teema lukku.

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by kaido-, Juuli 29, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Re: kaido- Yamaha aerox 2008 mid-race

    :lol:
    :lol: :lol: :lol: :lol: ei jah..käisin vahepeal sirkas tulin tagasi ja poisid uppisid mu teemat kaks lehekylge.. Tänud rahvas :lol:
     
  2. SLR

    SLR New Member

    124
    0
    0
    Re: kaido- Yamaha aerox 2008 mid-race

    kasutan sinu sõnu õeldes,et rk on omale uppiad palganud.

    kaido-//
     
  3. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Re: kaido- Yamaha aerox 2008 mid-race

    Vahepeal sai maiceliga käidud braueris jne,ostsin onu aragonile ss uue kolvikomplekti mis maksis 36euri :eek: samuti ka silkutihendid mis oli eur tykk.
     
  4. minaise

    minaise Active Member

    1,322
    0
    36
    Re: kaido- Yamaha aerox 2008 mid-race

    36 ? :lol: :lol: Sa oleks saanud selle ka 15 euriga, tutika.
     
  5. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Re: kaido- Yamaha aerox 2008 mid-race

    Jaaa..tra viimati ostsin samas möödus kolvi ja sain17 euriga aga no mai tea... Ehk asi selles,et ma mainisin ni e cpi :p samas pohh,onu maksab mulle ning ma ostan stuffi ja lisaks sellele maksab onu mulle tunnihinda 8) 8)
     
  6. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Re: kaido- Yamaha aerox 2008 mid-race

    Nii,panin vahepeal aragoni enamvähem kokku ära jne, siis roxile panin dio tagataldrikid jne aga tra mina ei tea mis nuss on.. Algul lähen kohalt ära ss ei ole tõmmet,siis mingi30kmh läheb masin räigelt pöörde ja ss nagu sureb ära.. Mis kala on? :roll:
     
  7. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Re: kaido- Yamaha aerox 2008 mid-race

    tra arvata võib et teemad tõusevad ja lehed tekivad, kui kõik on minivärdja suguseid jalgadega perseauke täis, kes kirjutavad iga lehe peale et "kõva masin, edu"... sellepärast ei leiagi ühestki teemast pilte alla 20 aastast otsimist üles jne
     
  8. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Re: kaido- Yamaha aerox 2008 mid-race

    Õige :roll:
     
  9. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Re: kaido- Yamaha aerox 2008 mid-race

    vahepeal tahtsin vahetada magneeto ära,aga selgus,et ei saagi panna kuna suurusevahe märgatav jne ,ss panin varjo kokku jne viskasin rullidele nats õli peale ja nüüd on minek väga ühtlane kui nüüd on see kammajaa ,et sõites gaas põhjas ss mingiaeg tahab ära surra,aga ilma rihmata peenestades ei ole midagi.. see ka,et parempoolne simmer on ikkagi läbi jap ,ehk võtab õhtul karpa maha ja vaatab mis saab :roll: vahepeal modisin ventivlari [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  10. aigo13

    aigo13 New Member

    1,036
    0
    0
    Re: kaido- Yamaha aerox 2008 mid-race

    millekjaoks seda vaja on? :lol: ega see mingi stage 6 pole:D
     
  11. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Re: kaido- Yamaha aerox 2008 mid-race

    Miks siis juba täitsa siledaks ei lasknud?
     
  12. ssanja

    ssanja New Member

    504
    0
    0
    Re: kaido- Yamaha aerox 2008 mid-race

    mv , mingi tuuning jahutustaldrik ?
     
  13. minaise

    minaise Active Member

    1,322
    0
    36
    Re: kaido- Yamaha aerox 2008 mid-race

    Selle taldrikuga pole enam midagi teha.
     
  14. umps

    umps Member

    362
    0
    16
    Re: kaido- Yamaha aerox 2008 mid-race

    haha, ma ei teadnutki et ac minarellil on suurem magneeto kui lc-l :lol: :lol: :lol:
     
  15. ssanja

    ssanja New Member

    504
    0
    0
    Re: kaido- Yamaha aerox 2008 mid-race

    jube naljakas
     
  16. aigo13

    aigo13 New Member

    1,036
    0
    0
    Re: kaido- Yamaha aerox 2008 mid-race

    see jube mis selle pilliga tehtud on piltide järgi, :D jahutustaldriku labad maha, pohhuj, nüüd ei jahitai see hea, magneeto on kah maitea mingi kymco super 9 oma:D, järgmisena tuleb juba 4t 125cc silindrikompl peale? :lol:
     
  17. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Re: kaido- Yamaha aerox 2008 mid-race

    +1 tra seleta talle pikalt laialt lahti,aga mida teha kui ikka aru ei saa...

    labad nahhui omil põhjuseil.. varjokaande tulevad õhutusavad nkn magneeto väga kahtlane juba sellest ajast kui selle masina sain .. mähis ka kahtlane jne hetkeseisuga mingi kala on sees elektril ... vahepeal jätab vahele .. ehk küünal vsiis see,et raamilt mootorile pole veetud lisamassi ,kes teab kes teab homme uurin asja jne .hetkel 5,8 g rull multivaril,aga jääb nats lahjaks + kolb ja rõngas vajaks ka vahetust ning vaja veel uut sumpsi.. kui mootoriga asjad ühel pool ss võtab välimuse ette jne.
     
  18. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Re: kaido- Yamaha aerox 2008 mid-race

    homsed plaanid:varjokaanele sisse väiksed lõiked,proovin vahelejätmise ära hoida proovides uut küünalt ja teha raami ja mootori vaheline mass ,ehk midagi veel :roll:
     
  19. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Re: kaido- Yamaha aerox 2008 mid-race

    Uue küünlaga ikka huiab siis tee küünlavahet väiksemaks.
    Jahutusribid on põhjusega, ilma läheb isegi jahutusaukudega kogu kupatus ülikuumaks ning rihmad hakkavad ribadeks lendama.
     
  20. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Re: kaido- Yamaha aerox 2008 mid-race

    hmm,stage 6 R/T-d vaadates ei ütleks küll,et on põhjusega :roll: aga jap,mootori ja kerevahelise massi peab kindlalt tegema kuna mul pole starterijuhet juhtmestikule pistikusse lisatud,seega pole mootoril ja kerel massi,kerel ja juhtmestikul on kuna üks süütepooli juhe läheb nkn massi .. + võtan veel silkupea alt plekist tihendi ära .. kuna sellele silkupeale käib kummist tihend mis on juba all olemas ja hetkel ma ei näe nagu sellel plekitihendis seal all mõtet kuna see pigem keerab kõrgsurve perse+võtan veel alt ka alumiinist plekitihendi ära sest all on aspestist tihend + alumiinist ning ma ei näe sellel ka mõtet .. loogiliselt mõeldes parandab see surveastet kui need kaks plekitihendit ära eemaldada :roll:
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte