Suurim ebaõnn rolleriga

Discussion in 'Jutud' started by ivojoeloo, Jan 29, 2008.

  1. w00x7

    w00x7 New Member

    206
    0
    0
    Ja sirge peal veel:D
     
  2. Magxi

    Magxi New Member

    376
    0
    0
    Eile siis läksin hooaja lõpetamisele saime parklas kokku tegin uue sumpsiga 50m ringi ja silett läks kummi JESSSSS.
    Ise elan tammelinnas ja sõitsin pool tühja kummiga , kummipoksi ja pandi nöör sisse :roll:
    Aga kokkutulekule ma ei jõudnud.
     
  3. maarjokas

    maarjokas New Member

    383
    0
    0
    Sõitsin siis metsas rolluga ja siis nägin ees suurt lompi mõtlesin, et mis siis ikka kütan läbi kiirus võis olla umbes 40km ja siis lõi kõik selle vee üles ja mina läbimärg ja kiivri klaas täitsa läbipaistmatu ja jõutsin siis klaasi puhtaks käega lükkata ja vaatan ohooo järgmine lomp ja siis taga pidur põhja ja külg ette, oksadsad käisid mööda kiivrit ja rollu hakkas tõmbama kraavi poole aga õnneks täitsa kraavi tõmmanud ja lõpuks jalad maha pannes vaatasin ennast ja kõik oli soppa täis kaasaarvatud roller.
     
  4. dirtbike

    dirtbike New Member

    105
    0
    0
    ::D Panin oma aeroxsigaa siis 70peal Mäsa.
    Et naq oli 90kraadi kurv enamvähem lendasin sinna 70 sisse ja tõmbas Külje ette ja siis mign 10meetrit kylgees ja siis tõmbas teiselepoole ka ming meeter ja siis Laksu. Roller tegi salto ise ka salto roller kraavis ise teepeal aku oma meeter kaugemal Põllupeal:D Mitte midagi rolleril ei juhtund ainult paar kriimu ja suunatuli tli kyljest selle panin koe tagasi ja lenks veits Kõver. hästi natukene.:D
     
  5. w2ikekonx

    w2ikekonx New Member

    320
    0
    0
    kunagi aastaid tagasi läksin rollerit vaatama omale...läksin siis mingi dioga prooviringile ja oli nagu kallak ja ma olin kallakupeal kah kõveralt ja nii kui ma vajutasin tegin 180kraadi spinni ja olin siruli rolleri kõrval :D
    siis oma kunagise stc-ga sai ikka igast nalja tehtud..läksime siis sõbra rollerilubade sõidueksamile minu rolleriga, tema istus taga...vaja siis ikka enne minna suitsule. öösel oli kõvasti vihma tulnud ja tee sitane, oli siuke väike küngas millest allaminnes sõber askeldads just midagi taga ja kallutas pisut ja mina andisn natuke gaasi ja nii me sitasees siruli olimegi..napitnapilt jõudsime riided vahetatud ja tema eksamile..suitsud jäid tegemata(good 4 us) ..sama rolleriga oli mul komme "driftida" tagarehv oli siledaks lastud ja oli selline uus tänav..ringi kujuline...ja seeal olid ehitusjärgus majad ja lahtine liiv..mina lasin seal koguuaeg mõnuga kurvides kallutasin ja siis gaasi nii et perse lohises pikalt....oli siis juba sügis ja polnud ammu sõitnud rohkem kui kooli ja koju...ja nii kui driftima läksin olin juba unustanud ohut.....tuli iiilus pikkk drift ise olin jummala sillas kui äkki, umbes 3-4 cm kõrgune äärekivi..tagarattaga täiega sisse ja roller lendas siruli,ise hüppasin pealt minema:D..rohkem ma seal driftinud pole :roll: :lol:
    sain siis sp omale...esimesel päeval vaja kohe testida..ja üle ma tõmbasingi..õnneks olulisi kahjustusi polnud, kuna jooksin lihtsalt järele masinale ja pikali ei kukkunud :D
     
  6. Rabbit

    Rabbit New Member

    22
    0
    0
    Endal 2 nädalat rollu käes ja juba tagu kumm puruks.Mingi kuradi nael vms läks läbi.Keegi oskab üelda palju uus maksab Aprilia sr 50 streedile??
     
  7. xwy

    xwy New Member

    1
    0
    0
    käisin käbla kruusal esikatega. gondlid perses
    bensujaamas tankisin ära, panin käima,andsin gaasi, vaatasin miks edasi ei lähe, voolik oli vända külge jäänud.
     
  8. tudish

    tudish New Member

    329
    0
    0
    :D pakun et odavam oleks see naela koht seal ära parandada!
    :D pannakse nöör sisse ja kõik korras!
     
  9. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Ei tea , endal 100cc aerox , 4 tüdrukut sellega sõitnud , keegi pole mäsa pand.
    Aga peaaegu kõik poisid kes sellega sõitnud on, kõik kas küllili või üle tõmmand :D

    Nagu mingi needus peal sellel aeroxil :D
    Tegelt lihtsalt kõik ülehindavad oma oskusi ja see ikka võimsam kui 50cc ning ongi jälle külili keegi..

    Ise pole ühegi oma rolleriga külili ega mäsa pannud.
     
  10. Stunter

    Stunter New Member

    145
    0
    0
    mul sõber ostis kasutaja Dragi kest Piaggio Zip-i läks siis koju sellega ja sõitis esimesel päeval oma tagakummi puruks, tal üldse, kummidega ei vea , mitu korda nael ka sisse läinud ja just tagakummi :D
     
  11. Magxi

    Magxi New Member

    376
    0
    0
    Sõitsin 60km/h porilombist läbi panin mäsa libisesin 10-15 meetrit rolleril ei juhtund midagi sest ma kukkusin küljepeale ja jalg jäi küljepeale nimoodi , et hoidis rolleri külge õhus ja minu jalg lohises mööda asfaldit ja mul oli lühikesed püksid.
    Mingi läksin trauma pandi terve jalg sidmesse jala labast kuni põlveni välja , 1 nädal olin ainult voodis kõndida ei saand siis hakkasin kõndima nati ja siiamaani suht suur arm..
     
  12. gasgassm50

    gasgassm50 New Member

    443
    0
    0
    sädekadusära
     
  13. M!Q

    M!Q Member

    205
    0
    16
    Muidugi valetab:D
    Freedo1'ga ei saa sõita. rääkimata tagarattal sõitmisest.
     
  14. l3gion

    l3gion Member

    622
    0
    16
    Korralikult ei saagi :D
    Ja sina fby olid siis soomes tööd rabamas..
    Kui roller võssa põrutas oli hoopis teine.. (naerda sai vähemalt)
     
  15. helar1

    helar1 Member

    929
    0
    16
    Ebaõnne mul ikka suht palju olnud. Esimene laks oli kusagil siis kui roller 2nädalat käes oli, võttis vibama ja külili, kiirus mingi 50-60km/h. Ise oli jumala sodi, rolleril olis kriimud ja suunatule klaas puru. Teine laks oli elvas linnas, sõber sõitis roxiga ees, ma vaatasin korra kõrvale ja ta oli ees pidurdanud, tõmbasin niipalju kõrvale kui sain, aga ikka riivasin teda kuidagi. Sõbra rolleri paradnus läks 3,4k. Endal oli ka roller suht segi. Sõber istus ka veel taga, kohe kui rolleri teeäärde sain vaatasin, et kas õlled jäid ikka terveks ja avasime sõbraga ühe. :D Ment käis ka kohal, vaatas korra, tee oli tagatule tükke jne puru täis, ment ei teinud väljagi ja keeras ümber ja läks minema. :D Ise Sõitsin veel 9km kodupoole rolleriga. Kõik gondlid tahtsid ära kukkuda. :d
     
  16. nrgchris

    nrgchris Bännitud Bännitud

    805
    0
    0
    Sõitsin kodu poole aga vihma oli sadanud ja asfalt oli märg. Siis tulin ma mõtlesin oma mõtteid ja ühekorraga tuli kurv kähku vastu :D Vajutasin tagupidurid täiega põhja mingi külg ees 5meetrit ja siis nätaki kyllili :D Peeglid l2ksid siis katki ja paar kriimu kah tuli :D
     
  17. Muster50

    Muster50 New Member

    45
    0
    0
    sai siis ringi tripitud kodust olin siis umbes 21km kaugusel sõprade juures kui tahtsin hakata ära sõitma siis oli nii et poolkuul olid hambad kulunud ja ie löönud nema rollerit käima ja nii ta jäigi starter oli tol hetkel kah perses jätsin rolleri sinna läksin hommikulbussiga koju ja paar päeva hiljem sai isaga ära toodud kärus;D

    teine kord siis sai kah ringi tripitud kodust ca12km kaugusel kui lõi rihma pooleks;D pidi masin jälle isa auto kärus kodu poole tulema;D
     
  18. sony152

    sony152 New Member

    1
    0
    0
    Mul ei juhtunud rolleriga vaid suzuki GN 250. Noh ta on nagu klassika tsikkel. Ja siis olime sõbrapool ja mingid tüübid tõikverest(sealt vist 2-3km kaugusel kus me olime) Ja tõttöelda siis olime napsutanud. Ja need tõikverepoisid lubasid meile peksa anda ja meilgi jõujook sees ja läksime rolleritega sinna. Meid oli vist viis või kuus ja nemad olid kahekesi ja ei julgenud bussijaamast välja tulla. Ja siis rääkisime seal ühe tüdrukuga juttu ja need jätsime rahule. Algul nad karjusid läbi telefoni et me oleme 50-kesi:D 'Aga sinna läksime siis kaks emme pojakest istus seal bussijaamas peidus. See selleks... Ja siis tuli meil üks tuttav laenatud selle suzuki-ga sinna...250 ja päris hästi lippas edasi minna. Algul käis sõber sõitmas ja ta oleks peaaegu laksu pannud. Ja siis ikka vaja endal kah proovida. Hakkasin sõitma ja 5 käik sees juba ja mingi 120-130 km/h umbes. Keerasin otsa ringi hakkasin tagasi tulema. Aga algul ma läbisin ju kurvi aeglaselt ja tagasi tulin siis oli 4 käik ja umbes 90-100 km/h. Ei võtnud kurvi välja ja kraavi umbes 2m kaldast alla..Edasi ma enam ei mäleta mis juhtus aga järgmisel päeval sõbrad rääkisid, et tsikkel tegi päris mittu tiiru õhus ja ise lendasin vilja põllule 5 m kaugusele..Ja siis hakkasime tagasi sõitma. Nägu oli mul verine ja ei jaganud s*ttagi enam.. Hommikul ärkasin oma toas voodis, suu mulda täis ja püksid ja jope lõhki. Ja lõpuks pidin kinni kah veel maksma (18000 :? )
    Ja siis sain endale ja tegin masina korda.. ja kui keegi huvi tunneb siis võib ära osta 13000-ga annan ära.. ainuke mis on on see et puudub tagatule klaas ja tagumised suunad...ülejäänud toimib nagu varem..olen peale seda ka sõitnud ja 120 km/h siis isegi ei visanud kuhugile kuigi pauku pannud sikkel...Niiet andge teada kui soovi on. MSN [email protected] Telf: 56308691
     
  19. Trojan

    Trojan New Member

    103
    0
    0
    Üritasin siis tagarattal sõitmis õppida (lasin jalad maas ) tuli juba väga hästi välja .... Tahtsin siis filmida ka ... kutsusin sõbra filmima , hakkasin siis proovima , lasin noka üles tuntsin ,et hakkab üle minema , aga ei ulatunud enam pidurini , ..Hakkas kõrvale vajuma ja siis lasin käed lahti (täpselt enne äärekivi ) roller pani üle ääre kivi murule ja mine lendasin 10cm enne äärekivi põlvedega asfaldile.Roller sai suht suuri kahjustusi tagatuli , tagakondel aga kuna see maandus murule ei tulnud erilisi kriimustusi ...Mis selle asja juures kõigeparem on see, et kõikk sai ülesfilmitud :D kui video ülesse leian siis panen siia ka ülesse :wink:
     
  20. kennet17

    kennet17 New Member

    36
    0
    0
    Noh see ei ole küll roller aga , see oli MINI mopeed . :D

    Nii oli siis nii et 1 korda elus sõitsin ültse nagu mootoriga 2 rattalisega !
    Noh olin siis suht , loll ja sõitsin heinamaa peal ja sõber ütles et , pööra seal ringi ja tule tagasi ! :D
    Noh ma siis muidugi läksin sõitma ja vaatasin et , METS . Tuleb ette :D
    Proovisin seal küngaste peal hakkata vasakule keerama aga , loll ja ei julgenud . Siis tõmbasin gaasi põhja ja tõusin MINI sadulale püsti ja hüppasin otseses mõttes üle LENKSU :p
    Hüppasin sinna maha ja MINI sõitis minust üle :D Siiis ma panin jooksu , kuna arvasin et masin läheb põlema :D
    Masin oli üleni mullane + veel igast karpa ja õhufilter oli paksu sita all ja värki :D Mina panin liduma :D Sõber läks jummala kettase et ta karpa ja õhufiltri ära muldasin :D :p
     

Jaga seda lehte