sYnc'i Yamaha Aerox R '06 - MÜÜA

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by sYnc, Nov 15, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. tsinsupowa

    tsinsupowa New Member

    631
    0
    0
    Re: sYnc'i Yamaha Aerox R '06

    Ei soovita küll toda rihma. Täna läks endal see sama rihm katki. Kõik need hambad vms. tulid küljest ja rihma pealmine osa jäi terveks.
    Muidu see esituli üli hästi välja kukkund. 8)
     
  2. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    Re: sYnc'i Yamaha Aerox R '06

    mtea stenolingis öeldi et parem rihm mis neil pakkuda on, ja kõige kallim oli ka, mingi pärishind oli 32 osmth sain 25-ga, eks näeb kaua see vastu peab..
     
  3. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: sYnc'i Yamaha Aerox R '06

    uhm no jh eks ma sis ostan uue originaalrihma paistab kõige asjalikum olevat.
     
  4. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    Re: sYnc'i Yamaha Aerox R '06

    Peale kokkutulekut tuli välja sis selline probleem et masin kuumenes kiirelt üle, eriti kahekesti sõites. Kontrollisin veepumba, radika, voolikud kõik kõik asjad üle, ikka kuumenes. Lõpuks võtsin termostaadi ära ja jälle sama jama... Mtea igasugune rolleri isu kadus absull ära ja mtea ei viitsind tegeleda üldse, väiksemad sõidud kõlbas sõita ja sellega piisas. Nüüd siis mõtlesin mõtlesin ning kuna mul oli probleeme puterdamisega tuli selline mõte, et masin võib üle kuumeneda liiga väikse bensiini- ja õhukoguse pärast korraga. Läksin siis tunnike tagasi garage võtsin filtrist välja kummijulla panin 90 düüsi. Hmm midagi oli nagu valesti, sis mõtlesin et võtaks filtri ära ja paneks 105 düüsi. See sai tehtud ja ikkagi midagi oli valesti, viimaseks viskasin filtri peale ja mida tulemust, masin ei puterda, ei poo, sõidab korralikult, ja ei kuumene ka enam nii kiirelt :p Kui isanda põis tühjaks saab ja ilm paremaks läheb, peaks pikemat sõitu proovima :)
     
  5. sillllu

    sillllu New Member

    998
    0
    0
    Re: sYnc'i Yamaha Aerox R '06

    ei kuumene kiiresti ??!?! Üldse ei tohi see pill sul kuumaks minnna. Peale silkuvahetust siis karpat timmi ei ajanud ?!?! Ei imesta ka, segu lahja raudselt. Küttesegu puhul vähesest õhust küll asi kuumaks ei lähe, kui kütust saab vähe ja õhku palju, siis kipuvad üle kuumenema ja kokku jooksma, aga vastupidise koosluse korral mitte. Puterdab ta sul siis, kui ta liiga palju kütust peale saab... Selliseljuhul ei saa asi olla segus. Viga on kusagil mujal.
     
  6. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    Re: sYnc'i Yamaha Aerox R '06

    Eiei said valesti aru, kui ma silkut vahetasin vahetasin ka karpat kohe, enamvähem sai liikuma 82'se düüsiga, aga vahest puterdas. Nii ja preagu ma võtsin stock filtrist ära selle kummijulla et ta rohkem õhku saaks ja panin nüüd timmi 105'se düüsiga. Nüüd asi ei puterda ka.Varem oli segu oli täitsa tiptop, küünal nagu peab jne, aga asi oli selles et nii õhku kui bena oli vähe
     
  7. pazawazar-

    pazawazar- Member

    561
    0
    16
    Re: sYnc'i Yamaha Aerox R '06

    küünal õiget värvi ? ei ole paksu tahma täis või hoopis täiesti valgeks põlend?
     
  8. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    Re: sYnc'i Yamaha Aerox R '06

    täitsa ilus pruunikas nagu peab :)
     
  9. ktm777

    ktm777 New Member

    1,749
    0
    0
    Re: sYnc'i Yamaha Aerox R '06

    õhufiltri piirajaga saab ka timmi ja ei kuumene üle, sõbral on kolm swammi õhufiltris ja kõik kummijullad sees, düüs on ka väike - 65.
    70cc on peal ja töötab ilusti, pole kordagi kotti jooksnud.
    las segu olla natuke rikkam, alguses väheke puterdab ja plärtsub, siis kõrgematel pööretel saab ilusti bena peale.
     
  10. Hertz

    Hertz New Member

    383
    0
    0
    Re: sYnc'i Yamaha Aerox R '06

    Mida Sa ajad?Segu peaks koguaeg timmis olema,mitte et alguses puterdab vms.
     
  11. pazawazar-

    pazawazar- Member

    561
    0
    16
    Re: sYnc'i Yamaha Aerox R '06

    sinu loogika tõesti natuke lonkab , mootor peab kohe reageerima kui järsult gaasi keerata ning seda ilma igasuguste puterdamiste ja paukumisteta.
     
  12. ktm777

    ktm777 New Member

    1,749
    0
    0
    Re: sYnc'i Yamaha Aerox R '06

    ma ütlesin et hästi vähekene, mul endal kah oli see jama, ja kui panen paar ühikut väiksema düüsi sisse siis algus hea ja jõudu sitaks, ei lärtsu ega midagi aga kuumeneb üle ja pm suht ruttu paisb kokku, kunagi kui krossi sõitsin siis 2t mootoritel ka pidi korgetel pööretel rohkem bena saama, aga alguses natsa puterdas, kui gaasi põhja panid, siis kõhis mootori tühjaks ja läks, targem on hästi natukene bena rohkem anda enne kui kotti lasta.
     
  13. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    Re: sYnc'i Yamaha Aerox R '06

    Ega jh kotti ta ei pruugi joosta, aga parem oleks silkule kui ta vabalt töötaks ilma mingite puterdamisteta jne.
     
  14. Nestea

    Nestea Member

    539
    0
    16
    Re: sYnc'i Yamaha Aerox R '06

    Ennem mulle Aerox ei meeldinud, aga see on nüüd küll super kena.
    Jõudu ja jaksu edaspidiseks.
     
  15. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: sYnc'i Yamaha Aerox R '06

    mul sport pro peal ja 80düüs ainult külmast peast puterdab soojaks läheb sis lippab ilusti.
     
  16. Hertz

    Hertz New Member

    383
    0
    0
    Re: sYnc'i Yamaha Aerox R '06

    Külmaga toores peal,ning saab rohkem peale..
     
  17. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    Re: sYnc'i Yamaha Aerox R '06

    Vahepeal sis :roll:
    [​IMG]
    [​IMG]

    Ostke ära masin, maru kenalt käib edasi preagu :)
     
  18. miku10

    miku10 Member

    643
    0
    16
    Ostsidgi Yasuni ära :) Kena masin :)
     
  19. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    oii saska, normaalne :)
     
  20. Ducati

    Ducati New Member

    828
    0
    0
    Sitaks kena masin ikka 8) sumps r või c16?
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte