Tauri Quadbike Amp , 10.3KW , 2009.

Discussion in 'Lugejate mootorrattad' started by TauriTauri, Sept 1, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. TauriTauri

    TauriTauri Active Member

    1,864
    0
    36
    Asho :D
     
  2. xxm24

    xxm24 Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    956
    1
    18
    Päris huvitav teema jah, masinal pole ka viga, kui osata teha siis saab väga kea masina. Edu sulle temaga :p
    flipside-i Ford Mustang ka pildil? :D
     
  3. TauriTauri

    TauriTauri Active Member

    1,864
    0
    36
    Tänud. :)
    Ju vist , omanikku ise isiklikult väga ei tunne. :D
     
  4. mafik1

    mafik1 Member

    561
    0
    16
    on küll jh flipside oma,
    Aga Tauri jhm hull vend, käib tuimalt igapäev tähtverest annelinna ATV-ga kooli :D
     
  5. TauriTauri

    TauriTauri Active Member

    1,864
    0
    36
    Maik , kino peab saama no ! :D:D
     
  6. TauriTauri

    TauriTauri Active Member

    1,864
    0
    36
    Täna oli pull päev. :D Jõuan koolist koju , jään seisma ja järsku vaatan , et esigondlite alt tuleb jõhkralt suitsu. Alguses aru ei saanud , et wtf .. mistoimub . Lõpuks jõudis kohale ja suretasin suksu välja , esialgu võtsin suunakatelt voolu ära , sest arvasin et Henri pole korralikult iseoleerinud ja nüüd midagi lühises. Aga suitsu tuli ikka edasi .. siis avastasin , et süüde oli sees ja keerasin selle välja .. hakkas ka suits vaibuma. Pärast lükkasin garaazi ja kahjustused sellised siis :

    [​IMG]

    Kõige loogilisem seletus on sellele , et üks esipirn kahest põrus oma pesast välja ja toetus plassmassi äärele .. aga kuna kuumus on nii suur pirnil , siis ta hakkas sulatama seda ja sulatas ja sellest tekkis ka see suits jne. Pirn ise oli peale seda nussi selline :

    [​IMG]

    Suht äge. :D Nüüdseks juba kahjud likvideeritud ja asi näeb välja nagu uus. Mässasin natuke silikooniga , liivapaberiga jne ja nüüd ei tule mingi pirn kuskilt pesast välja. :) Homme plaan sinna kokkutulekule minna : http://www.rolleriklubi.net/viewtopic.php?f=32&t=57274 Kogunemisel olen kindlalt kohal. ;)
     
  7. Suffix

    Suffix New Member

    98
    0
    0
    vat sellisega saab talvel pulli alles, muidugi praegult ka ma arvan, aga muidu mis hinnaklassi sellised pillid jäävad ligikaudu?
     
  8. TauriTauri

    TauriTauri Active Member

    1,864
    0
    36
    Saab. :) sinna 15 - 20k kanti peaks jääma.
     
  9. tms

    tms New Member

    1,192
    0
    0
    normaalne mashiina-ja arvestades,seda,et ta 200cc on-siis võib vabalt 90 välja jooksta ju:)

    EDU
     
  10. TauriTauri

    TauriTauri Active Member

    1,864
    0
    36
    Eitea , gpsiga ükskord ära proovima.

    Tänud. :)

    -------

    Vahepeal siis käidud nn. kokkutulekul , pidas ilusti vastu. Sai ka ühe apriliaga joonele pandud , alguses läksin juhtima , aga minu top speed oli väiksem ja lõpus läks aprilia juhtima. Järsku suri mootor välja , alguses arvasime et kottis , aga kui bena juurde sai pandud , siis töötas ilusti jälle. :D Tripi lõpus avastasin , et suht üks summuti kinnitus oli ära murdunud .. peab selle kunagi korda tegema. Vot . Paar pilti kah.

