Stamper Honda dio 70cc af-18.

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by stamper, Aug 4, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. miku10

    miku10 Member

    643
    0
    16
    Re: Stamper Honda dio 70cc af-18 sp

    Edu ja jaksu sulle selle masinaga ! 8)
     
  2. stamper

    stamper Active Member

    1,083
    0
    36
    Re: Stamper Honda dio 70cc af-18 sp

    Tänud positiivsete komentaaride eest aga väike update, et sain amordipulgad kätte ja teada milline on see teine sinine toon et saaksin teada millised teen veljed et ei jääks omal süda kripeldama:D Sain amordipulgad 25-ga värvitud et päris hea hind :p , aga rääkis midagi et neil pole praegu bossi seal et nad tegid mulle ära need kaks pisi asja,et edaspidi on nii et kui tahad teha aint variokaane mingi ma ei ta mis värvi mida seal keegi pole tahtnud siis selle hind on 5 euri, sest see on mõttetu tegevus 25eeku pärast värvi võtta ja ahju kuumaks ajada, ja võttavad rohkem raha , et kõigeparem vii kohe asjad korraga.
    Ja ei hakka vist velgi pulbris mustaks laskma ja ise sinist äärt tegema et väliskondlid tulevad mustad ja see on ära otsustatud ,seega teen veljed arvatavasti lihtsalt pulbris siniseks ja panen näiteks mingi musta veljeteibi äärte, aga kumba värvi velgi tee eelistaksite ? ise valiksin selle amordipulkade sinise.

    Väike pilt neist kah:
    [​IMG]
    Ja kumba värvi eelistaksite; kas variokaane või amordi värvi velgedele. Väike kleepsu disain kah variokaanel.
    [​IMG]
     
  3. jontzzz

    jontzzz New Member

    122
    0
    0
    Re: Stamper Honda dio 70cc af-18 sp

    amordi , nägin kui linnast tulid:D :lol:
     
  4. stamper

    stamper Active Member

    1,083
    0
    36
    Re: Stamper Honda dio 70cc af-18 sp

    OKei, ma ise ei käinud ema tõi ära :lol:
     
  5. stento

    stento New Member

    1,954
    0
    0
    Re: Stamper Honda dio 70cc af-18 sp

    mustad veljed, muidu seda sinist liiga palju.
    aga seda teemat on hea jälgida, kuidas masin tasapisi ilusaks muutub niiet edu sulle sellega :p
     
  6. stamper

    stamper Active Member

    1,083
    0
    36
    Re: Stamper Honda dio 70cc af-18 sp

    Sellepärast liiga sinine kuna raam on sinine aga kondlid kattavad raami kõik kohad. Ja kondlid tulevad mustad seega ei tee ma ka velgi mustaks siis just liiga must.
    Aga tänud ja edu vaja. :p Ja kui kondlid mustad peal ja veljed alla sinised saab vägavabalt velje selle osta mustaks teha ja äär siniseks jätta, aga seda vast ei, jättan pulbervärvi ikka peale.
     
  7. stamper

    stamper Active Member

    1,083
    0
    36
    Re: Stamper Honda dio 70cc af-18 sp

    Ja just saingi amordivedru kätte, tegin veits loogikat ja kätte ma ta saingi , keegi vist veel väitsi et stock amorte ei saa lahti aga ikkegi saab ,aga vedru läheb nüüd pulbris valgeks, enne oli oma vedel värv peal.
    [​IMG]
     
  8. Tauri..

    Tauri.. Active Member

    2,317
    0
    36
    Re: Stamper Honda dio 70cc af-18 sp

    Mis süsteem oli ?
     
