Suurim ebaõnn rolleriga

Discussion in 'Jutud' started by ivojoeloo, Jan 29, 2008.

  1. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Alagaja oli, siis tuuritasin gaasiga, ja tõmbas koha pealt minema, siis kuidagi õrnalt kukkus külili, midagi hullu ei olnd, aga paar kriimu :D
     
  2. akuuu

    akuuu Member

    259
    14
    18
    Kõige suurem ebaõnn on olnud see et ma ostsin rolleri .
    Tegelt suur ebaõnn oli see kui üsna suurelt kiiruselt taguratas alt ära murdus ,
     
  3. c00ma

    c00ma New Member

    11
    0
    0
    Ajasin möödunud suvel tartus võmmide eest ära,kuna kerge promill oli sees ja hirm karistuse ees nahas. Tähe ja Riia tänavale oli blokk ette seatud.paar meetrit oli pollarite masina ja teeserva vahel ruumi,hakkasin läbi suruma.Võmmid vaatasid,et hakkan läbi lipsama ja lasid autoga mulle tagarattasse.Käisin 70 km/h pealt käna.Riided ribadeks, rollu kriimuline,ise verine ja trahv kaelas.
    Loo moraal: sõida kaine peaga.
    Lisaks sellele aeti rollu kuu aja pärast ära.Tagasi sain pmlt raami ja rattad.
     
  4. NaeL

    NaeL New Member

    1,276
    0
    0
    Hmm , mingi mõned korrad ainult kukkunud , vägaväga vähe. Viimane kord oli areaga kergelt külg maha , suht murupeale ja siis oli esimene lumi , lõbus oli rsk.
    Ebaõnn on ka see , et speedfight läks lõpuks rondiks , kõik vead hakkasid välja tulema. :)
    Eks saab uuendada kui midagi põnevat juhtub.
     
  5. engine

    engine New Member

    1,280
    0
    0
    ma rolleritega polegi kukkund, aga selle eest vene masinatega maal ,
    sõitsin siis mingi põllu teepääl minskiga 125ccm ja sõber sõitis krossi jaawaga taha hoog oli umbes
    20km/h, aga siis järsku läks lenks risti ja kukkusin pea ees üle lenksu maha, kiivrit polnud ka kahjuks peas, vedas et kivi all polnud, oleks halvemini võind juhtuda
     
  6. Tanel

    Tanel New Member

    136
    0
    0
    Paar korda on vaja olnud lükata, aga enamasti keegi lükkab ;)
    Ja suurim ebaõnn oli see, et andsin sõbrale sõita rolleriga ja ta matsu pani.
     
  7. verxXx

    verxXx Member

    172
    0
    16
    Mina olen 1 korra kukkunud ja sellest aitas et mõistust pähe panna. Sain just CPI-le uue esigondli ja mõtlesin et lähen sõbraga sõitma ja 40 hakkasin siis kurvipeal ühe teise teeotsa juures peatuma ja olid ainult esipiduri ning vajutasin õrnalt alla ja järsku tuli esiratta alla kruus ja panin käna. Esigondlis oli kaks pikka sügavat kriimu ja endal peopeasa, küünarnukk ja põlv puruks. :(
     
  8. kenneth123

    kenneth123 New Member

    67
    0
    0
    selle talve alguses siis mingi sõitsin panin 50 pealt pidureid lasin tagarattta blokki aga just oli jääkoht tõmbaskülje ette ja siis tuli sihuke koht kus enam jääd polnd ja täiega üle mingi käiguhoob odavalt kõver kondel kriime ja mingid väiksed mõrad ka sees :|
     
  9. -Garmakaz-

    -Garmakaz- Member

    463
    0
    16
    Kui mu roller oli umbes pool-aastat vana, siis sõitsin Rõngu koolimaja taga metsa ääres. Mina liikusin otse ja järsku sõitis vasakult mulle ATM sisse :D. Käisin asfaltile küllili. Jope ja dressid olid katki. Põhjakondlil suur auk sees ja teised kondlid said ka viga.
     
  10. Antu

    Antu New Member

    254
    0
    0
    Alguses kui rolli ostsin siis sõitis vend mul tartust koju rolliga, nõo ristis suri välja. Tuli välja et 50cc mootor jooksis kokku, viisime siis vanaomaniku kätte tagasi,seal l2ks vist 3 kuud kui ma tagasi sain, ma m6tlesin et 50cc kui siis oli pandud 70cc malossi silkukomplekt, mida ei teadnud, kuid seegi jooksis 1000km peal kokku, ning edasi on mul 2 silindrit kokku jooksnud 5000km juures. Kusjuures olen alati ilusti sissesõitu teinud, kui alati midagi juhtund. Praegugi on starter pees ja karpaga samad lood :? :|
     
  11. Fishman

    Fishman New Member

    73
    0
    0
    Suurim ebaõnn oli siis kui mul oli suzuki pv 50.
    Hoog oli umbes 50km/h metsas mäest alla kui järsku viskas esiratta kännutaha kinni ,aga siis lendas masin,mingi kolm tiiru tegi õhus enne maandumist ja siis sõitis üle käe ka mul,ja mul oli 2päeva vana jope seljas:D
     
  12. hindrek

    hindrek New Member

    160
    0
    0
    Ebaõnne rolleriga ikka juhtund. Suurem neist vast see, kui mootori kinnitus raamiküljest ära murdus. Ei oskagi täpselt seletada, igastahes siin ja siin on näha raami. Ning siin on näha, kuidas hoidis ennast tagaratas või täpsemalt öeldes tagaosa.

    Roller oli ainult natuke alla nelja kuu vana (ls. 7300km).

    E: Nael: Eiei , tublid olete et ise ka arusaate et offtopic käib teemas. :lol:
     
  13. vassu

    vassu New Member

    89
    0
    0
    Mul endal polegi eriti ,mingit suur ebaõnnestumist olnud aga üks ikkagi oli,
    kui ma pidin rollerit 1,5kilomeetrit käekõrval lükkama :?
     
  14. kris282

    kris282 New Member

    66
    0
    0
    see juhtus mu vana rolleriga giler runner
    Minu kaks head sõpra võtsid kunagi mu rolleri(no tegelt ma ise lubasin), 3 korda elus rolleri sadulas ja siis gaas põhja, nokk õhku ja külili maha.
     
  15. riejurrx

    riejurrx Member

    130
    0
    16
    Mul siis riejuga suurim ebaõnn on see olnud, et lasin õhtul kuskil 50km/h siis sõber oli ees ja panin korra esikaid ja kohe pikali maas :oops: Endal eriti midagi häda polnud.Pükstes oli suur auk ja põlv natuke valus.Õnneks oli nahktagi seljas ja see võttis kogu löögi enda peale 8)
     
  16. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Sõitsin peateel ja mulle keeras ette kõrvalteel olev auto...mul oli õigus kuid ta ei vaadanud suvalt lasi ette :D Nüüd rolleri gondlid suht puru, menti ka minna ei saanud olin 13a ja lube polnud... Pilte lõhkisest rollerist http://www.p-team.pri.ee ple väga hull kuid siiski:D 2kki keegi viitsib mingi summa eest korda teha :D
     
  17. -YNeos-

    -YNeos- New Member

    10
    0
    0
    Ma arvan et täis peaga sõidsin sõbraga kokku rolleritega.
    Endal ja sõbral kahjustusi polnud aga rolleril oli hark täiesti kõver, kaldus koguaeg vasakule poole:D
    Aga see asi sai suhteliselt kiiresti fikseeritud.
     
  18. muhahaaa

    muhahaaa Active Member

    1,416
    0
    36
    Tuli hiljuti meelde, et olen ka hiinakat suure autopuksiiriga koju viinud :lol:
    Rihm läks katki, shit happens
    Midagi hullu sellest polnud, koomiline oli aga vaadata väikest hiinakat puksiiri külge aheldatult :lol:
     
  19. jorma39

    jorma39 Bännitud Bännitud

    432
    0
    0
    täna sõitsin suzukiga hindreku vento taga koju ;)

    slepis
     
  20. Kiho

    Kiho New Member

    395
    0
    0
    Kunagi sai zidiga korralikult matsu lastud.
    Kodu juures on suht kahtlane kurv mida varjavad puud.Läksin kindla peale välja, aga no nagu isegi teate siis just on vaja autodel tulla ja õnneks suutsin teelt välja sõita, mitte laugkokkupõrget teha.
    Üldiselt ei saand ma enne midagi aru kui ma haiglas olin.(veetsin seal nädala)
    Lenksu ots oli kaks ribi sisse löönd mis omakorda olid paremat kopsu vigastanud.
    Sõbrad rääkisid pärast, et see autojuht, kelle eest ma ära sõitsin ei kutsunudgi kiirabi vaid oli minema sõitnud.
    Mind oli oma naaber leidnud.
    Autojuht vabandas pärast, et ta olevat näinud et ma juba liigutan ja ajan ratast püsti :eek:
     

Jaga seda lehte