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  11. TauriTauri

    TauriTauri Active Member

    1,864
    0
    36
    Nonii , vahepeal mingisugune viirus/külmetus sõitis mul jalad alt ära , aga nüüd enamvähem tagasi tervise juures. Vihmaste ilmadega ei kipu ma kohe üldse suksuga sõitma .. põhjus on lihtne. Märg,pasane asfald + atv rehvid = pasane Tauri. :D Pole sellel mingit porikat vms , pillub pasa kohe näkku ja selga. ;) Aga muidu suht ok , peale pikka seismist oli korraks starterist vajutades kohe hääled sees ja sõidab nagu peab. Tgelt olin täna sunnitud väheke tegelema suksu kallal ..

    .. esiteks eelmisel kokkutulekul otsustas sumpa üks kinnitustest ära murduda. Esialgu sai asi lihtsalt tehtud :

    [​IMG]

    Puuriga kaks auku mõlemale poole sisse ja nipukaga kinni. Muidugi peab midagi uut sinna muretsema , praegune lahendus kaua seal vastu ei pea. ;)

    Siis sõites koju sattus hõbedane maastur mu taga sõitma .. jõudsin koju , vaatasin , et rsk , isa oli see. :D Kuidagi tuttav maastur tundus jah olevat. :D:D Isa tuleb välja , jummala vihane ja küsib " Sul taga ja pidurdustuli on ka üldse olemas vä ? " . Hakkasin asja uurima ja selguski , et ei põle mul tagatuli , ei pidurdustuli. Feil. Mis arvate , miks ei põlenud ? - Loomulikult sellepärast :

    [​IMG]

    Sai siis pool elamist segi lammutatud ja lõpuks leidsin ka ühe sobiva uue pirni. Samuti oli kogu see tagatuli seestpoolt nii s*tane .. sai ka see puhtaks nühitud , nüüd täitsa läbipaistev juba. Iseenest kui juba tule teemaks läks , siis vajutades esipidurit , siis läheb pidurdustuli põlema. Aga kui vajutan jalapidurit e. tagapidurit , siis ei ole pidurituld. Kobasin küll kõik lülitid ja värgid läbi .. aga ei midagi. Keegi oskab soovitada , milles probleem olla võib ? Või äkki polegi mõeldud sellejaoks pidurituld ? :) Ehk äkki lisan homme pildid ka sellest süstemaatikast , oskab keegi paremini aidata.

    Siis sai veel ketti õlitatud , väheke küüritud ja kõik lülitid / ühenduskohad ilusti puhtaks tehtud. Ükspäev peaks ka kõik ühenduse ära katma , et vett vms ei saaks .. pärast annab mingi asi otsad. :D

    Lõpuks viskas üle ka see jube krigin , mida benakorgi kate tekitas .. värises ja siis käis vastu metalli ja haigelt haige krigin oli. Meeleheitlikult sai silokooni lastud korgi alla , et see väheke pehmedaks ja enam nii ei krigiseks. Eks homme saab näha , kui tark tegu see oli. ;)

    Homme plaan teha väike ring mingisugusele pisikesele kokkutulekule, mis tartus peaks toimuma. Vot. Lõpetuseks üks pilt american style-st :

    [​IMG]

    Pimedas suht huvitav.
     
  12. j6rr-

    j6rr- New Member

    175
    0
    0
    norm pill aind lenks veidi kõver. edasi läheb ka suht normilt.
    äkki sul pole tagapiduril seda piduri tigu vms asja. kui toda pole siis ei saagi pidurituli töötada
     
  13. TauriTauri

    TauriTauri Active Member

    1,864
    0
    36
    Njah , eks see lenksu värk ole vähe jama , aga ma juba ära harjunud .. ei saa ise arugi , et kõver oleks. :D
    Eitea isegi mis asi see tigu on :D Pole kursis selle pidurisüstemaatikaga. Teen pildid homme sellest süstemaatikast , siis ehk saab selgust.

    --------

    Muidu vahepeal nn. kokkutulekul käidud ja kino sai , nagu alati. Jõudsin raadile ja sumps kukkus küljest ära :

    [​IMG]

    Ehk minu ajutine kinnitus süsteem purunes , tagumine kinnitus ei suutnud sumpat kinni hoida ja nii ta siis oma pesast välja kukkuski. Õnneks jäi pidama ja päris asfaldile ei lennanud. Tänud j6rr- et oma tööriistu laenasid. Esialgu jäi värk pidama , aga hiljem tuli jälle toru ühendusest lahti ja hakkas lärmama. Pärast siis Annelinnas sai asi täitsa korda tehtud. Võtsime selle terve oleva sumpa kinnituse ära ja panime katki oleva asemele. Ühenduskoht sai ka ilusti ja kõvasti kinni keeratud. Nüüd nagu jäi pidama , raputasin ja peksin igatmoodi , aga lahti midagi ei tulnud. Eks nii jääbki , vb sebin kunagi teise kinnituse kah .. aga eriti vaja pole seda sinna. Muidu jah , benakork vähemalt ei krigisenud enam. :lol: Vihmaga midagi puterdama ei hakanud , kuigi kõik juhtmete ühenduskohad said meeletult vett peale .. . Esialgu oli vihmaga suht harjumatu - jube libe on. Ristmikul libisesin üle stop joone ja peaaegu punase tule alt läbi. Õnneks viimasel hetkel sain pidama. Aga kui tunde kätte sain , siis oli igas kurvis külg ees ja väike drift. ;)
     
  14. j6rr-

    j6rr- New Member

    175
    0
    0
    haha minu käsi jäi ka peale. ei ma vaatasin et vend üksi seisab teeääres ja teised kõik sõitsid julmalt mööda. pealegi eelmine kokkutulek jäin mina üksi parandama. ütleks et suht sitt oli.
     
  15. TauriTauri

    TauriTauri Active Member

    1,864
    0
    36
    Njah , eks ta nii ole , tänud veelkord ! ;)


    ----------------

    Homme hakkan siis suksut ehitama. Mõte on see projektikaks teha , vähemalt senikaua , kuni uue rolleri saan ( kui saan , peab hästi õppima rsk ;D ) . Et tulevad spidokas , näidikud , uus värv ( raam , veljed , vb ka kondlid ) , tuledering , kõik pisivead parandan ära ( alustame kasvõi lenksust kuni kuradima karpakruvideni välja ) , mootorile hooldus jnejne .. mõtteid on palju , raha ka nende teostamiseks .. eks näib , midagi huvitavat välja kukub ilmselgelt. :) Vähemalt peale kooli tegevus olemas :D
     
  16. MyTsinu

    MyTsinu New Member

    456
    0
    0
    ehita rolleri dh lenks peale siis vinge:D
     
  17. rregular

    rregular Member

    423
    0
    16
    miks rolleri? Need ei pea vastu sellisele vägistamisele mis atv või krossikas tavaliselt saab. Üldse, kui dh peale panna, siis tahaks näha kuidas sellisega sõidetakse. Pigem mine AllRighti või kuskile poodi ja küsi atv lenksu.
     
  18. TauriTauri

    TauriTauri Active Member

    1,864
    0
    36
    Mingit dh lenksu maihakka peale aretama , see on kindel. Vb ostan uue mingisuguse atv lenku , vb jätan selle sama .. eks näib , kuidas kujuneb.
     
  19. TauriTauri

    TauriTauri Active Member

    1,864
    0
    36
    Nüüdseks aparaat piisavalt lahti võetud , rattad ainult all veel.

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Edasi siis ettevalmistused värvitöödeks ja reedeks tahaks vähemalt raami esimesepoole ära värvida. ( sinnani kus benapaak elab ) Ja nädalvahetusel tahaks teise poole ka korda saada. Raam tuleb lumivalget värvi , kondlid jäävad samaks , siniseks. Veljed ilmselt teen kas siniseks või valgeks , eks kui kunagi ära suudan otsustada. Kui raam värvitud , siis hakkab tasapisi kokkupanemine ja sellega kaasnevad muud tööd. Plaanis kõik iga viimne viga selle projekti käigus parandada. Ja edasi siis vaatab , mida peale aretan ja mida mitte. ;)
     
  20. MyTsinu

    MyTsinu New Member

    456
    0
    0
    lumivalge suht igav isegi lilla oleks hea
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte