Taneli Piaggio Sfera 125cc

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by tehscooter, Nov 11, 2008.

  1. olliver

    olliver Member

    571
    0
    16
    ma sain nii aru et sa tahad teha stunt projekti
     
  2. nos11

    nos11 New Member

    449
    0
    0
    ma teeks, kuna välimus suht ausaltöeldes kole.
    kisu gondlid maha, värvi raam kena värviga üle, jalgealla alumatid , sportsumm alla, bar ja kukkumis puksid, ja korralik stunt masin olemas.
     
  3. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    kust sa sellele sportsumpa saad see 4t 125 .
     
  4. nos11

    nos11 New Member

    449
    0
    0
    ok, kui neli takti sis jh, pole, aga kas eitea samad hääled, mis kevxi vanal rocketil? :D
     
  5. tehscooter

    tehscooter New Member

    630
    0
    0
    Ülivaikselt töötab masin. Oliver, kust sa seda välja lugesid, et see stunt projekt ? :D See läheb arvatavasti maale põlluralliks. :D Igatahes tänase ja homsega(sõltub kuidas aega on) võtan karpa ka maha ja puhastan ära.
     
  6. J2nx

    J2nx Member

    213
    1
    18
    no ma ei saa see ikka no nii haiglase välimusega roller :lol: aga noh mootor on hea :p kui hakkad seda värvima siis tee kindlasti kondlid hullult ymber, muidu ple sel värvimisel erilist mõtet :D või tõsta mootor teisele kerele :D
    minu arvamus
     
  7. tehscooter

    tehscooter New Member

    630
    0
    0
    Jah, tuli isegi paar plaani mida gondlitega teha. Aga eks näeb kas need teostatud ka saavad. Präegu vaja Cpi üle värvida ja paar asja veel välimuselt teha talle.
     
  8. milky

    milky Member

    301
    0
    16
    Ütleks et mulle just selline välimus meeldib ma ei tea mix aga jah üks asi häirib täiega summuti on nagu räigelt rõve (liiga suur). :D
     
  9. tehscooter

    tehscooter New Member

    630
    0
    0
    Ikkagi 125 ja 4t sumpa ju, stc b08 on stockis sama paks aga pikem sumps veel. :D
     
  10. redstar

    redstar New Member

    240
    0
    0
     

Jaga seda lehte