STUNT

Discussion in 'Jutud' started by massu, Veebr 22, 2009.

  1. -siim-

    -siim- New Member

    435
    0
    0
    paar posti tagasi just ütlesid,et sa oled parim.:D:D:D::D okei aitab sellest.
     
  2. andrezoo9

    andrezoo9 New Member

    97
    0
    0
    Piti peal jh!
     
  3. andrezoo9

    andrezoo9 New Member

    97
    0
    0
  4. andrezoo9

    andrezoo9 New Member

    97
    0
    0
    Ja selle kiirendusala peal jõudsin ainult teise käiguni kiirendada kui juba tuli asvaldil kiri et Üles.10.26meetriga teenisin siis selle 3nda koha.Esimesel oli 16m
    Kiirust oli enne üless tõstmist umbes 20-30km/h
     
  5. kevxx123

    kevxx123 Bännitud Bännitud

    1,192
    0
    0
    tra:D:D:D:D:D: pohhet 180 ccm gilera runner on aga jah.
    Juba bikers vaatasin et sa marukõvavend endaarust ja eesti parim vms, tule proovi rolleriga tagal lasta ;)
     
  6. andrezoo9

    andrezoo9 New Member

    97
    0
    0
    Ma ei tea mida sa seal bikeris küll nägid,aga Eesti parim seda pole ma bikeris midagi rääkinud,midagi ei tea pane suu kinni.Nahui mulle rolluga lasta nüüdseks lasen bikega juba.
     
  7. exotic-

    exotic- Bännitud Bännitud

    2,848
    0
    0
    pit bike v:D tra sa ei tea mis bike ongi nahhuj D
     
  8. andrezoo9

    andrezoo9 New Member

    97
    0
    0
    Kus sa tead tra,mu ema oled v!Tont mine pedereeri kuskil teises kohas.
     
  9. >K<

    >K< New Member

    971
    0
    0
    erutusid??
     
  10. kevxx123

    kevxx123 Bännitud Bännitud

    1,192
    0
    0
    no võrrimehi tegid bikerisstiaks maha ;) jms okei lased bikega tagal juba jah, tore on kedagi väga ei huvita ;)
     
  11. -siim-

    -siim- New Member

    435
    0
    0
    nonii:D sain siis sellemaapeale ise 15,4m mille propitpikker andres vms sai. oleks saand siis teise koha smashil:D.
     
  12. Onefooter

    Onefooter New Member

    68
    0
    0
    tartukad on tegijad ,tartu tagale muud midagi.Ei tegelt kõik on tegijad kes oskavad midagi muud ka peale ainult kilomeetreid tagal laskmise,suht mõtetu mingi 10 km tagal lasta,kuid kui oskad selle aja jooksul enda asendeid vahetada ning muid trikke seal peal teha siis on väga 5 pluss.ja pit BAIKER võta paar db vaiksemaks ning harjuta veel natuke
     
  13. andrezoo9

    andrezoo9 New Member

    97
    0
    0
    Mu tulemus oli 10.26 ja kiirendusmaad oli 20m.Mu nimi on Andre.Lubasid varsti video teha,pane siis sinna see 20m kiirendusega 15,4m stoppie ka sisse.ruff rider :lol:
    Ehk siis et peaaegu samapalju stoppiet kui kiirendusmaad.See peaks videos olema silmaga märgatav.
     
  14. andrezoo9

    andrezoo9 New Member

    97
    0
    0
    Kus nad siis tegid.Oled ikka kaine v?Nag et nah ma pean rollule aega raiskama kui ma saan seda bikega teha?
     
  15. andrezoo9

    andrezoo9 New Member

    97
    0
    0
    Sinu jutu järgi olen ma ka tegija niiet miks peaksin vaiksemalt võtma?
     
  16. Nitrorider

    Nitrorider New Member

    96
    0
    0
    Nahhui sa pead siis siin foorumis käima ?
     
  17. exotic-

    exotic- Bännitud Bännitud

    2,848
    0
    0
    mis sa lohh käid joonlauaga mõõtmas? :lol:
     
  18. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    krdi ilalõug võta natuke hoogu maha,näita mulle ka mõni video kus sa bikega tagal lased?v no mida sa üldse bike all mõtled?sõbra munnipeal liugu laskmine minuarust küll bikega tagal sõit pole.... :roll:
     
  19. andrezoo9

    andrezoo9 New Member

    97
    0
    0
    krdi ilalõug võta natuke hoogu maha,näita mulle ka mõni video kus sa bikega tagal lased?v no mida sa üldse bike all mõtled?sõbra munnipeal liugu laskmine minuarust küll bikega tagal sõit pole.... :roll:[/quote]

    Seda sõbra munnipeal sa ainult oskadgi.Bikega pole veel videosid teinud kuna eelmine nädal alles sain ja eriti veel midagi ei oska.Nah ma pean mingeid mõttetud paarikümne meetri vheelie videosid netti toppima.Räägite siis Eesti muljest ja siis tahate et siukseid videosid netti paneks. :|
    Teen siis spets sinu jaoks ühe video et sa enda molli kinni paneks.
     
  20. exotic-

    exotic- Bännitud Bännitud

    2,848
    0
    0
    töllakas mis bike sul on siis :D gixxer busa ?
     

Jaga seda lehte