Suurim ebaõnn rolleriga

Discussion in 'Jutud' started by ivojoeloo, Jan 29, 2008.

  1. Bobcat2142

    Bobcat2142 New Member

    22
    0
    0
    Olin siis 13 aastane, 3 aastat tagasi. Tegime sõbraga vahetust Gilera DNA vastu ning oli vaja kohe minna mul siis lõpp kiirust proovima (tal olid piirajad maas).Sain 94km/h sisse ning hakkasin kurvi võtma. Kurv oli kitsas ja vastu tuli auto ka päris hea pasaga ning surus mind põhimõtteliselt teelt välja. Kaldusin liiva peale ja DNA läks külili ning lohisesime umbes 20 meetrit edasi ,mina asfaldil ja Gilera rohul.Gileral ei juhtunudki suurt midagi kui ainult kondlid läksid veits kriimuliseks ja vasakpoolne peegel murdus ära ,mul aga paar õmblust ja üleni plaastreid täis.Peegli ostsin uue ja kondlid värvisime üle ning asi korras. :lol:
     
  2. tehscooter

    tehscooter New Member

    630
    0
    0
    Eelmise aasta suvel ostsin poest jäätise ja sõitsin suht võssa ära, mõtlesin, et sööb ära jäti siin. Kuulen, et hull palju rollereid kogunevad mingi 50m minu kõrvale teisel pool võsa, mõtlesin, et ah need on mul tuttavad panin kiivri jalgevahele ja jäätis käes põristasin vaikselt nende juurde. Tuli välja, et olid küll nemad aga koos 2 rollerimendiga, pääsesin suulise hoiatusega. (Lube ka polnud).

    Siis veel eelmise aasta suvel sama rolleriga (Piaggio Sfera) põristasin maal ringi, hakkasin poodi minema. Kruusatee ja võtsin kurvi kah lapp põhjas mingi 50 km/h. Sattus suur kivi taguratta alla ja külili ma käisingi, jalg veits lõhki ja gondel kriimuline, muud õnneks ei juhtunud.
     
  3. P2rnuKutt

    P2rnuKutt New Member

    159
    0
    0
    hetkel ei ole veel midagi juhtunud !
     
  4. BlaqDog

    BlaqDog New Member

    138
    0
    0
    Sõitsime sõpradega ringi. Mingi 7 rollerit vb. Ja korraga minu masin suri ära. Jõud kadus täielikult ja mõnesaja meetri pärast jäi seisma ja enam ei käivitunud. Pärast läks ikka käima, peale pikka jändamist.
    Hiljem lahti lammutades selgus, et küünal pekkis. Ülemisest elektroodist oli jupp läinud.
    Lõpptulemus:
    [​IMG]
     
  5. kiki

    kiki New Member

    257
    0
    0
    põhjus miks ma eriti diosid ei salli on sõbra rolleri pärast..
    nimelt masin seisis mingi pooldeist aastat minu juures lihtsalt, sis kui korda tegin läks kohe esimese käivitusega simmer läbi. nii sai too ära vahetatud ja sain mingi 350km sõita sis sulas kolb ülesse :S ok sai kolb ära vahetatud ning sain sõita 58km ja vända laagrid läksid läbi :?
     
  6. lennar

    lennar New Member

    352
    0
    0
    Auto pidurdas järsku või no minujaoks :D
    ja siis oli tore vihmane ilm ka ja no umbes 15 m libisemist ja põmm tagant sisse autole ;)

    Pmst õnnelik õnnetus oli , esiots hävis , endal pole ühtegi kriimu .
    Mingi imeläbi suutsin rolli püstiasendis hoida libisedes :D
     
  7. IN4R3K

    IN4R3K Member

    800
    0
    16
    Kunagi oli mul jawa 50cc mini mopa.
    Sõites jäi kaas peale kurvi kohas ja lendasin teelt kõrvale maha. :roll:
    Kuna peale seda isa ostis atv 660 cc jamaha grizzly olin harjunud 4 rattalisega ja kui rolleri sain käisin esimesel sõidul kurvis ümber ,suured kruusakivid olid :S ja 12'' kitsas rehv.
    Paar kuud hiljem uuesti :S . sedalaadi õnnetused otsas..

    Atv-ga ka üks õnnetus. Paps oli roolis ma istusin taga , nägime põllu peal metssiga , hakkasime teda taga ajama kuid siis käis järsku põõrates atv ümber ja mu põlv jäi kukkudes ''jalatoe'' alla. :(

    Krt süda hakkas sees värisema loodan et midagi enam ei juhtu... :wink:
     
  8. IN4R3K

    IN4R3K Member

    800
    0
    16
    aa veel..
    ATV-ga suutsin soosse kinni sõita.
    Juhtus talvel kui väike jääkiht oli veel peal.
    Muidu saaks pmst ka üle vee enamvähem hooga sõita aga ma jäin ju sinna keskele ketsitama, sõber oli ju peal ,vaja näidata. Järgmisel päeval tõmbasime siis traktori ja 100 meetri kõiega atv välja. (kõis oli kokku pantud 5-6 jupist) :p
     
  9. Timmo

    Timmo Member

    465
    0
    16
    Palju teepeale jäämisi olnud. Ma mõtlesin ja mul pole olnud ühtegi sellist normaalset päeva olnud rolleriga, kui saaks korralikult sõita, ilma et midagi osta saaks, katki läheks või umbe jookseks. Suht masendav tegelt :D .
     
  10. miki

    miki New Member

    4
    0
    0
    Ükskord sõidan sõbraga tee servas vaatan äkki sõber ees paneb plokki ma siis panin pidurid põhja kautasin juhitavuse kuna oli mudane algul oleks vastu tema rollut läind aga siis lükkasin jalaga eemale ja panin tema ees pikali nii, et ees kondlil suured kriimud ja tagupiduru hoob katki.
     
  11. fredd

    fredd New Member

    17
    0
    0
    mingi tund aega tagasi just juhtus, tahtsin poodi minna onju, mingi poole tee peal järsku lihtsalt sureb välja hoo pealt, jään siis seisma ja enam käima ei lähe. bens oli suht otsakorral, tegelt pidin varem juba bensukas käima, aga raha polnud kaasas. mõtlesin siis, et ju sai bena otsa, bensukas kah suht lähedal, hakkan siis sinna lükkama. jõuan kohale, tangin ära, käima ikka ei lähe. nojah, lükkasin siis koju mingi 1-2km. pole aimugi, mis viga, eks homme vaatab.
     
  12. cr2nx

    cr2nx New Member

    339
    0
    0
    noo neid on palju aga kõige ullem oli kui lasin täishooga yle lamava politseiniku, peale seda esipidureid ja käntsa. Rolleril suht teipi palju peale seda ja nyyd olen ettevaatlikum
     
  13. Kiho

    Kiho New Member

    395
    0
    0
    Kas see just ebaõnn on, pigem oma lollus, aga keegi proovis mingi paar suve tagasi saku suurhalli ees skatepargis(smart vist) kuuese trepi aeroxiga ära hüpata :lol: :lol:
    Suht mäsa vms :lol: tra see oli nii hea lihtsalt :lol:
     
  14. P2rnuKutt

    P2rnuKutt New Member

    159
    0
    0
    ühel päeva ommikul panin külje maha :( ja siis mingi sama päeva keskpäeval sain mendilt kolme asja eest trahvi :D
     
  15. tere

    tere New Member

    19
    0
    0
    Värvisin gondlid üle ja 1 gondel suutis kaks korda kivide peale kukkuda. :-x
     
  16. kaarel

    kaarel New Member

    97
    0
    0
    Hakkasin hommikul tööle minema.Panin rollu tööle ja hakkasin hoovist välja sõitma , panin siis gaasi põhja kohe ja kui avastasin ,et hoog juba liiga suur ja peaks gaasi lahti laskma siis selgus ,et gaas jäi peale :? ja kuna eelmine päev oli rollu täiesti laiali siis oli ka tagu piduriõli otsas ning pidurdamiseks pidin kasutama esikaid.Mõeldud tehtud ja nii ma olingi külili maas ja libisesin koos rolluga papsi autole otse sisse.Auto sai rollerilt natukene punast värvi ja rolleril oli värv kriibitud eest. Selline ebaõnn siis.

    Kaarel
     
  17. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Endal pole nagu midagi erilist, oleks peaaegu autole sisse sõitnud, 73km/h :D keerasin teelt välja kraavi, :D kivihunnikusse, autojuht aitas välja ja tõmmas minema :S , rolleriks oli Keeway F-act 50cc, uus roller oli, krt kahju veits :D suht sassis oli ikka :D
     
  18. l3gion

    l3gion Member

    622
    0
    16
    Se Oli Siis Nii Et Lasin Freedo 1l-iga Tagarattal Ja Läksin Veits Teelt Välja Ja Otse Vastu Elektriliini Posti :D :D :D ..a midagi ei juhtund:D
     
  19. maario3

    maario3 New Member

    39
    0
    0
  20. kuivik

    kuivik New Member

    39
    0
    0
    suurim ebaõnn on see kui gas mu ees oma rolleriga sõidab siis ei näe mitte emmigi lihtsalt
     

Jaga seda lehte