Suurim ebaõnn rolleriga

Discussion in 'Jutud' started by ivojoeloo, Jan 29, 2008.

  1. Archerman

    Archerman New Member

    186
    0
    0
    Kõige suurem ebaõnn oligi see kui ma jeebile tagant sisse sõitsin. Olin Riia mäel ummikus, sõitsin vooluga kaasa mingi 20 km/h või nii, vaatasin korraks kõrvale ja kui ette vaatasin oli jeep juba väga lähedal ja pidurdamiseks polnud aega. Tänu sellele õnnetusele läksid mul küljegondlid ja esituli.
     
  2. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    õnnetus polnud küll rolleriga aga siiski

    Juhtus siis maal sõbra pocketiga mingi 2 a tagasi.Mõtlesin et proovin väikse sõidu teha.Muidu ei oleks kiivritki pannud aga keegi karjus kiiver päästab elusid ning lükkasin pähe.Sõitsin siis pocketiga kruusa teel.Varemgi oli sõidetud midagi polnud.Aga siis äkki oli selline nata suurem kivi ees ning käisin umbes 90km/h üle pea.tegin peaaegu edaspidi salto ning maandusin tagurattasse siis käisin peaga vastu maad ning lohisesin mingi 50m.Pocketil ei juhtunud suht midagi aint gaasi tross ning radikas sai nata mölkida.aga endal siiamaani küünarnukkidel ning põlvedel suured armid peal.Mul on ültse elu eba õnn olnud :D.3 korda jalg kipsis 1 kord käsi.Lisaks olen auto alla jäänud(1 jala kips)ning skeidis sõites faceplanti lennanud nii et nägu lõhki.Nii et jh õnnetusi on olnud :roll:
     
  3. Antu

    Antu New Member

    254
    0
    0
    Pocketbikiga 90km/h kruusapeal?
    ei taha uskuda:D
     
  4. l3gion

    l3gion Member

    622
    0
    16

    võidusõidu pocket biked on ka olemas..ja ta ütles et radikas sai mõlkida niiet tegu polnud tavalise pocetiga kuna tavalistel pole radikaid !
     
  5. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    jh see polnud tavaline pocket see oli mingi special raja oma vesi jahutusega.ning see läheb teel 110km/h välja
     
  6. ERN

    ERN New Member

    268
    0
    0
    Sõitsin tallinnas mõõda pärnu maanteed linna poole, ja veits enne politseimaja keerati mulle autoga ette nii, et mina lendasin üle auto kapoti õla peale ning murdsin rangluu, roller oli muidugist suht p....s omadega, kiirus oli kuskil 35-40 km/h aga lend oli missugune :)
     
  7. kiiwiw

    kiiwiw New Member

    106
    0
    0
    enda keewayga , kui kips oli käel noh nukk oli nihkunud kuna panin mingile vennale molli ei mäleta kuna oln täis irw ok teema juurde ka nats . sõber juhtis ühe käega ja teise käega hoidis ratast kõrval , kiirus oli mingi 45-50 km/h ja kuidagi juhtus niimoodi et kukkusime siis sõitis rattur mööda ja irnus ja ütles : oeh teid noori :D
    noh siis kips oli puru + puusal oli nahk maas rõvedalt ja põlvel räme kipitus oli ja sõbral oli suht kallis kell pees ja põlvega midagi , rolleriga ei juhtunud midagi LIKE DA WTF ? KEEWAY IKKAGIST JU :eek:
     
  8. overD

    overD New Member

    110
    0
    0
    ega midagi erilist pole olnud peale sellle et s6barl on esimest p2evar rollu k2es ja siis laseb s6ita ja mina t6mban yle
     
  9. muhahaaa

    muhahaaa Active Member

    1,416
    0
    36
    4T hiinakas sõi ennast õlist kuivale ja jooksis kokku.

    Arvasin, et need on hävimatud :roll:

    E: väike täpsustus olukorrast, kolb ja rõngad omadega täiesti persses ja sõrm on kepsu külge kinni kiilunud, i likez :D
     
  10. võsavillem

    võsavillem New Member

    574
    0
    0
    valesti arvasid :lol:
     
  11. quadracer

    quadracer Member

    241
    0
    16
    umbes paar tundi tagasi käisin metsas ülepea :|
     
  12. biff

    biff New Member

    77
    0
    0
    ise suht ei mäleta aga magxi oli kõrval muidu.
     
  13. Put5u

    Put5u New Member

    29
    0
    0
    roller jooksis kaks korda järjest kokku, sõrmesplindi pärast, sain kokku sõita umbes 550km. 8)
     
  14. k@LJU

    k@LJU New Member

    37
    0
    0
    ostsin uue ja tõime oma autoga rollu koju ja mingilkummalisel kombel oli veits varvi maha kriipinud mingi v2rk :| aga see suht v2ike :D
     
  15. fby1993

    fby1993 New Member

    105
    0
    0
     
  16. HeXoR

    HeXoR New Member

    38
    0
    0
    ei no plikadele sõita ei tasu anda kuskil 7 korda roller mäsus olnud ja gondel ainult läks ühel korral katki ja ainult 2 cm triip
    sõber käis joogi järgi ilma minu teadmata ja pani asfaldil mäsu plastikul tükk väljas siiamaani ei tea kus ta sellega hakkama sai

    ja endal oli siis kui tulin ofrooadi mäkketõusu mäest alla ja sõitsin esirattaga 50+ km/h auku(ei näinud seda)
    endal peapõrutus ja rolleril üks gondlikinnitus katki(käisin üle)
     
  17. barky

    barky New Member

    129
    0
    0
    Arvatavasti see, et tulin rolleriga poest ja kaotasin rolleri üle juhitavuse (kõige pealt asfaldi peal oli kiilas jää), siis tänu sellele sõitsin tee ääre peale kus seoses mingi värgiga olid suhteliselt toredad ja kõvad liiva/muda augud vms (künkaline, nagu jäätunud muda augus ikka :D) kuna kiirus oli suhteliselt suur panin lõpuks külje maha, libisesin veits aega (küllili) jäin lõpuks ka seisma :D

    rolleri parandus läks 2-3k ( tellisime uue gondli mis seal süütelukku juures asub) ja ülejäänud kriimud siia maani alles :D ( a no jah, kui `` seaduse silmis `` sõitma võin hakkata teen korda :p )
     
  18. mopp12

    mopp12 New Member

    233
    0
    0
    tulin selveri poolt ja siis tammeka juures on üle käigu rada ja 30m enne üle käigu rada tõmbas mitsu laser pidurid plocki ja ma panin mingi 50 tagant sisse ni et esi ratta võttis plocki stange alla aga mutti muljuss kaasi põhja samal hetkel ja siis sõitsin püst loodis tuule klaas vastu maad mingi 20 meetrit ja kukkusin parema külje peale ja kondlil pragu sees esi tuli puru porikas puru kahfli kinnitused purud jne aga mats oli kõva muidu ja teine kord lendasin kurvist välia kuna sõber keeras ette ja mingi 70 oli rollu spidos aga jällegi mõnus laks rolleriks gilera runner edu teile kõigile siis ja olge ette vaadlikud liikuluses :d
     
  19. t210d4

    t210d4 Member

    367
    0
    16
    jahutus taldrik läks perse 2 päeva enne kokkutulekut! :-x hetke rollerig hullem mis juhtund!
    aga dioga sai paar kuud peale värvimist külg maha pandud kuna loom jooksis ette! :?
     
  20. karllutt

    karllutt New Member

    261
    0
    0
    roller tuli värvimisest ja 2 nädalat hiljem sõitsin üle ristmiku ja panin külje maha:Dma ei saa ikka aru kuidas see juhtuda sai:D
     

Jaga seda lehte