sr 50 R --> sr 50 R Factory

Discussion in 'Soovitused' started by D1T3Ch, Jan 30, 2007.

  1. Timmo

    Timmo Member

    465
    0
    16
    Aga uutematel on ju 17,5mm karpa , ja need võtavad palju rohkem.
     
  2. karl

    karl New Member

    11
    0
    0
    Sa tead nendest rolleritest väga vähe! Ütle üks auto mis võtab linnas alla 5 liitri 100km kohta.
     
  3. Harrisan

    Harrisan Member

    801
    0
    16
    mu isa ford mondeol(1.8) alla 7l sajale on küll raske saada, suvel maanteel küll... aga linnas alla 7.5l ei saa!
     
  4. brooker

    brooker Member

    516
    0
    16
    Linna vahel võtab karpaga sr ikka suht kõvasti. Factoryga parem linna vahel sõita, väiksem bensiini kulu. A karpaga pikki otsi hea teha( kiirelt ).
     
  5. Kaspi

    Kaspi New Member

    90
    0
    0
    c2 võtab linnas 6 auto kompuutri järgi. linnas sa ei sõida täisgaasiga elusees nii et ei usu et üle 4 see keskmine tuleb. :S
     
  6. karl

    karl New Member

    11
    0
    0
    Võtab ikka vägevalt.Sissesõidu ajal sai sõber 5 liitriga 70 km sõita.Nüüd peale sissesõitu võtab 5l/100km miinimum.
     
  7. D1T3Ch

    D1T3Ch New Member

    56
    0
    0
    nojah, ega ma linnast välja ei satugi, niiet karbussiga on kogu aeg 5l sajale kindel mats. keegi siit foorumist on ise ka mölemaga söita saanud, et teab kindlalt seda, et karbuss liigub paremini ? :)
     
  8. karl

    karl New Member

    11
    0
    0
    Olen omanud Factoryt , sõitnud olen kolme erineva Facrotyga ja sõbral on SR 50 R karpaga , millega olen ka pidevalt sõitnud.Kui näiteks oled just Factoryga sõitnud ja proovid sr r-i , siis tundub karpa mega minekuga , tal on juba häält parem , Factory piniseb rohkem.Kui joonele panna , siis karpa läheb kohe eest ära ja vahe kasvab koguaeg.
    SR R hakkab juba madalamalt vedama , Factory kas ei liigu , või kui natukenegi , siis gaas põhjas. :wink:
    Veel proovitud näiteks selline asi , et Factoryl oli halvem kiirendus kui 12mm karpaga vanal Kymcol.
    Mina sain oma Factoryga el.spido järgi 87km/h , VB kui oleks pea alla pannud siis oleks 90km/h ka ära tulnud.GPS-i ei tea.Massu SR 50 R kui õieti mäletan läks 86GPS? Järelikult spido valetab , sest tegelikult on SR 50 R ka parema lõppkiirusega.
     
  9. D1T3Ch

    D1T3Ch New Member

    56
    0
    0
    ennem olin kindel factoryle, aga praegu küll otsustada ei suuda... :eek: :-x
     
  10. Hype

    Hype Member

    96
    0
    6
    kui tuunid Factory ära silinder,aju jne... peaks see paremini liikuma kui tuunitud Sr R :)
     
  11. K-1

    K-1 Member

    291
    0
    16
    Aga ei liigu, proovitud ju.
    Factoryle peaks sama tulemuse saamiseks phmts suurema läbilaskega pihusti ja vöimsama bensiinipumba panema, et asi bensiini piisavalt mingile race seeria silindrile peale jöuaks kütta.

    Ja noh, kui teha full 70 kuubine siis projekti maksumuse vahe vöib tulla umbes 5k raha karburaatormootori kasuks.
     
  12. karl

    karl New Member

    11
    0
    0
    1.Factoryle on saada ainult kaks malm silindrit , nendega saavutaks Factory sellise võimsuse mis karpaga SR-il stockis on (ca. 8 hp)
    2.Karpaga SR-ile on silindrite valik väga suur ja hinnad ka head.
    3.Tuunitud Factory hakkaks korralikult liikuma kui karpale ümber ehitada :)
    Factory tuunimine on väga suurtele rikkuritele , sest juppidel (silinder) on lausa megad hinnad ja pealegi tulemust pole :wink: (hinna ja tulemuse suhte alusel)
     
  13. CPI

    CPI New Member

    14
    0
    0
    Teema on küll väga aegunud, aga ütleks SR50r'i kaitseks, et mina saan ühe paagiga sõita umbes 150km, niiet see kütusekulu nii meeletu küll pole :roll:
     
  14. Camel

    Camel New Member

    3
    0
    0
    Teema tõesti aegunud, aga pean vastu vaidlema.
    Sr 50 R 2007 on sõbral ja mina isiklikult oman Sr 50 R Factory't 2008.
    Täiesti stock, läheb tagarattasse, max kiiruse olen saanud 93km/h rolleri spido järgi.
    Panime joonele sõbraga kellel R ja täiesti korras ja tulemus oli see, et mina võitsin.
    Nii, et pole see Factory midagi nii halba kui räägite, ja jupid mida vaadanud olen on olnud täiesti minimaalsete hinnavahedega.
     
  15. AcloYde

    AcloYde New Member

    219
    0
    0
    Täiesti minimaalse hinnavahega?! :D
    Malossi sport
    Factory:€299.86
    Karpa: €149.46
    Polini Sport
    Factory:€204.92
    Karpa:€154.16



    Jätkame..? :wink:
     
  16. JankaR

    JankaR New Member

    347
    0
    0

    malossi sport factoryile kindlasti koos ajuga?
     

Jaga seda lehte