  9. stamper

    stamper Active Member

    1,083
    0
    36
    Re: Stamper Honda dio 70cc af-18 sp

    Mina ise panin ülemise amordi kinnitus koha kruustangide vahele ja lasin käiapeal leht võtme peenemaks ja panin vedruvahelt läbi ja keerasin mutrit,
    Lihtsan viis paned samamoodi krusutangide vahele ja keerad teisest otsast lahti, kui kõva vend oled võid käega proovida :lol: , või siis polt sinna sisse ja mingi raudtoruga vms
     
  10. stamper

    stamper Active Member

    1,083
    0
    36
    Re: Stamper Honda dio 70cc af-18 sp

    Sumpast nii palju, et leovince zx mees huiiab nii palju , blokkib jne, ise tallinas ta tööl jah sumps kusgil varal. Ja reverse pakkutakse mulle 30EU , et pärast jään sellest kah ilma. Aga kuna masinale peab tegema nii või naa sissesõitu siis ma arvan et see kõlbab selleks ajaks, ja siis müüks maha ja ostaks midagi kangemat.
    Tänu swop3-le saan vaakumpumba kah keeway paagile mis istme boksi läheb
    [​IMG]
     
  11. Pedak-

    Pedak- New Member

    693
    0
    0
    Re: Stamper Honda dio 70cc af-18 sp

    eesti ilusaim dio tuleb siit :p
     
  12. Kummitus

    Kummitus New Member

    634
    0
    0
    Re: Stamper Honda dio 70cc af-18 sp

    Ega suurt konkurentsi pole jah
     
  13. Pedak-

    Pedak- New Member

    693
    0
    0
    Re: Stamper Honda dio 70cc af-18 sp

    ega ei teagi yhtegi teist dio projekti nagu
     
  14. karl15karl

    karl15karl New Member

    728
    0
    0
    Re: Stamper Honda dio 70cc af-18 sp

    eks neid projekte ole palju kes hujjavad oma dioga :p aga stamper teeb vähemalt korralikult ja ilusalt 8)
     
  15. Pedak-

    Pedak- New Member

    693
    0
    0
    Re: Stamper Honda dio 70cc af-18 sp

    seda ma suht mõtlesin jah et pole yhtegi sellist korralikult tõsiselt võetavat projet! aga see on korralik ja puhas töö ning väärib respecti:)
     
  16. stento

    stento New Member

    1,954
    0
    0
    Re: Stamper Honda dio 70cc af-18 sp

    saa rakverest ostetud ?
    Sander oli vist eelmine omanik, kui nii siis eelmine tal oli sel mopil üldse esivelje asemel suusk vms. :D
     
  17. stamper

    stamper Active Member

    1,083
    0
    36
    Re: Stamper Honda dio 70cc af-18 sp

    Loe teema algust , mis rakverest , täitsa peipsiäärest.
     
  18. sCooX

    sCooX New Member

    1,043
    0
    0
    Re: Stamper Honda dio 70cc af-18 sp

    ilus töö ja palju edu :) .
     
  19. karl15karl

    karl15karl New Member

    728
    0
    0
    Re: Stamper Honda dio 70cc af-18 sp

    kas sa viid bensu paagi istme alla?mul käis ka selline mõte korra peast läbi aga ei sinna tuleb mul ikka tümps :lol:
    igatahes roller tuleb ilus ja mootor ka päris korralik :p :p
     
  20. stamper

    stamper Active Member

    1,083
    0
    36
    Re: Stamper Honda dio 70cc af-18 sp

    Leitsin siis endale täiesti meeldiva kondlite lahenduse masinale. Selleks pean tagaosast kõik juhtmed ära võttma mis juba tehtud ja need panema originaal paagi kohta ehk siis jalgealla, jalgealla enam paaki ei tule sinna lähvad akud ja muud jamad. Ja selle tõttu tuleb ka naggu eespool lehti netist võetud pilt kus rihvel plaat on terve tagumine raami osa täis. Mul vaid kõigest see vahepealne jupp , aga nüüd sai eemaldatud sealt kõik aku hoidikud jne, seepärast tuleb ka minuraamialune rihvel.
    väike pilt kah , Vähemalt endale hakkas meeldima:), ja meenutaks natuke reising välimust.
    [​IMG]
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte