TÜRAMÜRA@CHAT

Discussion in 'Lugejate autod' started by herko4, Aug 18, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.


    Ise ka usud või? Ise koinib kaasliikleijaid oma udukatega ja nimetab teisi tolguseks. Vaata vahelduseks peeglisse ja tõmba oksad vähe koomale. Eriti härga täis läind. Ise veel mode ja propageerib foorumis seaduserikkumist.
     
  2. Hertz

    Hertz New Member

    383
    0
    0
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    No ja siis? Türamüra... tõmba nüüd hinge,mõtle oma elu ülejärele. Kas tasub tulla rolleriklubisse vinguma ,et keegi kuskil kasutab sinu arust udukaid? Ei ole.Tore.

    Võta ka rahulikumalt,pole vaja sõimata igaüht, a´la et ``sa kasutad ka raudselt``
     
  3. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    +1 RKd ei ole võimalik Niiöelda parandanda , tegelt ma peaks selle kuradi vaidelmaa pasa siit ärakustutama, kuid ma ei näe sellel mõtet, sest seda toodetaksee siia siis 3korda veel niipalju kui seda praegu on . surnud ring
    muud midagi.
     
  4. Alpss

    Alpss New Member

    1,005
    0
    0
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    18-nest leheküljest on valdavalt 95% mõttetut paska. Ehk kaalute teema kustutamist?
     
  5. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    No suht vahet ple , las olla praegu ei näe mõtet, herkol mingi 3 bemmi old , kõik teemad "Kusetakse" täis
     
  6. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    Ära pane mulle sõnu suhu! Vaata, kellele ma seda ütlesin ja siis vaata uuesti, kas ikka oli kõikidele.
    Kas tasub siia tulla udukate kasutamise jutuga selleks mitte ettenähtud ajal. Ei tasu. Onju. Seadusega vastuolus olevat tegevust propageerida on nagu tiba lame või mis. Ja seda foorumis, mida kasutavad suuremas osas alaealised, kes igati vastuvõtlikud sellisele jamale. Teie kui moderaatorite asi ongi just sellise(seadusevastase propageerimine) mõla siin juba eos lämmatada. Aga kus sa sellega, moderaatorid ise kiidavad takka seadusevastast tegevust :eek: Õnneks(muidu oleks täielik anarhia) reguleerivad siiski meie elu seadused ja sellega tuleb arvestada. Ei ole nii, et mul pohhui, teen mis tahan, peaasi, et minul hea. Arvestama pead ka teiste inimestega. Ei ole SINA maailmanaba.
     
  7. Hertz

    Hertz New Member

    383
    0
    0
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    No aga las ta propageerib. Sa ei ole maailma parandaja türamüra. Ja lõpetame nüüd OT ära ja las inimesed sõidavad oma tuledega kuidas tahavad.
     
  8. PosPhaze

    PosPhaze Member

    700
    0
    16
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    Tead nüüd loe seda uuesti ja mõtle enda tegevusele. Kui sa siit foorumist ketsi tõmbaksid oleks kõik õnnelikud. SINA EI OLE SIIN MAAILMANABA! Hoia vahest oma möla endale, usu mind, mitte kedagi ei koti see möla mis sa siiin ajad. Ja nüüd ütled kindlasti, et kui ei kotiks siis keegi ei möliseks sinuga, aga su jutt on koguaeg halvustav, negatiivne ja kellegi paika panemine kaudses mõttes. Ma ei ütlegi, et sa pead võrriteemades masinaid taevani kiitma, aga kas alati peab maha tegema? Kohe üldse ei saa sa sitasti ütlemata jätta.
     
  9. herko4

    herko4 Bännitud Bännitud

    1,311
    0
    0
    Re: Herko4 BMW 520i E34 110kw 91a.

    ma just türa müra pärast hakkangi sõitma lähi ja udukas.
     
  10. reiksk

    reiksk New Member

    102
    0
    0
    Ah türamüral on päevad vist :lol: , aga teemasse ka ,Herko voimas bemm sul 8)
     
  11. TauriTauri

    TauriTauri Active Member

    1,864
    0
    36
    hahaha, türamüra@chat, whatever :D
     
  12. Hertz

    Hertz New Member

    383
    0
    0
    Alguses väidate,et udukad pimestavad teid,ning siis räägite,et udukad ei näita sittagi.Kui nad sittagi ei aita/näita,siis ei tohiks need teid pimestada ka geeniused... :roll:
     
  13. herko4

    herko4 Bännitud Bännitud

    1,311
    0
    0
    proovi seda türamürale rääkida.
     
  14. alextyrk

    alextyrk Member

    774
    0
    16
    karta on, et türamürat udukat pimestavad kui ta nendesse otse sisse vaatab.

    pealegi uue liiklusseadusega on udutulede kasutamine lähitulede asemel lubatud

    (2) Eesmisi udutulesid võib kasutada ka käesoleva seaduse § 40 lõikes 1 nimetatud juhul lähitulede asemel.
     
  15. Lmaoiskill

    Lmaoiskill New Member

    290
    0
    0
    Aga jutt käib lähituled+udutuled, see seadus mis sul siin kirjas on ütleb et udutulesid võib kasutada lähitulede asemel, mitte nendega koos.
     
  16. alextyrk

    alextyrk Member

    774
    0
    16
    minuviga :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte