TÜRAMÜRA@CHAT

Discussion in 'Lugejate autod' started by herko4, Aug 18, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Daniel

    Daniel New Member

    953
    0
    0
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    Tra jää vait juba, sõimad siin teisi herneajudeks ja kirjaoskamatuteks, aga ise ei oska lugeda seda, mis on selgelt välja toodud.
    Tsort.
     
  2. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.


    Kas ma olen midagi vastu sellele väitnud või? :eek: Kurat lugege, mida olen kirjutanud. Jutt käib ju AINULT park(gabariidituled) ja udutulega ringilaskmisekst, tainapead. Tra teemat loete ka või? Vist mitte.
    Mida sa kaagutad oma lähi ja udutuledest.
     
  3. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
    ma saadaks siuksed üleparda :D
     
  4. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    Ise lammas ei loe eelnevat juttu ja nüüd on teised ohohhid?

    Ja nüüd loobite mulle ette udu ja lähi ning päevatulede ühte patta panemisest, kui jutt käib hoopis teisest(park ja udu) asjast, mille lubamise kohta ma ju tõestust ootangi.
     
  5. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    lähitulede asemel!!!!!!!!!päevatuled peavad koguaeg põlema.ehk tuleb kokku....üllatusüllatus,park ja udu:eek:
    im out!
     
  6. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    No mida sa ajad nüüd! Nii debiil ma nüüd ka ei ole! Sa lammas seda ju jälle ei tea, et päevatuled võivad põleda ILMA parkide(gabariidituledeta). Misasjast PEAVAD päevatuled kogu aeg põlema? :eek: Kuule, sul on ju kõik nagu purdu ja kapsad. Tee omale enne selgeks, et mis tuli on mis ja millal need põleda võivad-peavad ja siis tule tagasi.
    Sa ju rääkisid ja kirjutasid selges eesti keeles, et sõidad park+udutuli. Park+udu ei tohi pimedal ajal sõita! Mida sa siin nüüd üritad keerutada?
     
  7. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    poh las olla maiviitsi enam....ole tark edasi:)
     
  8. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    Targem annab järele ju ;)
    Las ta elab oma elu, temaga nii mõttetu vaielda..
     
  9. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    Vaielda? Kui ise sousti suust välja ajate, siis loog, et mõttetu ju. Praegu annab küll järele see, kel õigus polnud. Aga, et seda tunnistada, kus sa sellega :lol:
     
  10. Lmaoiskill

    Lmaoiskill New Member

    290
    0
    0
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    Ma sain väga selgelt aru mis türamüra ütles, LS-is on ka kirjas, et päevatuled on udukate eest, aga seal pole kirjas midagi sellist et need koos võiksid olla ( pole ka kirjas et ei võiks olla).
     
  11. herko4

    herko4 Bännitud Bännitud

    1,311
    0
    0
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    mis türamüral on vastu park ja udu sõitmisest?
    udukas pümestab vähem kui lähikas kuna udu näitab maha mitte ette.
    ja kui mõlemad pölevad siis nod ka ei pümesta lichalt rohkem valgust on ja sa näed vähem autot vaid tulesid niiet.
     
  12. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    Mis mul selle vastu on juba rääkisin eespool. Öösel on maanteel sul mõnus ainult park+udukaga lasta, eksole? :lol: See mida sina arvad ei pea ju õige olema ja ei ole ka. Sellepärast on sinu poolt pakutud variandid ka VALED ning KEELATUD. Udukad ei anna sulle sittagi valgusvõimet juurde, kuna nende valgusvihu pikkus on pea olematu, küll aga säravad palju rohkem vastusõitjatele silma, halva nähtavuse korral(udu, tuisk) kaob ka selle pimestav toime. Tahad rohkem valgust, pane lisatuled, mis EI ole keelatud. Samas Ei tohi needki põleda sul teisele autole vastusõites. Onju.
    Kas tõesti teeb udukate põletamine selleks mitte ettenähtud ajal auto nii inniks, et pead selle tõttu kaasliikleijaid pedereerima? Samas on ka trahvisaamise tõenäosus. See loll komme on tulnud noortele autojuhtidele külge viimaste aastatega. Viis aastat tagasi pole sellist probleemi olnudki. Nagu kari lambaid, üks ees ja teised järgi. Enda peakoluga üldse ei oska mõelda või?
    Kordan, päeval põletage või lõket kapotil, aga pimeda(ehast-koiduni) ajal kasutage tulesid, mis selleks ette on nähtud. Pole ju raske või mis? Ega pimedas nende udukate põletamine ikka teie autosid paremaks-ilusamaks ei tee. Minu ja minu tuttavate poolt saate vaid täistuled peale. Loodan, et ka teised hakkavad neid pedereerijaid nii korrale kutsuma.
     
  13. Ksenoon

    Ksenoon Active Member

    1,751
    0
    36
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    Lõpeta ära, kogemus mitme autoga - UDUKAD annavad valgustugevust juurde ja rohkem valgustustugevust võrdub parem nähtavus..kasvõi valgustavad teeääri ja märkad objekti kiiremini..ma ei saa aru kuidas udukad silma peaksid pimestama kui need peavad olema pmst auto nina ette reguleeritud. Pigem on paljudel need reguleerimata ja sellepärast arvamus pimestamisest.
     
  14. herko4

    herko4 Bännitud Bännitud

    1,311
    0
    0
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    +1
     
  15. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    Lõpeta ära, mine ütle nendele, kes seaduse on koostanud, mina seda koostanud pole ja pimeda ajal(ehast koiduni) on keelatud sõita udutuledega. Mine räägi nendele, et valgust saab juurde sitaks ja üldse on igati lahe. Kui see kõik oleks nii lilleline, siis miks EI tohi neid siis põletada igal ajal? Keda kotib sinu kogemus? Mida siin vaielda. :roll:
     
  16. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    Istu sisse need tuled ja ole õnnelik et üldse autol tuled on ;)
     
  17. Ksenoon

    Ksenoon Active Member

    1,751
    0
    36
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    Osad seadused ongi idiootsuse tipp. Lahedast on seal asi kaugel..Kui inimesed neid kasutavad siis järelikult on nähtavus parem ja turvalisem sõit! Saad aru, mitte kedagi ei koti see kas see pimestab teist või ei, enda peale mõeldakse kõigepealt :)
     
  18. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    Nõus! Eks neid rumalaid seadusi ole.
    Mis turvalisusest sa siis jahud!? :eek: Loog, et keelatud, kuna pimestate ju vastusõitjad. Mul ei oleks mitte kui midagi selle vastu, kui vastusõites pimedas lülitate udukad välja ja pärast jälle sisse, kas on nii raske või? Aga te olete ju kunnid, pohhui teised liiklejad. Nahhui üldse kaugtuled siis maha võtad, kui teine vastu pimedas sõidab, pohhui, peaasi, et minul hea valge ju. Selline mõttelaad on küll haiglane. Nahhui üldse teiste liiklejatega arvestada, pohhui. Vot sellised debiilid tulebki kiiremas korras liiklusest ellimineerida, kes mõtlevad, et nemad on maailmanaba ja võivad teha mida tahavad.
    Lasteaed kuubis.
     
  19. joss13

    joss13 New Member

    2,817
    0
    0
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    No olgem ausad , enamus noori bemmi ja ka muude masinate vendi paneb pargid ja udukad selleks , et lahedam välja näha , oluliselt küll asja mõttest aru ei saa , aga no mis ma teismeline siin kogenud elumeestega ikka vaidlen ...
     
  20. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.


    No üks aus vastus vähemalt! Mina ka seda leian, sest see "haigus" on tulnud alles viimaste aastatega. Jutt mingist kasutegurist on hülgemõla, et oma teguviisi õigustada.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte