stc b08 tuning ja soovitused algajale

Discussion in 'Tuuning' started by alextyrk, Apr 26, 2008.

  1. Hentzzz

    Hentzzz New Member

    49
    0
    0
    sõbral oli sama probleem, sul peab teatud aku vatid olema vähem/rohkem on siis kärssab läbi :;S
     
  2. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Tegin ükskord lahti 78 on düüsi suurus .
     
  3. Carel

    Carel Member

    92
    0
    6
    keegi omale koonuse on peale pannud ? Kui jah , siis mis diameeter on ? Andis midagi juurde ka ? Ja palju bensiini kulu suurenes/vähenes ? :roll:
     
  4. Sunparty

    Sunparty New Member

    193
    0
    0
  5. jaano90

    jaano90 New Member

    23
    0
    0
    endal ka stc b08 aga 125ccm.panin auto koonuse taha,tõstsin nõela ja minek oli märgatavalt parem,samuti tippkiirus suurenes.tahtsin suuremat düüsi aga braueris ei ole hiinakatele.
     
  6. alextyrk

    alextyrk Member

    774
    0
    16
    :D kohe palju targem j2lle... ni et siis oleks parem kui oleks ka mingi regulaatori taoline asi vahel?. aga 2kki saaks keegi teab mis teise rolleri jupid l2hevad? nt kymco jne.
     
  7. alextyrk

    alextyrk Member

    774
    0
    16
    probleem, ostsin koonuse , panin peale. aga koonusega masin yle 30 enam ei l2inud ,ning minekut polnud ollagi .. 2kki keegi oskab aidata oleks v2ga t2nulik :D
     
  8. miku91

    miku91 New Member

    79
    0
    0
    tuleks panna suurem düüs ja sättida segu kruvi
     
  9. alextyrk

    alextyrk Member

    774
    0
    16
    dyysis ei peaks asi olema. sest onestep- pani enda rollerile ka koonuse aga j2ttis vana dyysi...
     
  10. Carel

    Carel Member

    92
    0
    6
    tõsta siis nõela taset
     
  11. alextyrk

    alextyrk Member

    774
    0
    16
  12. kimmo91

    kimmo91 New Member

    341
    0
    0
    Sinuasemel ma ostaks esimese asjana sportsumpa , 4t 1500kr
    http://mulgimotoari.ee/?id=1&keel=ee&uudis=34
    Siis ostaks sidurivedrud,surveka ja Hebo koonukas(Ainuke kummist otsaga mida tean)
    Kokku l2heks siis:
    4T Sportsummuti - 1500.-
    Sidurivedrud - 3tk. 150.-
    Survevedru Malossi kollane - 150.-
    Hebo koonukas - 500.-
    _____________________________
    Kokku - 2300.-

    Minu soovitus :)
     
  13. alextyrk

    alextyrk Member

    774
    0
    16
    koonuse juba ostsin plaanin ennem siduri ja surve vedru 2ra vahetada .. peaks rohkem andma kui sumpa, sest 4t ei vaja ju vastusurvet..
     
  14. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Panne kollased vedrud, mõlemad ikka, punastega ei pidavat see masin enam palju jõudu välja pigistama, suts kergemad rullid ka mingi 1-2g, segukruviga natuke möllu nõela katsetada, ja siis tulemused .
     
  15. alextyrk

    alextyrk Member

    774
    0
    16
    alextyrk Kirjutas:
    koonuse juba ostsin plaanin ennem siduri ja surve vedru 2ra vahetada .. peaks rohkem andma kui sumpa, sest 4t ei vaja ju vastusurvet..

    Panne kollased vedrud, mõlemad ikka, punastega ei pidavat see masin enam palju jõudu välja pigistama, suts kergemad rullid ka mingi 1-2g, segukruviga natuke möllu nõela katsetada, ja siis tulemused .


    njah eks tulemused saab ju varsti teada .. viitsid v6id ju v2ikse papi eest äkki natuke aidata :D



    Tecno Straight GY6 sumpa mis mulgimotos myygil on ei sobi minu omale... kinnitustega ja otsaga :?
     
  16. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    No heast rahast ära ei ütleks 8) aga ennem ei võta midagi, kui asi timmis, aga kui midagi lisada, siis PS, ei taha tühja poste koguda ;)
     
  17. hindrek

    hindrek New Member

    160
    0
    0
    Mul punane survekas, punased sidurivedrud ning kollased 5,6g rullid. Ei saa kurta nii mineku kui ka tippkiiruse üle. Vassu käest võib küsida, kuidas mul stc liigub / liikus .

    Kuna siin vist stabiilselt stc küsimused siis küsin ka. Et kui peale littida see 80ccm silku kit, kas siis peaks vahetama ka väntvõlli ning summuti ikkagi ära? Või misasju peaks veel vahetama/soetama, et masin 80ccm teha? Või on lihtsam 125ccm mootor kuskilt hankida?
     
  18. alextyrk

    alextyrk Member

    774
    0
    16

    project hiinaka all oli kah midagi kirjas .. kuskil kymco alt lugesin kah et keegi tahab soetada 80cc silkut.. proovi äkki on õnne. aga ise arvan et jah väntlivõll ja sumpa .
     
  19. alextyrk

    alextyrk Member

    774
    0
    16
    äkki keegi teab mis mootori tüübiga tegemist on ... siis oleks palju kergem asju otsida jne. :oops:
     
  20. Martolen

    Martolen New Member

    44
    0
    0
    139qmb
    mul oli muidu 85 düüs :D
    üllatavalt suur :D
     

Jaga seda lehte