Teie kasutajanimede sünnilood

Discussion in 'Jutud' started by gert212, Dets 9, 2006.

  1. tsinsupowa

    tsinsupowa New Member

    631
    0
    0
    mul oli tsinsu siis tolle j2rgi paningi tsinsupowa. tahtsin panna tsinsupower aga kasutajanimi saab olla aind 10 t2hte. :roll:
     
  2. wtf-

    wtf- New Member

    289
    0
    0
    WTF- Tuli selle järgi , kui oma eelmise kasutajaga sisse enam ei saanud , siis oli esimene reaktsioon mida *piiks*, Wtf is going on??
     
  3. RyNtZ

    RyNtZ Member

    206
    0
    16
    Sest see mu hüüdnimi ! :D
     
  4. fcuk

    fcuk New Member

    150
    0
    0
    nagu fuck ainult c ja u on kohad vahetanud
     
  5. Stevu-

    Stevu- New Member

    686
    0
    0
    Hüüdnimi on stevu ja siis ma tegingi kasutaja nimeks Stevu , aga millegipärast ei saanud enam sinna kasutajasse sisse ja siis tegin uue. Stevu- .
     
  6. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    kunagi keerasin mosse üle katuse ja sai selgeks, et rallit sõita ma ei oska.

    Tegelikult sellel nimel otsest sünnilugu polegi, lihtsalt tuli ühel hetkel nagu ka kõik teised kasutajanimed. Mul mingi asi tuleb mõttesse, lükkab asjad käima ja järgmiseks jõuan sinna, et peaks kasutajanime vahetama.
     
  7. Maaaaark

    Maaaaark Member

    71
    0
    6
    Kunagi väga ammu tahtsin osta Keeway X-ray Supermotot - aga ei teadnud kas tasub, seega mõtlesin, et küsiks rolleriklubist ning oli vaja siia kiiresti mingi kasutaja teha.
    Kuna mu pärisnimi on Mark, siis üritasin sellest mingit über super lahedat kasutajanime teha ja siis sai väike forseering tehtud ja tulemus oli : Maaaaark !
     
  8. Kamikaze

    Kamikaze New Member

    1,603
    0
    0
    Kamikaze - kuna käisin Austrias suusatamas ja siis leidsin sellise poe kus müüdi erinevate masinate numbrimärke ja sealt leidsin siis sellise numbrimärgi(kamikaze) ja sellest tulenebki minu kasutajanimi :p
     
  9. Tech

    Tech New Member

    368
    0
    0
    Mängisin kunagi csi ja mõtlesin mingit head nicki ja selle saingi ja nüüd ongi see igal pool :)
     
  10. karlerik110

    karlerik110 Member

    339
    0
    16
    Jou, minu kasutajanimi sündis siis niii : eesnimi on mul Karl Erik ja see kokkukirjutatult teeb karlerik
    110 on lihtsalt meeldejääv numbrikombinatsioon. Ja nii ongi karlerik110
     
  11. mafik1

    mafik1 Member

    561
    0
    16
    Visakasin oma nimele f-i keskele ja 1 lõppu :p
     
  12. pwnt13

    pwnt13 Member

    64
    0
    6
    Kunagi, kui sõber Cs-i peale lasi, siis pani nickiks pwnt. hakkasin sedad igalpool kasutama, aga kuna osadel lehtedel oli vaja pikemat kasutajanime panin vanuse lõppu ja oligi kõik :D
     
  13. semi

    semi New Member

    31
    0
    0
    Minu kasutajanimel on suht huvitav sünnilugu , nimelt kõik sõbrad, tuttavad jms rahvas (osasid eriti ei teagi) hüüavad mind semiks , juba pikemat aega. Hüüdnimi ise tuli vist kellegilt klassikaaslastest (ise olen venelane rahvuselt ja perekonnalt , esimesest klassist saati eesti koolis olnud e. eesti keelperfektselt suus ) Vot sikue kasutajanimi :)
     
  14. TUUR

    TUUR Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    1,137
    9
    38
    Eelmine kasutaja-nimi tuli sellest...
    http://www.ultimatecarpage.com/car/1070 ... rst-R.html

    Jaa hetkel käes olev kasutaja on mu hüüdnimi... Tuur.
    Sellise nime panid mulle mu sugulased... nii ammu, et keegi enam ei mäleta, aga arvatavasti kui ma miski 6-7ne olin...
     
  15. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    sadomaso mängudest
     
  16. SecondTry.

    SecondTry. New Member

    528
    0
    0
    Esimene kasutaja oli rk-s Timsu ( mis ka hüüdnimi vms) ja siis ei saanud enam sinna sisse , proovisin teistkorda siis sellest ka Secondtry.
     
  17. BlackOut

    BlackOut Member

    139
    0
    16
    lihtsalt lambist tuli pähe.
     
  18. MuNa

    MuNa New Member

    311
    0
    0
    csis juba 2,8 aastat selline nimi :D
     
  19. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    sõbrad hüüavad sind teisiti,lihtsalt viisakusest vahetasid viimase tähe ära.N
     
  20. TURBOon-

    TURBOon- Member

    789
    0
    16
    Kunagi vaatasin youtubest mingit paroodiat, kus oli sõna turbiin.
    Kui sõber oli minu juures ja soovitas siia rk-se registreeruda, siis tuli käbe mingi kasutajanimi välja mõelda.
    Siis tuli youtubest see video mulle meelde.
    mõtlesin, et turbiin kuidagi imelik nimi, siis panin i-de asemel o-d.
    ja nii ongi viis esimest tähte suured, kaks viimast väiksed, kriips lõppu ja tulebki TURBOon-
     

Jaga seda lehte