Tartu Hooaja avakokkutulek 22.05.2010!

Discussion in 'Tartu kokkutulekud' started by flipslide, Apr 11, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Kriss-

    Kriss- New Member

    114
    0
    0
    viewtopic.php?f=32&t=49259 scoox surfa ringi :lol:
     
  2. tim

    tim Member

    230
    0
    16
    seal ei ole kirjas kuhu minek on seal on kirjas ainult üks tegevus ja see on filmi tegemine!!
     
  3. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    Türa ma ka vict tulen. Võrus käisin ja pulli oli saanud :D ma olin ise natuke purjus. Aga tagapeal ikka sõitsin. :D kui saan rollu korda siis tulen.
     
  4. rasta

    rasta New Member

    504
    0
    0
    põhivend kohal :lol: :lol: :lol:
     
  5. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    Peab olema. Aga kindel ei ole. siis on mul vaja kindalt panna jahutus kondel peale. õllega ta ei jahutanud nii hästi
     
  6. live4speed

    live4speed New Member

    131
    0
    0
    oot kuna ja kus siis toimub :D
     
  7. Stevu-

    Stevu- New Member

    686
    0
    0
    Õu jeesus sa tule kindlalt tartu :p !

    to live4speed . 22 mai , ja loe eestpoolt kaubamaja parkla on kogunemis paik .
     
  8. Alex

    Alex New Member

    219
    0
    0
    e kaubamaja taun
     
  9. Stevu-

    Stevu- New Member

    686
    0
    0
    sorry EEE - kaubamaja taun . ega ma isegi täpselt ei teadnud, tahtsingi öelda talle, et loeks eestpoolt, seal kirjas . taun . :)
     
  10. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    ärge downitsege :D Kui roller korralikult timmi saab siis tuleb võtta kast õlut ja 30l bensiini ja siis kannatab selle tee ära küll
     
  11. Garrett

    Garrett Member

    345
    0
    16
    kui nüüd päris täpne olla, siis on algus kohaks sisustusE kaubamaja... millegi pärast seda seda fakti teavad ainult väga vähesed.. :lol:
     
  12. Stevu-

    Stevu- New Member

    686
    0
    0
    ei downistegi :D , see on lihtsalt rk sõbralik rahvas , et pm kui aidata siis oled taun :D:D:D ,
    see aasta kui ilmaga hästi läheb siis peaks päris palju inimesi olema kohal ... hoidke seni kaua telk püsti ! .
     
  13. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    puts1 ma loodan, et mul siis rolleril külgkorv ja küljes ikka. Selle, et mul ei ole muidu kasti õllet kuskile panna. Hea kõrvalt võtta kui joogi isu on. nagu võrus sõitsin ja sõidu ajal jõin. nii ei jää kunagi kurk kuivaks :)
     
  14. Kaspu.

    Kaspu. New Member

    340
    0
    0
    Jeezuz kui sa tuled siis vaata, et sa ikka normaalsemalt sõidad kui Võrus. :lol:
     
  15. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    Üritan. aga külgkorviga ma arvan, et tagapeal hea sõita. Ja pidureid ma üldse ei tee endale. ja hullu peab ikka panema ka natuke. Siis on põnevam. Mingi avarii võiks ka juhtuda. võiksin vigaseks jääda :)
     
  16. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    nii ka päris ei tahaks. Siis ei ole eriti enam naljakas :S
     
  17. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    Aga siin tundub see rollu nagu püss :D ma siin natuke segi kahjuks :)
    [​IMG]
     
  18. M1hk3l

    M1hk3l New Member

    869
    0
    0
    Jeesus tule ka jah pls kohale, ilusaid ja kiireid masinaid rohkem ja silmailu pakub ka su sõidustiil 8)
     
  19. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    See täitsa mõeldav. Aga ma toon vict maalt gaasipalooni. äkki saan tolle kuidagi peale aretada et parem minek oleks.
     
  20. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte