Suurim ebaõnn rolleriga

Discussion in 'Jutud' started by ivojoeloo, Jan 29, 2008.

  1. 4stroke

    4stroke Bännitud Bännitud

    1,217
    0
    0
    hmmm suht kui hiljuti üle lasin, hakkasin mängima lenksuga tagarattal ja hakkas üleminea ja pidurid läksid sassi haigelt ja pauhhh üle suht heal kiirusel.
     
  2. Unique9

    Unique9 Member

    404
    1
    18
    1) Mingi 60km/h pealt sai sõidetud rolleriga auku. Õnneks jõudsin hoo kuskile 50-55 kanti pidurdada ja midagi hullu ei juhtunud.
    Igastahes ilge pauk käis ja lõi harkajala vastu variokaant. (Kymco Super 9)

    2) Sõitsin rolleriga maja taga muru peal aga enne seda oli päris korralikult vihma sadanud (väljas oli kottpime). Drifter nagu ma olen lasin väheke drifti kuni järsku viskas hea hoo pealt rolleril perse ette ja külili käisin, midagi ei juhtunud. Hakkasin siis edasi driftima, hoog oli kuskil 25km/h ja oleksin peaaegu külg ees puusse lennanud. Oleks ma sinna puusse lennanud siis oleks rolleril parempoole tagumine kondel ribadeks olnud ja sumbuti kõver.(Kymco Super 9)

    3) Tulin linnast koju ja järsku hüppasid kuskilt kraavist tee peale ette kaks purjus naisterahvast (jällegi oli väljas pime). Kiirust oli alles kuskil 55-60km/h, sest alles kiirendasin ja jõudsin pidurdada kõige rohkem 30 peale ning siis käis mõnus pauk. Üks naisterahvas sai hoobi jalga ja teine selga. Naine kes hoobi jalga sai tegi pirueti ja kukkus kraavi ja see kes selga sai hoobi lendas umbes 4m eemale tee peale. Jätsin rolleri tee äärde käima ja läksin vaatasin kuidas olukord joodikutega on. Aitasin mõlemad püsti, üks lonkas väheke ja teine hoidis oma kätt kinni. Käratasin neile, et järgmine kord toppige omale helkurid külge ja püsige tee ääres! Rolleril oli õnneks ainult iluvõre radiaatori õhuava eest lahti löönud ja mõlemad peeglid lahti. Õnneks ei läinud gondlikinnitused ja esitule klaas puru :lol: (Kymco Super 9)
     
  3. -monkey-

    -monkey- New Member

    576
    0
    0
    sai siis 1 kord n2htud oma vana tuttavat kellel oli 900 honda
    ennem polnud n2inud ning sellep2rast kutsusin ta r22kima
    tema tuli ka .
    endal oli kymco agility 50 ja talle see masin meeldis . Mina ytlesin talle et davai tahad s6ita ning siis annad enda omaga
    vana ei olnud n6us !
    siis tegin ettepaneku talle et davai n2ita kuidas s6itma peab ! Vanal kohe ego laes olgu et miks mitte
    kuna kooli juures kus me seisime oli natuke liiva siis see oligi mulle saatuslikuks muutunud
    vana tuli kurvist vb 50 km tunnis ja proovis driftida( 900 hondaga :D)
    kahjuks ei tulnud h2sti v2lja ja pane kyllili maha
    masin libises
    kuna minu masin oli 1 m kauguse libises minu kymcole sisse
    manal tekkisid iluvead ja karpa hakkas nussima aga nyyd on ok !!

    2) sai j6hvi pargis s6idetud s6ber peal oli sadand 3 h vihma ja ma otsustasin minna mudarallit teema ( olin kaine )
    sai siis tuldud hea hooga ja veel enne kurvi natuke pdurdatud ja siis gaas p6hja 40 km /h hakkata drifdi tegema
    nujah sai kyllili maha pandus nii et s6ber lendas 3 m eemal asuvasse graavi :D
    p2rast otsisime 20 min plastiku tykke muda seest
     
  4. Henar

    Henar New Member

    25
    0
    0
    Samuti ka mina, laias kurvis oli uus lahtine liiv aga mina seda ei teadnud, läksin 45-ga kurvi, viskas kohe taguotsa veidi ette(kallutasin ka normilt). Niisiis mina lendasin külili või kõhuli maha ja libisesin 2-3 m, roller veits rohkem. Esimese asjana tundsin et koss tuli jalast, kui püsti tulin :lol: , siis läksin rollu juurde vaatasin vigastused üle ja kojuminek. Tulemuseks mõned riided lõhki ja ise ka vähe, kuid rolleril ? siis vaadake neid : http://fotoalbum.ee/photos/hensoo/sets/842929 (muidu ühel pildil on plokil 10cm pragu sees, vb pole aru saada)
     
  5. Kamikaze

    Kamikaze New Member

    1,603
    0
    0
    minu suurimaks ebaõnneks oli see kui sõitsin rolleriga rahulikult vihmaga, vihma sadas ja tee oli suht katkine(auke täis), auke ei näinud kuna vett oli niivõrd palju ja sõitsin 30km/h ja järsku esiratas jäi auku kinni ja lendasin ülepea rolleriga, vasakul gondlil olid mõned pisemad kriimud ja kõik oli õnneks korras :p
     
  6. Petz

    Petz New Member

    268
    0
    0
    rolleriga pole suutnud veel mäsa panna nii palju kui teiste rolludega sõitnud olen, (endal veel rollut pole kuid plaanis osta,)
    kuid siis enda matsudest,

    50cc Chopperiga
    1) mäest alla ästi järsk kurv vasakaule ja oli liivane viskas taguotsa alt ja külili
    2) suured autorööpad olid tekkinud tänu pehmele teele, vedas esiratta ühte rööpasse taguratta teise rööpasse ja külili
    3)ise lolli peaga läksin muru peal külge ette pidurdama tagupiduriga, no mäest alla oli tee, muru märg ja lasin tagaka plokki,
    algul suutsin mängida paar korda ja siis äkki lihtsalt masin nii pikk et tagaosa vedas masina käest ära ja külili

    ATM 125cc

    no sellega on igasugu matse, räägin aint suurematest

    1) talvel sai driftiud kärn rehvidega, no 80 km/h oli sees ja andsin külge ette, ja siis lihtsalt libises ja libises ja külili, siis libisesin mingi 150m külili maas,
    tõstsin masina püsti ja lasin edasi:D
    2) väga järsk hüpe oli ja no ma tahtsin ikka proovida ja kiskuks krt bäckflipile ja no üle poole back flipi tegin ära ja siis mäsa, masin lendas endale peale kuid mõned kriimud aint,
    3) krossivõistlustel kuskil 60 km/h lendasin hüpesse, polnud suur hüpe aga viskas kaugele, no lendasin ilusti maandumisse ära kuid sinna oli tekkinud mingi sügav auk, maandusin siis esirattaga otse auku viskas lenksu risti ja üle nippli, no masin lendas täiega peale muidugi jälle, tagant tuli võistlejaid palju veel,
    no siis mingi raja äärest abivalmis inimesed aitasid raja äärde mu küsisid kas sõidan edasi, no mul olid ribid ja jalg valus kuid vastasin neile selgelt jah,
    no panid masina käima ka veel, mina hüppasin lenksu ja panin padavai edasi, no siis pigistasin 8. koha välja :)
     
  7. Magxi

    Magxi New Member

    376
    0
    0
    Sõitsin lohust läbi , sumpa läks pooleks , :roll:
    Siis , bena voolik tuli lahti , peaterve paak jooksis maha, aga no suva , lõke oli ilus, panin põlema bena, mis ma teda ikka ns raiskan :D
     
  8. Piiter

    Piiter New Member

    251
    0
    0
    1) läksin piljardisse rolleriga, vihmane ilm oli, sõber tahtis kodus korra käia ja siis lubasin rollerit talle siis ta tuli roller käekõrval tagasi ütles bena pole enam läksin võtsin bena, ei läinud see raibe ikka tööle, ning siis lükkasin paduvihmaga selle võrri koju, aii kui külm oli ja rõvedalt märg

    2) mõtlesin sõbraga metsateele sõitma minna, kõik oli hullult lögane ja vastik, driftisime seal ja värki, siis nägin suurt lompi ja mõtlesin et panen läbi sealt ja siis seal oli mingi suur auk ja terve esikondel lendas järsku minema koos tuledega ja puha, suuure kaarega lendas niiet ja koju jõudsin risuga
     
  9. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    suurim ebaõnn oli see ,et hakkasin rolleritega tegelema...ja neid vahetama... jube palju raha ja aega kulutatud... ära ei tasund ,aga no eks oskusid ja kõike saanud , ning natuke sõita ka :p
     
  10. roger09

    roger09 New Member

    1
    0
    0
    juhtus selline asi et kadus komresioon ja roller suri välja.
    õhtul kui hakkasin uurima hakkasin, siis avastasin et oli löönud klapi pooleks ja klapi läbi kolvi..
    kes varem sellist asja pole näinud võin lisada hiljem pilte..
     
  11. janno123

    janno123 New Member

    459
    0
    0
    Seda vaatepilti tahaks küll näha :D
     
  12. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    +1 :lol: nüüd paneb mingi pildi üless kus sukavarras on läbi kolvi taotud :lol:
     
  13. FreeZeR

    FreeZeR Active Member

    1,136
    0
    36
    aasta tagasi

    1) Sõitsime sõbraga masinatega, ma oma yamu enduroga, sõber sr-ga. Sõitsime ( ma olin sõbrast mingi 40-50m kaugusel ) siis vaatasin kõrvale rahvamass oli seal. Siis vaatasin ette, sõber ees sriga risti vahtis seal oma masina esiotsa vm sellist, siis tõmbasin oma enduroga talle mingi 40-50 -ga küljepealt sisse. (vend istus ka taga veel, see ei saand sittagi aru mis toimus :D) Süüdi jäin muidugi mina (tema isa ees vähemalt) et ma sõitsin talle tagant sisse, putka ise pmst seisab teepeal risti ees, suund ka sees polnd.
    Sõbra roll oli kondlite poolest suht .., õhufilter ka ribadeks. Mu dt-l oli ainult üks väike plastikjupp kust pidurivoolik läbi käis, see oli katki. Ühtegi kriimu ka ei tulnud.

    2) Sõitsime kambaga ringi masinatega, käisime tobil ühel metsa teel , siis sõitsime maanteepeale ja sealt edasi , siis üks sõber jäi seisma teeäärde, ma vaatasin peeglisse, et autot ei tule ja vend ka suht kaugel ja tahtsin vasakule teeäärde keerata, oli juba pmst teeääres (ma tean et tegin valesti) aga samas ei osanud ma ka oodata et mu vend lihtsalt mööda paugutab, ma mõtlesin et ta jääb ka seisma ikka nagu teised. Ja siis järsku pauk 60-70 tõmbas mulle pooleldi küljepealt tagarattasse/hammakasse sisse. Siis tegin matrixit ja oigasin seal maas ... masinal peale tagahammasratta ja tagumise ratta, ühe tagumise suunaka midagi viga polnd. Samas seisus sõitsin koju selle veel. Siis kodus võtsin mobla taskust välja ja ... mobla taskus jumala kõver. Suht uus mobla oli. Järgmine päev kõik kohad valutasid. Suht kuu aega olid jalad valusad, kui mingi üle 200m jooksin siis hakkasid valutama...

    Nüüd edaspidi olen ettevaatlik. Hoian suht suurt pikkivahet ja ei vaata kõrvale, kui siis aint korraks kui vaja on.
     
  14. efkz

    efkz Member

    162
    0
    16
    * Ostsin Aprilia , sõitsin nädala , võtsin piiraja maha ja otsustasime sõpradega ranna äärde ( autosi jms pole ) sõitma minna.
    Lubasin siis sõbral ka väikse tiiru teha , ja suutis kuskil kurvis vastu betoon silda sõita (Y) - Esi hargist keskele kõik katki .


    * Roller siis enamvähem korras juba , uus hark peal aga loks oli sees ja küngas oli ees ja andsin gaasi ka suht mõnusalt , rohu sees ja j2rsku laks hark üles , l2bi augu ja tüdrukuga üle ja naerma :D

    * Sõber suutis rolleriga kivisel teel külili käia , küljegondlid , peeglid , gripid suunatuli läks

    * Hakkasime siis ühe teise tüdrukuga enne auku sõitma , aga nüüd ei andnud enam nii palju gaasi aga tüdruk suutis ennast tahapoole kallutada ( tahtis nendest tugedest kinni võtta ) ja ma istusin ka suht tagapool ja opadi , üle :D
    Jälle naeran ja tüdruk karjub , MU PÜKSID LÄKSID KATKI . - Rolleril l2ksid siis tuled , porilaud , poh . ja kerged kriimud küljegondlile j2lle.


    /// Sõber suutis enda ATM'iga suurele Traktorile sisse sõita , taga oli kaasreisa ka veel. Kaasreisia lendas maha kuidagi aga tema lendas sisse , õnneks oli KIIVER peas ja murdis käeluu ainult ja roide muljumine.


    *** Sammuti on rolleril needus peal , nimelt osteti , panid matsu rakselt müüdi AP'le tagasi
    Proovisõite oli tehtud 300km jagu , nendest 4 inimest suutsid matsu k2ia.
    Paistab , et ma saan peale 4 kuud ootamist ja vassimist enda rolleri korda. Ja kes teab millal see jälle kraavis on. ( 3x Vastu puud , sülg üle õla. )

    /// Sõitsime sõpradega ringi , sõber vaatas minu poole millegipärast ( Sõitis Kymco 9'ga ) ja kass lendas üle tee , suht cm'eetrid jäid laksust puudu , tema ei märganud midagi.

    * Koer oli linna vahele hulkuma l2inud , sõitsin rolleriga ees , kuna gaasitross katki sõitsin suht 30-40km/h koer kõrval ja järsku jookseb lambist üle tee ja sai kummi laksu, tegi 2 niuksu ja pani täiega edasi : )
     
  15. Rannu

    Rannu New Member

    579
    0
    0
    Suurim ebaõnn oli selle sita ostmine.
     
  16. mopp12

    mopp12 New Member

    233
    0
    0
  17. pokerhentz

    pokerhentz Member

    261
    0
    16
    olen pannud rolluga kiilasjää peal põlve maha, a kõige hulllem oli alles ca. nädal tagasi, kui koju sõites järsku rihm ribadeks lendas... :| a nh see oli suht minu viga ka lasin 75-ga ringi... siis pidin ootama pääris pikka aega enne kui abi tuli, sest olin kodust veel kaugel...
    ja siis veel, et rollul saab bena otsa-- see on ikka hull kui lihtsalt laksust teeäärde seisma jääd.
     
  18. kiiwiw

    kiiwiw New Member

    106
    0
    0
    samas kohas sama asi :D
     
  19. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Promillid sees, auguline tee, igasugune valgustus kadus ära ja 150 m pärast suri välja ka. vaakumvoolik telefoniga valgustades tagasi nusserdatud ja sõit jätkus. Pimesi ja pilves taevaga 6 km koju. Kusjuures üllatavalt kiiresti.
    Aga eks kevadel sai seda koduteed veidi harjutatud kah, ainult et lampidega ja bike seljas. Muu olek oli sama.

    Pole pretendeerinudki aasta kaineima rollerijuhi tiitlile.
     
  20. ineedipod

    ineedipod New Member

    387
    0
    0
    nii naljakas lugeda mõndasi, endal 2 korda külg maha ja kriime ei tulnud sest toetus hargile ja lenksu gripile
     

Jaga seda lehte