teema lukku.

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by kaido-, Juuli 29, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Re: kaido- MBK nitro 08

    ta on nagu varjaatoripool pigem ja kohapeal tuuritades nagu,et tuurid ülevale keerates kaob ära ja kui võtan maha ss asi läheb väga hulluks,olen mootorit 3 x lahti kakkunud aga kõik on terve ja sees on uued laagrid ja jutud :roll:
     
  2. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Re: kaido- MBK nitro 08

    Ma ei taha uskuda et laagrid korras enam on, kui madalal tühikäigul sahin või undamine on. Kuna need ongi läbi kulunud laagri tunnused.
     
  3. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Re: kaido- MBK nitro 08

    ma olen laagritega vaid 5 km sõita saanud :roll:
     
  4. Azv

    Azv New Member

    639
    0
    0
    Re: kaido- MBK nitro 08

    Vb olid praagid siis vms.
     
  5. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Re: kaido- MBK nitro 08

    no tra ma ei usu seda nalja :S 3x olen mootorit lahti kakkunud.. iga kord vahetanud laagrid ära aga ikka sama jama :|
     
  6. Azv

    Azv New Member

    639
    0
    0
    Re: kaido- MBK nitro 08

    Võta siis ükskord veel lahti ja vaata laagrid üle :D
     
  7. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Re: kaido- MBK nitro 08

    neljas kord ja vahetan laagrid jälle ära ei noo tänan ei :D:D jookseb midagi puru ss jookseb .. olen teinekord targem :p [​IMG]
     
  8. SunShine

    SunShine New Member

    2,303
    0
    0
    Re: kaido- MBK nitro 08

    oipläät , pole ammu teemat jälginud , päris hästi on arenenud , ei lugenud , mis uueks summutiks tuleb ? :eek:
     
  9. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Re: kaido- MBK nitro 08

    noo hetkeplaanid on ,et panen ac racingu asemel LC racingu ,radika kinnitan ära,sebin veel paisuka ja elektrilise veepumba ,vahejupi,tagapiduri süsteemi ja roxi tagavelje.. neid asju võite mulle pakkuda NB: peale läheb porditud racing.. täna sai pasaauguni sõidetud ja võin kinnitada,et asi pole segus ... homme tuleb peale uus rihm ja sellest peaks piisama .. suht haige asi on see racing kuigi peaks mainima,et rängalt võtab kütti ka :| asi läheb edasi nüüd nii umbes 90 kmh mis on ikka vähe aga pohh pöörde läheb rängalt :p enne räpinast kodupoole sõites lendas vist 1 reduktorilaager kotti,aga ei tea pean hommikul kõik lahti võtma .. mootoris käivad rängad kõrinad aga mina asja ei mõista olen tohhuijaa juba mootorit lahti kakkunud aga mina matsu ei jaga,sees kõik uued laagrid ja midagi vastu ei käi .. arvatavasti asi varjos ja reduktoris :roll:aajaaa,sumpsi jätan selle hooaja lõpuni samaks .. karpat tahaks 24 mm niiet võite pakkuda :roll:
     
  10. SunShine

    SunShine New Member

    2,303
    0
    0
    Re: kaido- MBK nitro 08

    mul pakkuda aprilia paisupaak , elektriline veepump , malossi rihm kui vaja ning kui huvi ps mulle ! :p
     
  11. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Re: kaido- MBK nitro 08

    noo sai niisama naljalõbuks proovitud radikat .. kui te hakkate nurisema,et see suur jnejne ss mõelge ka sellele ,et tegu on Mid-Race klassiga ja vajab paremat jahutust... olemas elektriline veepump ja jutud niiet vaja vaid radikale uued kinnitused ja vedelmetalliga uutesse kohtadesse voolikuavad vedada :roll: [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG] õelge oma arvamus :roll:
     
  12. derbi50cc

    derbi50cc Member

    252
    0
    16
    Re: kaido- MBK nitro 08

    Nalja teed?
     
  13. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Re: kaido- MBK nitro 08

    Tegelikult ei vaja paremat jahutust. Silindril ise on paremad kuumust eraldavad omadused(alumiinium juhib kuumust paremini kui malm), ühe rõngaga on väiksem hõõrdumine kui kahega seega tekib vähem kuumust.
    Paiguta see radikas nii ära et väga välja ei turrita kusagilt, ning et voolikud ka ilusti ära mahuksid.
     
  14. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Re: kaido- MBK nitro 08

    noo seda küll.aga vedelmetalliga pean ja uued torud radikasse vedama :roll: saaks fighterlooki ss saab radikat tsipa allapoole paigutada ja radikas mahub perfektselt ära 8)
     
  15. NOS-

    NOS- Active Member

    1,024
    0
    36
    Re: kaido- MBK nitro 08

    Pane võre ette ja sinna ülesse ka mingi kate siis üli kama kui suur see radikas on.
     
  16. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Re: kaido- MBK nitro 08

    jep,ülevale tahan kindlasti midagi panna muidu tundub kuidagi väga imelik :roll:
     
  17. MaiceL

    MaiceL New Member

    812
    0
    0
    Re: kaido- MBK nitro 08

    Kust see radikas üldse pärit on ??
     
  18. SunShine

    SunShine New Member

    2,303
    0
    0
    Re: kaido- MBK nitro 08

    kas sa oled kindel et jahutab selle radikaga ära , sellepärast kuhu sul see radikast läbitulev 6hk suundub , mul pakkuda ap radikas ka , aga proovi teha esiratta taha see jahutussüsteem , nt põhjakondli sisse vms ?
     
  19. Saaremasin

    Saaremasin Active Member

    3,440
    0
    36
    Re: kaido- MBK nitro 08

    Orignaalis ka radikas seal ju,kuhu õhk läheb siis?
     
  20. Cheiver

    Cheiver New Member

    458
    0
    0
    Re: kaido- MBK nitro 08

    Selle jaoks on külje peal augud, sealt läheb soe õhk välja.
    Ja kui kardad, et ära ei jahuta, siis pane 2 radikat lihtsalt, ull asi.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte