Tauri Aprilia SX80 '07

Discussion in 'Lugejate mootorrattad' started by TauriTauri, Aug 25, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. sCooX

    sCooX New Member

    1,043
    0
    0
    masin on minu käes , ega omanik ei teagi veel :|
     
  2. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
    Kuule troll, kui ei tea midagi siis ära jahu .
    Täna sai krossirada tunda ja athena ei pidanud vastu pidevalt olid tuurid laes .. :roll:
     
  3. IN4R3K

    IN4R3K Member

    800
    0
    16
    Bullshit, võib ka tuurid laes sõita, midagi ei juhtu :D
     
  4. Tauri..

    Tauri.. Active Member

    2,317
    0
    36
    Sitt silku siis , need kes minult sx-i ära ostsid lasid ikka päris korralikult tuurid põhjas kohapeal .. Ja vaevalt et kottis on .
     
  5. TauriTauri

    TauriTauri Active Member

    1,864
    0
    36
    ooota midavitttu toimub :| sx tõesti kaarli aka scoox'i käes, vahetasime masinad üheks päevaks ära.....

    Kurat kaarel sa vandusid mulle koolis, et sa hoiad seda sx'i nagu oma poega ja kohe kui võtmed kätte said, siis krossirajale? :| pettunud sinus, homme tuleb meil tõsine jutuajamine ja oma r'i sa ennem tagasi ei saa, kui minu sx korda tehtud! Ei aga dv, homme näeb ja huj ongi kottis, ajate paska :D kaarel veel tegi pesu sx'le täna ja puhaa :eek:
     
  6. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
    Kõik muu jutt tõsi aga pesu hui tegi :lol:
     
  7. TauriTauri

    TauriTauri Active Member

    1,864
    0
    36
    no midagi ta ikka tegi, tagumine osa oli õhtul täitsa puhas. Koolis kui talle sai antud, siis oli kõik paska täis :D
     
  8. -otty-

    -otty- New Member

    70
    0
    0
    Sul on koonukaga või on orginaal õhufilter?
     
  9. sCooX

    sCooX New Member

    1,043
    0
    0
    ime munni , pesin külll :D . Ja niipalju et kuradima , täna hommikul ajasin veits asju ja uus athena läks tellimisse , järgmine nädal masin jälle liikvel :p
     
  10. TauriTauri

    TauriTauri Active Member

    1,864
    0
    36
    Sx minu juures tagasi, kõik on ok siiski :D 7km pärast täitub 10 000km. Kunagi kui aega väheke rohkem tekib, siis plaanis väike hooldus ära teha, uued suunatuled taha panna jms nipetnäpet. -otty-'le vastuseks, et mul originaal õhufilter. ;)
     
  11. -otty-

    -otty- New Member

    70
    0
    0
    Ahsoo, sellest tulebki sinu väike bensiinikulu? Kui lärmakas masin on? Huvitav, kui ma koonuka asemele samuti orgnaali paneks, peaksin ma retsilt timmima hakkama?
     
  12. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Retsilt küll mitte, väiksem düüs ja nõelaastet muutma ainult.
     
  13. TauriTauri

    TauriTauri Active Member

    1,864
    0
    36
    Uuendan ajaviiteks seda teemat ka. Nüüdseks on vaikselt tekkinud asju, mis peaks kohe kui vabaaega tekib korda tegema. Esiteks siis tagumised suunatuled vahetama vähe uuemate ja ilusamate vastu, summuti poolne suunakas on suht sumpast tuleva pasa pärast ära ka tuhmund. Kergelt ka tagatuli selle jamaga koos. Korraga juba ka siis tagatule korraks laiali võtma, ära puhastama seest ilusti ja korralikult silikooniga kinni panema kuna hetkel läheb vihmaga/pesuga vesi ja niiskus tulle sisse. Kergelt oli mõte soetada universaalne tagatuli, kus tavaline tuli+suunatuled sees, aga ilmselt ikkagi soetan lihtsalt uued led suunakad.. Summuti laseb ka läbi, lahti väristanud ennast vms. Võtab summuti täitsa alt ära korra ja saab see uue värvikihi peale, siis vähe viisakam see elu seal. Samuti pean üles otsima vea, miks ei põle lähi -ja pidurdustuli. Esituli saab ka väikse uuenduse ning üks korralik pesu kah halba ei teeks. Värskemaid pilte läbi seebikarbi:

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  14. karlerik110

    karlerik110 Member

    339
    0
    16
    Kas silencer mitte valetpidi küljes pole ?Praegu on ava ülespoole, aga peaks olema allapoole ju.
     
  15. kapa123

    kapa123 New Member

    643
    0
    0
    Ise vaatasin just seda sama :roll:
     
  16. TauriTauri

    TauriTauri Active Member

    1,864
    0
    36
    Valetpidi jah. Sellega oli mingi see teema, et kui õiget pidi oli, siis keeras tagumise tule perse(tahmas ära) ja see sai niigi juba uus ostetud ja siis eelmine omanik seal muutis silenceri asendit vms. Pole viitsinud veel süveneda kah sellesse, eks kuidagi peab paremini sättima seda elu.
     
  17. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
    Jah valetpidi on peal kuna siis tuhmus tagatuli ära, eelmine tuli on korralikult ära tuhmunud ja mõranenud .
    Nüüd suunasin rohkem väljapoole .
    Aga tore vaadata et hoiad teda . ( mul ka 10 000 km täis :roll: )
     
  18. sCooX

    sCooX New Member

    1,043
    0
    0
    ei tea , endal kellal alles mingi 3400 ja natuke peale :D:D: :p
     
  19. TauriTauri

    TauriTauri Active Member

    1,864
    0
    36
    pane üks kolm enda läbisõidule veel ette, arvata ole et su r'i ls muudetud.... :roll:
     
  20. FreeZeR

    FreeZeR Active Member

    1,136
    0
    36
    10k pole sm-il mingi läbisõit :D
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte