TÜRAMÜRA@CHAT

Discussion in 'Lugejate autod' started by herko4, Aug 18, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ksenoon

    Ksenoon Active Member

    1,751
    0
    36
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    Tra kuidas siis osasid pimestavad udukad ja osasid mitte? 50% silmavärdjad ja teised normaalsed? Osad lihtsalt vigisevad kõige üle ja need on need kes teevad pilte kui valesti pargitakse..Vahel kasutan isegi linnas lähi + udu kui satub mõni pimedav tänav. MIND EI OLE MITTE KORDAGI UDUTULE + LÄHITULEGA SÕIDUK PIMESTANUD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

    Pigem on sinul haigus iga asja üle vigiseda.
     
  2. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    ehk vaidlete kusagil mujal, kõik oleneb sellest missuguseid udukaid kasutatakse, kui mingi blinbling refflektoriga ja valesti regullitud or mingid ilged larakad pirnid inn siis on jh kehvasti, kuid jh nagu mul isa ütles, et udutuledega näed ainult, kelle alla ajasid :D ja teepeenart, kuid jh minumeelest on udutuledel jh hea valgustus auto eesotsas (esistangest 10-30meetrit vms)
    Kuid jh eks iga inimese enda asi, kas sõidab udukadinn or not , nüüd juba päevasõidu tule ledid moodi läinud. enamus autod tulevad vastu udutuled põlevad( jutt käib nendest autodest mis omavad udutulesid) ,

    ok sai mingi ssaaast kokku kribatud aga asi seegi
    Ma magama ära 8.15 tund
     
  3. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    Sinu isa räägib õiget juttu. 30m auto ette näidata on udukate puhul ülikõva tulemus.
    Nüüd on juba tekkimas veel uus koningent värdjaid, kes oma rontide udukatesse juba HID-e sisse topivad :eek: Idiootsustel ei ole piire.
    Ksenoon, viruta google otsingusse udutulede kasutamine ja loe erinevatest foorumitest inimeste reaktsioone, neid niiöelda "niisama möliseid" on miskipärast ikka väga palju. Ka enda autol on tehasepoolsed udulaternad, aga niisama nende põletamiseks(ka lisa kütusekulu ju) ei näe küll mitte mingisugust vajadust, minul pole neist küll pimedas mingit kasu, veelvähem valges.
    Igatahes sõitke mulle pimedas udukate/lähidega vastu, saate sajaga kaugtuled peale, igasugune jama tuleb ükskord lõpetada. Ja miks sa Ksenoon päeval idukatega sõidad? Sa ju mõtled enda heaolule ainult. Pole vaja sul neid põletada/kulutada, küll kulid su A8-t niisama ka märkavad:p Ja ülla ülla, ei pimesta udukatega vastusõitjaid neid, kes ise udukatega ringi sõidavad. Mis siin keerulist. Oma väära teguviisi tuleb ju kuidagi kaitsta ja õigustada. Tüüpiline ju.
     
  4. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    tead,mine tööle või midagi.
     
  5. LadyGaga

    LadyGaga Member

    816
    0
    16
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    kle türamüra, mine targuta ja paranda maailma parem bemmiklubis v streetrace foorumis, seal on kõvasti rohkem neid park+udu sõitjaid ja igast muid xenon udukas vendi :)
     
  6. Hertz

    Hertz New Member

    383
    0
    0
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    Jumala eest ärge türamüra striitrace foorumi küll suunake. Seal niigi oopc ja kui,ta ka veel sinna läheb siis on küll jama.
     
  7. Ksenoon

    Ksenoon Active Member

    1,751
    0
    36
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    Kus ma kirjutasin, et ma päeval udukaid kasutan?
     
  8. reiksk

    reiksk New Member

    102
    0
    0
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    Ah ärge tehke sellest türamürast välja lihtsalt.Las ajab oma joru.
    Mul on nagu jummala savi kui autod mulle lähi tuled ja udukad põledes mulle vastu sõidavad .
     
  9. joss13

    joss13 New Member

    2,817
    0
    0
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    No pmt olen teinud ka katse , et volvo s80 , millel samuti tehase poolt udukad , on sellega erinevates ilmastikuoludes siis vaadatud , kui palju ikkagi need udukad nähtavust juurde annavad ja järeldus on selline , et kasu on neist põhiliselt ikkagi siis , kui on tugev udu , tuisk , niisama õhtul hämaras sõites valgustasid nad küll teeääri vähe rohkem , aga no üldiselt ei näe vajadust teisi inimesi nendega ärritama üldse hakatagi , kui nende vajalikkus normaalse ilmaga on pmt olematu , olen siiski üsna kindel ,et see rohkem ikka mingi kõvatamise värk on , näe mul on udukad , sul pole , v midaiganes , samuti ma EI välista , et ma ise ka võin autoga sõitmise algusaastatel nii teha :D Aga üldiselt võiks vist jh selle teema siin ära lõpetada , saan muidu veel hambasse kah , et julgen siin suuremate seas sõna võtta :S:S :roll:
     
  10. Hertz

    Hertz New Member

    383
    0
    0
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    Okei,las nad häirvidad sind,aga cmn,sa ei pea ju kuskile foorumi kellegi teemasse vinguma tulema,ega romaane kirjutama,et need häirivad sind.
     
  11. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    pohhui,seal nkn ainult spam enamjaolt.
     
  12. joss13

    joss13 New Member

    2,817
    0
    0
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    Kirjutasin seda sellepärast , et see teema on siin juba ülesse võetud ju , mitte ma ei tuld täiesti lampi siia seda kirjutama .
     
  13. Hertz

    Hertz New Member

    383
    0
    0
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    Ega ma sulle ei vihjanudki,pigem türamürale,kes ilmselt ise herkoga kokku ei puutugi,aga ometi tuleb mõlisema siin teemas herko kallal.
     
  14. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    Kui tegeletakse idiootsustega, siis võite kindlad olla, et mina olen kohal. Ka edaspidi.

    Need vennad, keda siin on diilidega üle lastud, ärge soiguge foorumis, tõmmake menti halama! Onju.
     
  15. Saaremasin

    Saaremasin Active Member

    3,440
    0
    36
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    Ning sinukohta,et kui sind lapsepõlves ahistatud on,siis pöördu lapsemure foorumisse,mitte ära hala oma saatust siin!
     
  16. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    Sul pole vaja seda kirjutadagi, raudselt põletad neid igal ajal. Seda on sinu suhtumisest juba selgelt aru saada.
     
  17. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    Võiksid vahelduseks ka midagi originaalsemat välja mõelda, seda olen ma juba kordi pidanud lugema.
     
  18. Saaremasin

    Saaremasin Active Member

    3,440
    0
    36
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    Äkki vastab see tõele?Mida sa siin vingud,kellegile sa sellega head ju ei tee,ainult oma lapsikust näitad,kui pead vaidlema.Jutujärgi tundud,et teadja vend,samas tundud täielik pubekas,kes koguaeg vaidleb!
     
  19. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    Äkki võid sa ennast vahelduseks täis ka kusta.
    Vaidleb, ja mille üle? Idikate jutu üle, kes raiuvad nagu pärdikud ühest suust, et neil on õigus ja kõik mis nad teevad on õige. Ja kõige lahedam on veel see, et need lollakad ei saa ise ka aru, et midagi valesti teevad. Ja siis olen mina loll. Ka teised seadusekuulekad kodanikud sel juhul. Mürsikud on kõige targemad ja kõik mis nad teevad on ainuõige. Viitab nagu pubekate sümtomile tugevalt või mis? Aga autojuhid vast ikka juba peaks lapseeast välja saanud juba olema. Aga ei.
     
  20. Ksenoon

    Ksenoon Active Member

    1,751
    0
    36
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    Sinu rahustuseks pole kunagi päevael ajal udukaid kasutanud, tolgus.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte