TARTU@Chat

Discussion in 'Tartu kokkutulekud' started by minim2gnus, Jun 11, 2012.

  1. est-sr50

    est-sr50 Member

    386
    0
    16
    Tervist!
    Tuli siis selline mõte, et teeks mingi rahvaga kunagi juulis vnii pikema tripi, mõte oli minna võrru, võrus võiks meile linna tutvustada võru vennad, kui nad muidugi nõus on. Võrust sõidaks natuke veel edasi Vastseliina lähistele Kirikumäe järve äärde, kus lööks telgid püsti , grilliks ja oleks niisama. Korralda võib ka mingeid mänge ja asju. Sõidukiirus jääks normaalsuse piiresse, ehk kuskil sinna 50-60 vahele. Sõitu alustaks Tartust, siis poolel teel kuskil 35 km tartust on võimalus puhata ja automaat tanklas tankida. Sealt lähme edasi võru linna kus siis tripime ise ringi või juhivad meid võrukad. Saab tankida ning kõhtu kinnitada kuskil. Siis õhtuks läheme järve äärde, enne seda käime poest läbi, saate osta mida tahate, mõtekas oleks ka vist grillimiseks asjad alles võrus osta 8) . Ise olen marsuuti mitmeid kordi läbisõitnud ning võru linna sõiduks kulus minul 2 tundi umbes vb natuke rohkem. Võite arvamust siis avaldada :D

    Minu arvates võiks sellest tulla üks väga vahva ja vinge mälestus rolleriklubist kõigile.
     
  2. madis'

    madis' Member

    912
    0
    16
    huihuii norm idee üle pika aja - käpp
     
  3. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Keegi Tartust 15km Võru poole varjolüket tahab teha ?
     
  4. Alligator

    Alligator Member

    564
    0
    16
    Hey Keegi sõtma? 8)

    Mingi 30min pärast satun annelinna prisma juurde :D
     
  5. Jyrx321

    Jyrx321 New Member

    21
    0
    0
    Ohoh est-50r on hea mõte, et võiks tõesti mõne mõnusa sõidu teha. Selle jaoks võiks ta siis eraldi teema teha siis saaks ametlikuks selle värgi teha ja inimesed kokku ajada.
     
  6. est-sr50

    est-sr50 Member

    386
    0
    16
    Aega on veel, ise lähen 17. Juunist tööle kuuks, nii et enne juuli teist poolt/august esimest poolt see ei toimu. Endal pole hetkel masinat ka, kogungi selleks raha. Aga võite veel mõtteid pakkuda, mida tripil teha.
     
  7. Disaster

    Disaster New Member

    371
    0
    0
    Võiks käia kusagil kus midagi vaadata, näiteks mingi turistide huvipunktid jms. Saate aru küll. Ja võiks õhtupoole mingi väike lõkke teha ja grillida, muidugi kus on lubatud lõket teha, ning niisama siis kasvõi oma masinate ajaloost rääkida :)
    E: Sorri, juba mainiti grillimist. :roll:
     
  8. est-sr50

    est-sr50 Member

    386
    0
    16
    Vaatama võiks minna piusa koopaid, grillimiseks/lõkke tegemisele, seal järve ääres mõeldud on, isegi puud grillimiseks on olemas, asemed tule jaoks samuti. Ainuke probleem on ilmselt selles, et õhtuti armastab seal veel vahepeal päris palju inimesi grillida. Kuid, seal on kaks grilli aset ning vast väga suur probleem ei teki :p. Aga ideed on ikka veel teretulnud :lol: .
     
  9. Jyrx321

    Jyrx321 New Member

    21
    0
    0
    Ma midagi öelda ei oska kuna ma alles hiljuti sain load ja pole ühelgil üritusel veel käinud ega midagi. Tänu sellele pole mul ka kogemusi selle poolel. :roll: Muidu kui suund on lõuna-eesti siis võiks samas ka taevaskojas käia vms. (pakun lihtsalt ideid) Muidugi on ka lõuna-eesti kuppel maastik nii sama sõitmiseks mõnus nii et võiks mingid väikesed teed otsida vms.
     
  10. est-sr50

    est-sr50 Member

    386
    0
    16
    Pakkuge aga ideid, kedagi ma nende ideede pärast tapma ei hakka :lol: . Mida rohkem ideid antakse, seda lihtsam on minu arvates korraldada, marsuutigi on lihtsam kokku panna ja arvestada palju umbes raha peab igaüks kaasa võtma vaatamisväärsuste tarvis. Varsti teen teema ka ära, seni pakkuge ideid.
    PÄIKEST teile ja nautige ilusaid ilmasid(ise ei saa sest tööl) :lol: .
     
  11. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Keegi sõitma umbes tunni - kahe pärast ? 56 243 203 tel.
     
  12. Walker

    Walker New Member

    9
    0
    0
    Tartus alati ägedad kokkutulekud olnud olen ka kindlasti kohal kui keegi korraldab :)
     
  13. madis'

    madis' Member

    912
    0
    16
    Davai, kes asjalikud vennad homme kruiisima viitsiksid tulla ? Mingi 10võrrist punti oleks vaja, et mingi 10 aeg liikuda ja siis linnas kerge tiir teha !
    keegi käpp siis ps!
     
  14. kevvike

    kevvike New Member

    209
    0
    0
    Kellegil Tartus Piaggio stock silkut pole korralikku müüa ? Võiks hea hind ka olla ;)
     
  15. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Keegi täna õhtul sõitma ? - 56 243 203 .. praegust vana prisma vastas olevasse parklasse :)
     
  16. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
  17. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    Võrus nt vasteliina linnus
     
  18. altsu

    altsu New Member

    54
    0
    0
    Jou natuke offtopicut :D

    Keegi palun soovitaks mulle sport sumpsi ? Masin on Yamaha JogR, Minarelli Hor. mootor. Muidu kõik stock :p
     
  19. RehvKulub-

    RehvKulub- New Member

    473
    0
    0
    Keegi täna pilvise ilmaga äkki natuke öösõidu marsruuti läbi sõitma? :roll:
     
  20. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Keegi peale minu ei tea marsruuti :D nagu kindlat, uuel n2dalal teeb uue l2bis6idu, :))
     

Jaga seda lehte