Suurim ebaõnn rolleriga

Discussion in 'Jutud' started by ivojoeloo, Jan 29, 2008.

  1. McHelari

    McHelari New Member

    147
    0
    0
    suurim ebaõnn peaks olema see, et rolleril on vastik turbovilin sõiduajal.
    mingi 54km/h algab ja viliseb lõpuni.
    Kas asi võib olla rihmas? kui oskate aidata siis ES!
     
  2. Aprilia-A

    Aprilia-A New Member

    6
    0
    0
    Kuressaares on meil siin nii toredad matsud ja ebaõnned:D

    Kuressaares on mingi 30-40 rollerit max ja nendest mingi 70 % on kõik matsu pannud:D
    Kõige lahedam oli see kui üks vend täispeaga sõitis kaks liiklusmärgi maha (rolleriga ,hiinakas,) ,mitte need suured liiklusmärgid mis on betoonisees vaid need mis on nagu lihtsalt mingi raskus on all ja suunavad ära aga ikkagi suht rasked ja tgevad ja siis üks vend sõitis otse sinna sisse samal ajal ise vaatas kõrvale ,ta rääkis ,et tegi ise salto ära liiklusmärgi abil ja tal hea olla ,ise muidu lendas selja peale ja roller läks mahakandmisele.
    Teine lahe mats mis ma oma silmaga nägin kuidas üks vend pani suht mingi 70-80 ohusaarde otse sisse:D Nalja oli nabani ,tema masin lendan mingi sama kõrgelt läbi kui liiklusmärk ja ise lendas jalgadega vastu liiklusmärgi posti ,noh ta on selline pohhujist ja see teda ei morjendanud ,kuidagi sai pilli tööle ja läks koju tagasi emale haavu näitama ,tal oli ainult käel liha väljas ja jalaluu murd aga noh nagu ma mainisin on ta loll pole haiglasse midagi teinud vaid läks jooma ja parandas enda haavu viinaga:)
    Kolmas mats mis on lahe olnud on see ,et kaks rollerit sõitsid üksteise kõrval ühe auto taga ja siis miski viis tähelepanu kõrvale ja esi auto pidurdas ja mõlemad panid korraga sisse tagant:D
    Mõlemal rolleril olid esiotsad sees:)

    Ei ise olen ka kaks korda niisama külje maha saanud, esimene kord oli sellepärast ,et driftisin:D
    Teine kord oli sellepärast ,et tegin silla pealt hüppe ja nägin taga oli kurv ja polnud rohkem midagi teha:)
     
  3. awerx

    awerx Member

    188
    0
    16
    Läksin ka üks kord kuresaarde mingi maa pinnast all pool parklas nii et nägi silmapiiril teed :D ja siis kuuulen et mingi pinin tuleb ja järsku vaatasin et ristis on punane ta tuli täie pasaga algul pani tagaratta plokki ja siiis pani esipidureid ja käis mõnusalt üle :lol: aga kahju oli suht vaadata sest see oli rox ja juht oli tüdruk aga noh tõstis rolleri püsti ja pani minema :D masin oli ikka mõnusalt pilbasteks.
     
  4. -Aston-

    -Aston- Active Member

    1,339
    0
    36
    1) Esimest korda sõitsin rolleriga, siis ajasin rattapiduritega sassi ja panin esipidurid põhja.. õnneks juhtus see murupeal, ning ise vigastusi ei saanud aga tagaistuja jalahoidmise julla lendas minema :D

    2) Sõitsin linnas rolleriga ringi, hakkas turtsuma.. vaatan bena näidikut.. fakk.. pena otsas. sõelusin kuidagi bensukasse välja, ja lasin täis.. peale seda enam käima ei läinud.. passisin tanklas ~5h. Siis tuli autoabi.. nemad ei oskanud midagi teha.. tuli transa järgi kutsuda, ja koju viia, sest motodepoo oli juba kinni.. siis kodust järgmine hommik garantiisse.. kogu üritus maksis mulle 700 EEK ja suhteliselt palju aega..
     
  5. McHelari

    McHelari New Member

    147
    0
    0
    suurim ebaõnn oli see, et ma ei viitsinud tankida (bensu tuli põles), sõbraga linnast olime just välja sõitmas, järsku jäi seisma (suht jama umbes 1,5 kilti bensukani+ suht pikk mäest üles tõus)
    aga asi läks nii, et tõin kodust sõbra masinaga bentsu, sõitsin tanklasse ja lasin täis paagi : D
     
  6. copkilla

    copkilla New Member

    91
    0
    0
    minul polegi midagi juhtunud sellesmõtes et mina pole kukkunud jms, aga kui andsin sõita ühele tüübile, enne kui talle oma rolleri andsin, ütlesin talle oma 6 korda, et ära esikat üldse puutu.
    okei tüüp nagu sai aru ja sõidab sõidab ja järsku käib pikkale, jooksen siis ta juurde ning ta ütleb et esikas on süüdi, ta ei osanudki arvata, et ta nii võimas on, aga kõige lollim oli see kui ta rolleri püsti tõstis ja lambist lahti lasi, siis ta kukkus veel teisele küljele, tema põhjendas seda sellega, et ta arvas et mina hoian sellest kinni.. on loll inimene :lol:
     
  7. ruukki

    ruukki New Member

    333
    0
    0
    mul õnneks pole eriti suuri lükkamisi olnud.. kui mul midagi on rolleriga juhtunud siis olen olnud koos sõbraga kellel kah roller ning meil arlati nöör kaasas nii et . see kellel roller terve see veab koju :D
     
  8. Leks

    Leks New Member

    337
    0
    0
    Parim :D:D
     
  9. V1asa7

    V1asa7 New Member

    64
    0
    0
    einoh asjal on jalaluu puruks hüppab rolleri pääle ja sõidab rahulikult edasi ning kõplab jalaluumurruga edasi jooma :eek: kus see loogika on :?
     
  10. JanMees

    JanMees New Member

    114
    0
    0
    Naljakas küll, aga kas siis seda ei tea et kui lahtise haavaga juua, siis on veremürgitus kerge tulema. Aga no edu, targad mehed.
     
  11. ruukki

    ruukki New Member

    333
    0
    0
    nyyd pika m6tlemise peale tuli meelde veel yks k6ige suurem eba6nn rolleriga.

    MA TEGIN VEA JA OSTSIN TRENDIMPORTI ROLLERI ( eelmine aasta , nyyd enam mul seda pole , õnneks ) :lol:
     
  12. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    Minu kõige halvem asi mis juhtunud on see ,et jätsin bensiinipaagikorgi tanklasse :-x

    ja noh , talvel sai ikka ka kõvasti kukutud , aga koguaeg ilma kriimudeta minul ja rolleril :lol:
     
  13. Salty

    Salty New Member

    58
    0
    0
    Endal on varemgi äpardusi juhtunud aga nüüd neljapäeval sõitis auto sisse kui tahtis läbi minu keerata ringteelt välja .
    Gondlitel igast mõrad ja kriimud sees , käsi, põlv, puusad katki veits, õnnelik juhus aga samas oleks võinud olematta jääda . Eks näis kuidas kõik kinni makstakse ka .
     
  14. kristokx

    kristokx New Member

    218
    0
    0
    Sõitsin oma keewayga linnas ja siis tahtsin asulasse sisse keerata aga s6itsin mööda sealt ja siis tahtsin tee äärde keerata , suunatuld näitasin jne aga ma vist pidurdasin liialt äkiliselt ja mu sõber pani Jawa Robbyga mulle tagant sisse .. ta j6udis 6nneks natuke reageerida niiet suur õnnetus jäi ära aga ta sõitis vastu õhufiltrit mis tuli sealt kinnitustelt lahti ja on vist suht perses sest ta annab liiga palju õhku nüüd .. täna sellele roller podiseb suht ja ei liigu üldse edasi ..

    see juhtus veel eile ka ;D
     
  15. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Tegin siis Tippkiiruse testi oma vana Keeway f-act 50cc rolluga .. risttee oli ees ja ma olin peateel ja mõtlesin et ah mis seal ikka tõmman üle midagi ei juhtu autot nagunii ei tle.. aga just siis tuligi.. mingi mitsu kargas ette .. kiirus oli rollerispido j2rgi ~ 80km/h .. auto keeras ette suht kitsas tee oli ka . autosse sisse ei tahtnud sõita .. Oleks surma saanud. sõitsin teelt välja kraavi ~ 1.5 - 1.6m sügavusse kus olid mingid suuremad kivid.. nende otsa.. kõhuga lenksu peale ja peaees vastu maad ,..ja peaga vastu kivi.. hea oli et kiiver peas oli.. kiivriga ei juhtunud midagi.. pea oli natuke uimane .. roller oli suht sodiks .. autojuht tiris mind välja ja pani ise minema.. pea oli nii sassis ( mitte otseses mittes ) . isegi autonr ei olnud mõttes vaadata.. jalg oli veits lõhki . korjasin plastikud kokku ja sõitsin ~ 2-3km koju.. SUHT KÕIGE HULLEM ASI MINU ELUS ROLLERIGA !
     
  16. Tann

    Tann New Member

    466
    0
    0
    Minu ebaõnn on see et ostsin CPI mis ei liigu ültse :S Timmi ka kuidagi ei saa. masendav :D :D
     
  17. fmx1311

    fmx1311 New Member

    99
    0
    0
    Minu kõige suurem ebaõnn:
    Esimene roller oli mul Speedfight1. Tahtsin siis proovida, kui palju välja võtab. Sain 90 sisse ja rollu hakkas vibama. Vedas et mul kiiver pääs oli. Panin siis asfaldi peal külge ja rollu libises vastu tänavavalgustusposti pooleks :D . Endal muidu midagi suurt viga ei olnd peale rangluumurru aga rollust oli küll kahju.
    Pärast sain veel varuosadena maha müüa.
     
  18. McHelari

    McHelari New Member

    147
    0
    0
    suurim ebaõnnsiis taoline aga jäin püsti masinaga.
    http://youtube.com/watch?v=jUQjW8QT_sc
    tulin suht normi hooga, kallutasin suht palju ja tee oli mingi krobeline(ei olnud sile)
    ja lambist hakkas siis lenks nii tegema.
     
  19. Alpina

    Alpina New Member

    120
    0
    0
    Oma esimese rolleriga (Aprilia Area51 endine naela oma) kuskil 65 oli sees ja üle lamava politsei mõnusalt , ise lendasin rolleri pealt maha , roller libises mõnusalt oma 10 meetrit edasi, endale tehti 2 õmblust käele , ja mõlemad jalad said põrutada . Vott ja see kõik juhtus kolmandal päevalll :roll: :oops:
     
  20. kenneth123

    kenneth123 New Member

    67
    0
    0
    Roller väga per**s,pilte pole areast peale matsu.Igatahes kahjuj küll.
     

Jaga seda lehte