Suurim ebaõnn rolleriga

Discussion in 'Jutud' started by ivojoeloo, Jan 29, 2008.

  1. FIX

    FIX New Member

    103
    0
    0
    suutsin kiiwii üle tänvaääre vastu aeda juhatada :p
     
  2. -Aprilia-

    -Aprilia- New Member

    194
    0
    0
    Mul oli kah yks nali ... trippisime s6pradega rolluga kihnu pärnust ja mingi tagasi tulles läks rihm katki ! :lol:
    Ega siis polnud muud kui s6ber v6ttis minu rollu oma rollu järgi sleppi ja nii me ta kihnust är at6imegi :lol:
     
  3. V1asa7

    V1asa7 New Member

    64
    0
    0
    suurim ebaõnn oli see,et mootor jooksis kotti ja pidin kilomeeter maad koju lükkama :) sain siis just piirajad maha ning lasin kogu aeg gaas põhjas maale aga seal on üks hull suur mägi,kus ajasin kella põhja kuskil üle 90km/h oli sees ja järsku käis räme raksatus läbi ja masin suri välja,peale seda hakkasin vaatama,et no mis toimub ning avastasin,et kepsu oli mootorist üldse välja löönud :D
     
  4. GReddy

    GReddy New Member

    232
    0
    0
    bents sai 12km enne kodu otsa .. sõber kadus eest koos minu rahakott ja telefon tema istmeall..:D
     
  5. -Aprilia-

    -Aprilia- New Member

    194
    0
    0
    Tagasi kah ei m6istnud tulla we ?? :lol:
    Vaatab s6ber kadunud ahh vahet pole :lol: :lol:
     
  6. ConversE

    ConversE New Member

    651
    0
    0
    Ostsin oma esimese rolleri mingi peugeoti, :D to oli vigu täis pmst :(
     
  7. v2ikeRasmus

    v2ikeRasmus Member

    311
    0
    16
    vihmaga piritalt kristiinesse lükata :p
     
  8. raygo226

    raygo226 New Member

    381
    0
    0
    samal tripil koos -Aprilia-ga läks mul rolleril(praegune minuoma, siis veel polnud) ülekandes midagi mäda ja tagaratas oli täiesti blokkis. Lõpuks saime lahti peale jamamist. Pärnus sadamasse tagasi jõudes, ei läinud too käima enam. :lol:
     
  9. j6rr

    j6rr New Member

    110
    0
    0
    Ei tea mul on olnud zidiga natuke jama :?

    nimelt ükskord sõitsin mingi50km/h ja sõber hüppas ette, panin üle jala, esiratta viskas 1 m kõrgusele :p lol maandusin nii et käsi jäi lenksu ja asfaldi vahele niikauaks kui ma seal maas libisesin mingi oma 10 m. hiljem sõitsin koju terve tee jooksis käest verd naq kraanist :|

    teine kord ( paar aastat tagasi) tuli mõte kell 2 öösel tartust elva minna zidiga 3 kesi :roll:
    kohale jõudsime ainult vahepeal sõitsime kraavi sest tagumised huiasid seal taga ja kiskusid mu õlgu :roll: kraavis hüppasid nemad tuld mulle lendas zid peale ja leegitoru kõrvetas jalga oma 5 sec. :-x .
    no elva me jõudsime siis kell 4 hommikul käisime ujumas vesi oli mõnusalt soe 8)
    tagasitulles jõudsime sõita mingi paar kilti kui kolvirõngas vms purunes ja masinal kompressioon kadunud.
    no siis me hakkasime lükkama seda 25te kilti :roll: kell 5 ommikul. üks sõber hüppas alt ja pani hääletama. teine oli hea sõps ja kõndis minuga tartuni.
    paras hipieluoli :lol: . magasime murupeal jõime teepeal õllet, tartu jõudsin kell2 või 3 päeval.
    ment tülitas ka korra. tuli küsima et kas me mingit parmu pole näinud.
    no tagasiteel saime juba kõik juua ja ise ka mingi15 siis et kähku et parm läks sinna. kõik kolm näitasid eri suunda kätega :lol: norm trip oli. 8)

    ja rolleriga polegi miskit erilist olnud ainult tüdruk mul käivitas mu rollerit ja pani gaasi põhja just siis kui käima läks :lol:
    sõitis mulle otsa ja käis matsu.
    kõik jäi terveks ainult paar kriimu.
    kui ta mulle poleks otsa sõitnud oleks ta otse vastu seina pannud. :roll:
     
  10. marx234

    marx234 Member

    878
    0
    16
    hmm 13 ja lube pole saad max 600kr trahvi ju :lol:
     
  11. sannukas13

    sannukas13 New Member

    518
    0
    0
    ma sõitsin veel siis krossikaga, kui ühel päeval sõbraga panime mingi 70km/h kopli teel. sõber teadis, et ühe koha peal on okastraat, aga mina ei teadnud(esimene kord sellel rajal). kui ma traati märkasin olin sellest umbes 5m kaugusel ja panin automaatselt mõlemad pidurid plokki ja käisin "haledalt" urna. krossikal muidugi oli lenks mõnusalt kõver ja endal ka mõned sinikad. :D
     
  12. Pakiraam

    Pakiraam Member

    126
    0
    16
    Sai sadamaturu juures asuva Turu silla peal sõidetud kanali poole, sain kuskil 60 km/h sisse, olin teel sõbrannade poole. Niisiis sõitsin kuskil silma järgi ära arvestatud kaugusele ja lasin tagaratta blokki. Kõik oli ilus jne, kumm vilises senikaua kuni sõitsin tagarattaga õllekorgi peale. Lohistas külje ette ja õllekork kadus, rehv oli uus ja hea haarduvusega seega küljelt viskas teisele küljele. Mina lendasin kiivriga vastu posti, endal varbad kossidest väljas :D rolleril läks peegel, vasak käepide oli kõver, ja õhupuhasti murdus kinnitustest. See lõbu läks mul maksma 600 eeku. Õhupuhasti eest, peeglite paar oli mul uus kohe külge kruvida, käepideme väänasin toruga üles.
    Sama rolleriga sai 3. juunil sõidetud Kesk tänaval, kõigepealt otsaga Ropka poole ja sealt tagasi. Varem olin koguaeg Vaba ristist üle lennanud, ilma et peataks. ( Parema käe eesõigus ) . Mõtlesin, et joppab seekordki. Mis asja juures veel on märkimisväärne on see, et teisel pool risti oli kuskil 7-10 aastane tüdruk rattaga autoteel täpselt risti ees. Kuid selle tüdruku võimalikuks päästjaks osutus 2 nädalat vana Audi TT Q , mis tuli Vabast üles Kastani poole. Ning jäi täpselt ristmikul seisma. Sõber oli eelnevalt mulle öelnud, et vaata ees on ahvikari, sõida lähedalt mööda, tõmban vastu pead. Mina kohe asjaga kaasa ja keerasin rutskat. Korraga lendas tüdruk teele ette, lasin signaali ja täpselt samal hetkel kui signaali lasin siis lendas Audi ette. Kuna jagasin ära , et kokkupõrge on möödapääsmatu, üritasin pidurdades paremalt mööduda. Esiratas ja tagaratas mõlemad blokis. Refleksist noh, lendasin Audile ikkagi sisse küljelt. Rolleri juppe oli terve ristmik täis. Audile sihtisin õnneks valuvelge sisse. Sain ajutrauma. 3 päeva hiljem oli mul sünnipäev :D . Lõbu maksis tookord 2700 eeku ja velg 4000 .
    Rolleri kahjustustest niipalju, et esiratas oli kõhuall , kondlid täisesti segamini. Kaasaarvatud amordid. Hetkel seisab kuna õnnestus sidurivõlli vahetuse ajal kartei poolde suuremat sorti mõra tekitada. Kuskil 7 kuud on seisnud ja järelmaksu on veel aasta :D
     
  13. booster

    booster New Member

    10
    0
    0
    et siis teine roller oli piaggio nrg kiirendasin 60 peale mõtlesin et teen pulli ja tõmban kylje ette kruusa peal aga jalg vajus ära ja lendasin kylili jalg jäi rolleri sumpa vahele kinni ja murtsin jalaluu :D pole hullu järgmine päev sõitsin kipsiga edasi siis nüüd talvel driftites ristisin garaazi ukse ära oma boostriga läks käest äraa lasin käed lahti ja garaazi uks vaatas vastu käisin yle nippli :pjuhtub ikka 3 aastat kogemusi aga lollitama peab ka ju seal selijas :D
     
  14. mart1n-

    mart1n- New Member

    41
    0
    0
    krt. ise ei olegi laksu pand, vaid lihtsalt koha peal ümber kukkund :lol:
    kunagi mopeediga sai ikka mõnusaid hüppeid tehtud siis paarkorda viskas üle kuudi, aga muidu 2 rattaliste masinatega millel mootor on saan ma hästi läbi :D , aind jalgrattaga on teine asi :lol:
     
  15. Jan--

    Jan-- New Member

    64
    0
    0
    Haha, ma polegi ainus selle jalgratta teemaga :lol:
     
  16. Robskar

    Robskar New Member

    614
    0
    0
    Dio oli viga.
    algul oli super, kui sain, keris, ja muidu oli lahe olla. Siis, onukeeras stokk silku perse.
    Sai uued rõngad, ikka jama. Sai uus vene stokk. Kuumenes 10x üle, jama. uus silku, kymco oma. Aga,jooksis kokku. Siis jäi vist mingit puru karterisse vms kuhugi. Uus kymco silinder. Samamoodi, täpipealt perses silku. Sissesõidu jõutsin peaaaegu ära teha. Järgmine silku, brauer tegi juba alet. Tegin sissesõidu ära, timmisime variot säde juures, hakkasin pähe andma, ja täpipealt silku samamoodi koos. Järgmise slku andis brauer veel 100.- odvamalt, ja to kestab siiani vist. Dioga oli igasugu kammajaad veel ..

    Sp-ga. hmm. Enda lollusest sai esimene 70cc tiba hõredaks aetud. segi peaga, 2-kesi mingi kruusa teed täiepasaga, tagasitulles kadus kooonus ära.. ) Piip paarkorda lahti olnud. Ja nüüd ,et veljed keerati suhtkoht piiks.
     
  17. taavis

    taavis New Member

    45
    0
    0
    1.
    2007.a. suvel sain rolleri, järgmine päev peale rolleri saamist sain kylje maha panna kruusa tee peal:D Endal käsi natsa lõhki ja rolleril kriimud.
    2.
    Sõitsime sõbraga niisama ja siis mingi 3-4km ennem kodu käis rolleril mingi nõks läbi ja hoog läks väiksemaks ,sain siis koju ära ja järgmine päev võtsin lahti et uurida mis võib viga olla.Viga oli selles et yks kolvi rõngas katki ja kolvil tykk väljas.Silku oli õnneks kriimudeta.
    3.
    jällegi sõitsime sõbraga ja pidin just tankla minema kytust võtma ja mõnigend meetrit ennem tanklat suri roller välja.Mõtlesin, et bena täitsa otsas,võtsin siis juurde ja hakkasin käivitama aga ei läinud.Lykkasin rolleri koju võtsin jälle lahti järgmine päev ja oh imet mootor täista koos :D :D
    4.
    Sain politsei käest hoiatuse kuna põlesid sinised kabariit tuled ,aga politsei õnneks ei näinud neid ja tegi lihtsalt kirjaliku hoiatuse.Pärast kontrollisid veel kas tuled ikka töötavad.
    5.
    Sõber tuli minu juurde ja läksime välja sõitma, aga mul oli vaja enda maja ees kruusa peal kerima lasta.Natsa sain kerida kui järsku tuli asfalti koht ja tõmbas korraks noka lenda ja siis kylili maha.Varjokaanel tuli aind vänt lahti mille kohe korda tegin ja siis sõitsin edasi :wink:
     
  18. riejurrx

    riejurrx Member

    130
    0
    16
    oi te poisid olete küll palju korda saatnud... :D jube lugeda :wink:
     
  19. ruukki

    ruukki New Member

    333
    0
    0
    1. sõitsin kodulähedal bensukasse , 55km/h oli sees.. mingi auk oli ja siis vihma sadas ning panin kogematta esipidurit ning kohe kylili maas

    2.vario taldrik tuli lahti ja tegi seal p2ris suuri kahjustusi

    3.rihm läks katki

    4.ka teine rihm läks katki

    5.pidev nuss käimasaamisega

    6.tegin peenkruusa peal sõõrikuid ( ringe maa peal ) ja siis haakus ning panin täie pasaga bussipeatusesse sisse.. esikondlis praod sees
     
  20. Aista

    Aista New Member

    34
    0
    0
    Lisan veel kaks ebaõnne,
    1) vario taldrik tuli lahti, õnneks koju polnud palju lükata.

    2)Bena asemel suutsin ühest kanistrit mingit keemilist pesuvahendit paaki valada, pärast vaatasin, et tra vale värk ju, muidu seal vähe õnneks oli sees, mis sai valatud, kõige halvem on muidugi selle välja saamine.
     

Jaga seda lehte