Supra Aprilia SR50 Street '08

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Supra, Juuli 13, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Supra

    Supra Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    540
    0
    16
    Tänud kutid. Vahetusi võiks tõesti pakkuda, eriti hea oleks, kui pakutav masin asub Tartus, siis tuleks kohe Streeediga kohale.
    @nschill Vähemalt see peegel on parem, kui stock pannilabidas ja eks see ole maitse asi. Laivis on ilusam ja sobib kokku rolleriga :D
     
  2. Supra

    Supra Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    540
    0
    16
    Vahepeal pole masinaga tegelenud, sest pole lihtsalt aega ega erilist huvi olnud. Enne seisma jätmist suutsin tagurehvist jagu saada. Nüüd haigena kodus istudes tuli suur rollerisõidu tuju, nii ma käisingi Põltsamaal uue rehvi järel.
    Lähiajal läheb arvatavasti masin 70cc-ks. Aga, et seda teostada, siis tahaks esmalt Reverse vahetada Shoti või mõne muu, kangema sumpa vastu.
    [​IMG]
     
  3. Supra

    Supra Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    540
    0
    16
    Pole ammu teemat uuendanud. Nüüd on nii juhtunud, et masin on Tartust ära toodud Põltsamaale paremate tingimuste pärast. Vahepeal oli masina vedrustus täiesti kutu - esimesed amordid puruks ja tagumine kõver. See juhtus nii, et kasutaja Rehvkulub- käis testimas kuidas tagal lasta uue kõrgendusega on ja kui esiosa alla lasi, siis läksid mõlemad esimesed amordid puruks, lõi vedrud ja õli välja. Masin vähemalt nüüd areneb jälle, üleeile läks uus esihark alla, tagumine amort on välja vahetatud, uued silindri tihendid jms, kõik sai ära puhastatud. Mingi päev laome masina täiesti kokku ära ja siis tuleb ka pilte.
    Et teema ei jääks väga igavaks, lisan paar pilti:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  4. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    mu sr'il oli samas kohas auk istmel :D :D
     
  5. RehvKulub-

    RehvKulub- New Member

    473
    0
    0
    Lel, ainult halvad sõnad minukohta, et lõhkusin esihargi ära? :lol: Ei muidu see asi toimus sellepärast, et vedrusid oli lõigatud ja pill poos (Tagal). :roll:
     
  6. Supra

    Supra Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    540
    0
    16
    Ära tee siin jõulunalja, ikka juhtub :D
     
  7. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Ära mingi runneri harki küll pane sinna! :roll:
     
  8. -MoToMaN-

    -MoToMaN- Active Member

    1,995
    1
    38
    +1.Upsidedownid on pasad.
     
  9. Aprilia172

    Aprilia172 Member

    715
    0
    16
  10. vladusik

    vladusik Active Member

    2,358
    4
    38
    +1 ! Müü parem seda mulle :D
     
  11. aruksaar

    aruksaar Member

    699
    0
    16
    edu aga mul ka auk täpselt sama koha peal :eek:
     
  12. Marko.

    Marko. Active Member

    1,797
    0
    36
    SR-ide tüüp viga vct. Omal oli ka SR-ile jalgevahel auk :lol:
     
  13. RehvKulub-

    RehvKulub- New Member

    473
    0
    0
    Kui pask see upsidedown saab ikka olla, parem ikka kui sõita ratas vastu esikondlit. Pealegi see esihark väga korralik, miks mitte..
     
  14. minaise

    minaise Active Member

    1,322
    0
    36
    Upsidedown on hullem kui sa ettekujutada oskad. Mingi aja pärast lakkavad töötamast.
     
  15. RehvKulub-

    RehvKulub- New Member

    473
    0
    0
    Mingi aja pärast..(?) Eks see siis selgub, kui kiiresti ta puru läheb. :roll:
     
  16. -MoToMaN-

    -MoToMaN- Active Member

    1,995
    1
    38
    Usu mind.Need upsidedownid on pasad.Nad ajavad õli välja ja tihti lihtsalt ei tööta.

    Müü need amordid parem Vladile.Streedile leidub originaale rohkem kui Runnerile või Nrg-le.
     
  17. Marko.

    Marko. Active Member

    1,797
    0
    36
    hah vlad ma arvan isegi võiks need orginaal runneri omad vahetada R-i omade vastu.. aga noh pfff..
     
  18. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    mul pesool olid ka sellised esiamordid, lõpus oli nii et põhja surusid siis enam väga tagasi ei tahtnud tulla :D jubedad pasad ikka
     
  19. Supra

    Supra Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    540
    0
    16
    Antud amordid on väga korralikud ja kui oli kohe võtta teine esihark, mis sobib ka, siis miks mitte?
    Vähemalt ei sõida ilma amortideta enam, aga eks aeg näitab, kui hästi nad vastu peavad.

    EDIT: Street on nüüd uue hoolitseva omaniku kätte usaldatud.
    [​IMG]
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte