Suurim ebaõnn rolleriga

Discussion in 'Jutud' started by ivojoeloo, Jan 29, 2008.

  1. kevxx123

    kevxx123 Bännitud Bännitud

    1,192
    0
    0
    Vana rolliga siis:
    1)Käis üks küllilipaar mõra tuli.
    2)Käis teine küllili piduriheebel läks.
    3)andsin 1 sõita too aga pani kraavi poole ajama kohe mingi 10 m pani kraavi
    Kindlasti on veelgi aga:
    1)andsin sõita sõbrale kes pani läbi aia rolliga :D
    2)Rolleriga noh kruusa peal mingi 50 pealt käbla kuna rattur keeras ette mulle autoteele kuigi nägi mind ja mul oli võimalus siksi sisse panna või siis ratturile aga ma valisin esipiduri :D kiivri visiiril väike kriim rollil kh mõned ja 2 sõrmeluud kh puru :D
    3)Sõitis 2 sõber kes pani pikali piduriheebel läks siis.
    4)Maal siis noh olin klassivenna juures noh meie maa vahel mingi 7 km õhtul jäin sinna ööseks ja 1 klassivend oli kh seal ja ommikul kell 11 avastasin roll teistpidi pargitud :D sõitsime natsa siis andis tunda et asi pole see to teine klassivend sõitis oli sõitnud vastu kaevu siis rolliga.
    5)Roll suri välja Luua-l on 1 koht 6 km oli maakohani ellasin isale ei viicind teda oodata kuni linnast tuleb(ütlesin talle pole vaja saan ise hakkama) hakkasin lükkama ja ülesmäge oli ka jõhkralt :p vägahull oli see et kui maale jõudsin lõin kicki ja roll läks tööle :D
    6)Rolleri rihm läks kokkutulekul aga koju oli mingi 2 km halval juhul õnneks :D
     
  2. janno123

    janno123 New Member

    459
    0
    0
    Minu ainuke ja kõige hullem laks.2007 aasta septembri keskel.
    Tulen Põlva mäest alla, hoog u 35-40 km/h ja ees mingi kradi audi täpselt Põlva raamatukogu ees piduradas (mingi loom oli tee peale jooksnud).
    Rolli ja auto vahe oli minig 10-15m.
    Vihma parajasti sadas ja vajutasin siis tagaratta plokki ja tuli külg õrnalt ette ja üritasin sis mõõda saada aga jäi mingi 20cm puudu ja panin sisse.
    Tõmmati mind tee äärde, toibusin natuke ja tõmbasin rolleri ja teeäärde, korjasin jubinad kokku ja pinistasin vaikselt haiglasse.
    Põlva täiesti läbi omadega.
    Siiani annab tunda.



    Vahel ikka sai nt porisel ilmal driftitud ja ka kukutud.
     
  3. karlsson25

    karlsson25 New Member

    4
    0
    0
    Siimaani kukkuda ei ole õnnestunud,kuid plaanis peale kiivri ka muud turvalisust tõstvat varustust soetada. Suurim ebaõnn rolleriga on vast see,kui maja ees varastati sellelt kate,mis ometi oli piduriluku küljes kinni. Lihtsalt rebiti puruks sealt. Enam nii hooletu ei ole oma asjadega.
     
  4. approx-

    approx- New Member

    816
    0
    0
    Läksin suvel jalkavõistlustele jook sai otsa läksime sõbraga poodi joogi järele sõber oli poes niikaua olin mina väljas ei viicinud oodata proovisin tagurattal polnud varem proovinud 1-3korda sai ikka 5m ära sõidetud...
    sõber nägi jõutsime tagasi platsi juurde reekisin sõbrale ta ei uskunud hakkasin näitama esimene kord mingi 2m siis naeris ainult siis ütlesin et oota see oli preegut jama siis tõmbasin mingi 15km/h sisse ja siis tõmbasin ja gaas põhja ja laksust hakkas masin üleminema ja jõutsin küljele masina tõugata masin kukkus küljele ja ise kõhuli suht vaatasin maas edasi roller kukkus hea laksuga vastu maad ja libises nii 7m üks külg ribadeks pluss tuled endal põlv lõhki puus lõhki ja küünarnukk oli suht tuim alguses oli nagu oleks suht rämedalt puru käe luu.
    (õhtul läksime sõpradega parklasse stopie ja stunti laskma kuid siis kohe ültse ei julgenud enam) :wink: siiani enam ei julge tagurattal kui ainult korraks.. kuskil kohalt minek..)
     
  5. Aista

    Aista New Member

    34
    0
    0
    on mitmeid ebaõnne, aga suurimad
    1)esimene päev kui isa rollu endale ostis, lubas mind sõitma ja suutsin kruusa peal külje maha saada. olin siis mingi 11a ja rollu kaal on 150+kg - maast püsti saada seda ei suutnud, kriime veits sai masin. Endaga ei juhtunud midagi.
    2) 14a sama rolluga ronisin siis täpselt oma sünnal metsa (lube polnud ning hoidsin teedest eemale) ja too hommik oli vihma tulnud, siis läks mingihetk tagaots käest ja oligi teisepoole külili. Veel läks siis kaks gondlit katki väheke, ühel kinnitused, teisel tuli tükk välja. Sain paar haava, see ka kõik.
    3)16a 2007 Tallinnas oma veaga (jäin foori vahtima) suutsin mingile autole tagant sisse panna, rollu sai uusi kriime juurde(sai pastaga suurema osa ära, paar tükki jäi, autol paistis olevat mingit mikrokriimud, mille siis pastaga kindlalt maha oleks saanud, omanik kontrollis ka muga kõik korras, auto pärast polnud omanikul midagi. Andis nõu, et tõmba kõrvale järgmine kord.
    4)nädal peale 3. punkti suutsin põhimõtteliselt sama vea teha :(, jäin vastasuunda jälgima, kuni ootamatult ees auto suutis järsult pidurdada, tolle ees oli auto pööret sooritamas. Sõber oli ka kõrval sõitmas ning ta suutis pidama jääda kuigi ütles, et tallegi oli napp. Vastasuunda ma tõmbama ei hakanud, seal oli mingi buss ning autod kohe ja sõber oli teisel pool. Gondlid läksid päris katki nii, et tuli investeerida parandamisele. Auto omanik sai 4 kohalise summa selle eest, mente õnneks kutsuma ei hakanud, oleks siis hullemini saanud, kuna lube polnud. Ise pääsesin imekombel terve nahaga, no väiksed kriimud kusagil olid, seda ka kolmandal korral + riided olid terved kõik :eek: . Selle tõttu hakkasin ka välimust tegema masinal.:)

    Suurim nendest on siis 4jas. On olnud muid igast muid asju, mis ebaõnneks siis oleks saanud, aga õnneks pole. (ptüi ptüi ptüi)
     
  6. yamaha

    yamaha New Member

    134
    0
    0
    mul rolleriga pole veel õnnetusi olnud aga pitbikega oli nii et andsin kaasi ja siis auto sõitis ette kohe pidur põhja , kruus oli maas ja esiratas vedas alt minema , põlvedega mööda asfaldi 30 pealt , põlved täiesti lõhki . :p
     
  7. seeolenmina

    seeolenmina New Member

    337
    0
    0
    enne keegi kirjutas, et päike paistis silma ning ei näinud, täpselt sama oli mul ka kui mingi valge Ford mulle sisse rammis, sõber hüppas tagant ära ning ise lõin jalad maha ning vaatasin lihtsalt kuidas esigondel küljest sõideti praktiliselt ning jõudsin enda rolli üleval hoida kuidagi, autojuht lendas siis ise ka välja suht masekas näoga, et millega ta nüüd hakkama sai, aga ma nii tubli poiss, et raha talt ei küsinud kuna mul hakkas sellest nässist kahju, muidugi nüüd mõtlen küll, et aa oma taskust tore sisse panna ehitusse (kuigi see päris minu taskust ei tule).
     
  8. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    rolleriga on niipalju juhtunud et isa sõbralt laenasin freedo 1 ja sõber pidurdas oma rolluga liiga j2rsku ja t2pselt tema sumpsi ots maandus minu esiporikas :D niiet mingi 2 cm mõra tuli sisse. Rääkisin isa sõbral ilusti ära see ütles mida rohkem kriime seda ilusam :D
    kuid 125cc minskiga on juhtunud päris palju
    1) jõhvi krossirajal käisin teadsin et vähe kütust.. aga ei teadnud et nii v2he sai siis otsa kedagi j2rgi kah ei saanud kutsuda.. pidin 2 km koju lükkama(seda palju raskem kui rollut lükata ) :D
    2) k2isin siis sept vms krossikal j2lle hakkasin koju minema vaatan esi kumm tühi siis h2sti aeglaselt sain koju vaatan tagukumm kah tühi.. ei tea ikka põhjust :S vahetasin siis ära ja sai edasi sõita
    3) karbuss jamas vahepeal l2ksid tuurid põhja ja vahepeal jooksis täis... siis metsateel enne kurvi j2lle jamas ja kui tööle saime panime täiega võssa ei jõudnud rooli keerata nii palju. Tal küünarnukk oli suht valus ja mul põlv valutas 2 nädalat (vastu kivi lendasin ja motikas peale )
    4) k2isin sõitmas hiljuti.. ilm oli ilus mingi 5 km eemal maakohast.. j2rsku hakkas lund sadama ja hulllem torm ja ülirõve... siis hakkasin koju s6itma max 20 km/h aru isegi ei saanud taguots kadus alt ära ja j2rsku olin pikali sain püsti siis buss tuli vastu. Hea et varem läksin muidu oleks vb sisse pannud.
    väikesi kukkumisi on veel olnud...
     
  9. McHelari

    McHelari New Member

    147
    0
    0
    no endal pole siiani õnnestunud
    kuid mul on ühe korra sellepärast matsu pandud, andsin sõita,
    aga noh sellised vead ei kordu sest plikadele ei anna enam sõita.
     
  10. StreetStyle

    StreetStyle New Member

    206
    0
    0
    Ise olen kh 2 korda oma lolliusest natuke matsu pand.
    1. Vihma sadas, mõtlesin, et lähen poodi. Olin suht muru ja asfaldi äärel ja mõtlesin, et lasen nats ratast ringi, niipalju sai ringi lastud kuni ma jõudsin tagu rattaga asfaldi peale ja tagu ratas haakus ning viskas mind rolleriga küllili.
    2. Hakkasin rollerit garaazi ajama, roller oli hargi peal ja andsin gaasi põhja ning kogematta kallutasin taha. Esi ratta tõmbas lendu ja gaasi ei saand maha kh lasta sest lahti ei võta ikka ju kätt kui roller lennus. Lendasin rolleri küljega vastu garaazi ust, plastikud said nats kriipida ja mul oli jalg valus, pärast hõõrusin bensiiniga garaazi ukse värvi rolleri plastikutelt ära ja asi oli nagu uus. :D
     
  11. HRjyrno

    HRjyrno New Member

    19
    0
    0
    suurim ebaõnn ongi see et ma ostsin mingi faking 4 taktilise hiinaka :lol:
     
  12. alarolen

    alarolen New Member

    9
    0
    0
    Oli siis niiet , viisin sõbra (kasutaja Frodu ) rocal maresse , vaatasin kas sai ikka tabasalu poole , ning hakkasin kodu poole sõitma ning siis suri minu masin välja , ega eriti midagi teha ei olnud, kell oli kh 00.00 saamas , ning lõpuks sai rolleri aku tühjaks, ning tuligi lükata roccast -kristiinesse ning see ei olnud mõnus tunne :D
     
  13. KrossiHimuline

    KrossiHimuline New Member

    158
    0
    0
    Vana Hiinakat pidin ühe korra Hiiult Luigele lükkama (ca 15km).
     
  14. vol-com

    vol-com New Member

    231
    0
    0
    Siis kui ma aeroxi sain siis oli nii, et läksime sõbraga minupoole et pärast kohila poole liikuda aga väljas oli mingi julm lörts ja teed suht märjad jne.
    Siis enamvähem Kohila piiripeal oli mini vanamutt tee ääres, ma oleks ilusti tast mööda saanud aga sõber pani jalad maha ja panime mingi 20-nega külge .
    Tagaistuja vasak jalahoidmis koht oli mingi ära lennanud (see plastik) , lenks oli viltu, ja paar kriimu tekkis ka. :| , roller veeres mingi 5m eemale põrises seal maas veel suht. :D
     
  15. kiki

    kiki New Member

    257
    0
    0
    njh mõtlesin suve lõpus et lähen tiksojalt(sõbra juurest) korra tartusse poodi üks tüdruk tuli ka kaasa mingi kell 12 öösel ja kui keerasin tallinn-tartu maanteele ja kui 80km/h sisse sain. jooksis mulle ette metsiga. ma isegi ei näind teda ja sihuke tunne oli et vastu seina sõitsin. ise ma rollerist lahti ei lasknud ja lendasin koos rolliga aga tüdruk kes taga oli kukkus keset teed ja põrutas selja ära. esi amordid ja raam olid täiesti kortsus isegi soundbordi rebis istmealt välja ja tükkideks. rolli jube oli 50 m. raadiuses, suuremad purustused tagumisel küljel päästis siga kelle peal roll mingi aeg libises :lol: . njh nüüd olen juba 4000kr rolli alla pannud ja ikka valmis ei ole :roll: endal on ainult väiksed armid nukkidel, õlal ja käsivarrel alles
     
  16. Kunnar

    Kunnar New Member

    237
    0
    0
    Kõige suurem ebaõnn on olnud nii ,et kui annan sõbrale/sõpradele sõita siis masinat millegi pärast tervelt tagasi ei saa kuigi endal neil ka masinad jne.Aaga mu masina juhitavus pole ka just kõige parem! :d
     
  17. seroneo

    seroneo New Member

    108
    0
    0
    kunagi ammu oli tartus eedeni ees ummik, noh nii parasjagu oli kiirust ka 40km/h ja sõber sõitis oma rolliga ees ja täpselt tema ees pidurdas mingi auto tal jäi autost 5 cm puudu, kuid mina aga vaatasin just sellel hetkel peeglisse ja panin täis lennuga talle tagant sisse :D
    ise jäin terveks, kuid esihark kõver üldse esimene osa nihkus paigast ära, rolleril kriimud ja mõned jupid lendasid kah küljest, aga jalgevahel oli mul veel just ostetud arvuti kõlarite komplekt, see lendas ka maha :D
    sõbra rolleril ei juhtunud midagi, väike mõra tuli tagatule sisse, kuna sõitsin täpselt sumpasse talle.


    Teine kord kui olin eedeni ringi peal andsin autole teed, sõber oli ka veel taga kui üks wv juht lihcalt mulle tagant sisse sõitis :D
    porilaud murdus maha ainult. ja selle maksis tüüp kohe kinni ja politseid ei tahtnud!
     
  18. Banks

    Banks New Member

    147
    0
    0
    Mul neid ebaõnne juhtumied palju olnud.
    * tulime koos sõbraga rolleritega koolist koju( umbes mingi 5-6 kilti ) kui järsku roller otsad andis, tarnsportisime jalaga variaatorist lükates minu rolleri koju, samal päeval oli mul vaja trenni minna, läenasin sõbra rollerit ja põrutasin trenni. Peale trenni tema roller enam käima ei läinud, esimene asi, vaatasin, kas piip peal, piip oli ilusti peal, sisi laenasin ühevanamehe käest kruvikat, viskasin kuskil majade vahel murupeale pikali ja kruvisin põhjagondli alt. lõpuks tuli välja et piibu teine ots ei andnud korralikult ühendust. sain korda ja ilusti koju sõita :)
    * Kui ma oma esimese rolleri sain ja mitte mõhkugi ei teadnud sellest, siis juhtus nii :
    Läksin rolleriga tuttava juurde , paarutasin, kui järsku suri välja, peksin oma 10 minutit ja siis alustasin 5 kilomeetrist teekonda roller käekõrval :D. koju jõudes vaatas isa rolleri üle ja ütles et küünlapiip oli maas.
    * esimesel rolleril polnud mul peegleid, niisiiis pidin koguaeg üle õla vahtima, mis ka mulle saatuslikuks sai. Põrutasin mngile hollandlasele tagant sisse, õnneks autoga midagi ei juhtund ja politseid ta asjasse segada ei tahtnud. Roller ei tahtnud alguses käima minna, aga peale pikka peksmist sain temale ka eluvaimu sisse. Peeglid on vajalikud !!!
     
  19. Mr.Crazzy

    Mr.Crazzy New Member

    94
    0
    0
    Mingi oktoobris oli kokkutulek A le Coq spordimaja juures, enne seda käisin klassivennal järel ja siis ta ütles, et laenab minu rollerit, et käib veel ühel tüübil järel, ootasin ja ootasin teda, varsti pidi juba alecoqi juures olema, tagasi tuleb minu teine klassivend, parempoolne peegel kõver ja klaas katki, põhjagondlil peenike riba ära lennanud kuhugi, suunatuleklaas katki, veel mõned kriimud gondlitel.... njh tuju oli VÄGA nullis....põhiline on see, et see klassivend ise mitmeid aastaid mootorratastega tegelenud jne, aga no rolleriga pani kohe mäsa.... ütles, et mingil kanalisatsiooniaugul oli kaas pealt ära ja ta mõtles, et sõidab üle ikkagi(sellepärst vast, et tal endal bike ja rattad suuremad, tollega sõidaks jhm), aga no ei sõitnud ja tal endal olid riided ja kõik katki....
    niisiis, samal päeval, kokkutuleku ajal sõitsime korraks kaupsi parklasse, siis kui hakkasime ära sõitma, andsin gaasi ja käisin sama külje peale(õnneks :D), taga istus mul veel Kevin siit foorumist Kevxxx123 vist oli :D...
     
  20. matuindahouse

    matuindahouse New Member

    27
    0
    0
    Sõbra rolleriga ( betatimo oma oli tookord veel ...nüüd siis kubu oma vist.. peugeot igastahes samasugune ) ..hakkasin riia tänavale süstima ja maru võõras oli roller kuidagi.. vaatasin et jõuan vahele lipsata, andsin natuke gaasi, ei liikund üldse , siis vajutasin natuke rohkem ja siis mitte ei tõmband pmst taga rattale vaid lendas lihtsalt alt ära .. sõber istus veel taga ja sai selle anti tiiva v värgiga M-idesse.. päris hea oli sõbra rollerit keset riiatänavat tipptunnil korjama minna.. midagi erilist ei juhtund.. selle antika tõmbas nii kõveraks et istet ei saand üles tõsta ja tagaistuja lõi enda süsteemid korralikult ära .. mingeid hulle kriime ei tulnud rollerile.. suht mask tunne igaljuhul...
     

Jaga seda lehte