetada , vaata ise järgi , youtube.com , :)
     
  12. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
  13. Garrett

    Garrett Member

    345
    0
    16
    okey, stockis pole.. igasugust tavaari saab ise alati lisada.. :p
     

Jaga seda lehte