Tezz's Malaguti Firefox F15 '97 70cc

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Tezz, Sept 17, 2010.

  1. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
    Re: Tezz's Malaguti Firefox F15

    aff oled sa , süvene veits ise, idk . Ma ültesin et kas sinu välja mõeldud ? :lol:
     
  2. kirjuap

    kirjuap Active Member

    1,424
    0
    36
    Re: Tezz's Malaguti Firefox F15

    yes honey :D
     
  3. VW_Motors

    VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

    1,756
    0
    36
    Re: Tezz's Malaguti Firefox F15

    Mitte minu välja mõeldud see disain, vaid minu mõeldud kasutada seda oma autol Võru kandis, siin see polnud üldse levinud... Siis hakkas see momentsel edasi levima. Huvitav oleks midagi uut näha..
     
  4. prizee

    prizee New Member

    324
    0
    0
    Re: Tezz's Malaguti Firefox F15

    no tõesti nüüd peab luba hakkama võrus sult küsima et teha endale ka stickerbomb ? :eek: :eek:
     
  5. VW_Motors

    VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

    1,756
    0
    36
    Re: Tezz's Malaguti Firefox F15

    Täpselt nii!

    Rääkisin ma midagi luba küsimisest? Ma räägin, et mõelge midagi uut ja huvitavat, mitte ärge kopeerige odavalt teisi. Kuidas te nimetate seda, kui Margol oli tehtud akukaan ja mõni aeg hiljem on selle Mologutil samuti tehtud akukaan? Pole odav kopipeist v? Ja veel enam seda, et varem polnud kellelgil Võrus seda. Ja nagu ma tegin, hakkas seeni pärast vihma neid tulema... :roll:

    Aga vähemalt on see oluliselt inetum, kui minu või Margo Stickerbomb. :lol:
     
  6. prizee

    prizee New Member

    324
    0
    0
    Re: Tezz's Malaguti Firefox F15

    No shit, see poolik ju.
     
  7. VW_Motors

    VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

    1,756
    0
    36
    Re: Tezz's Malaguti Firefox F15

    Näha jah, aga ilusat siit sellegipoolest midagi ei tule, kui 1-2cm kaugusel on 2 samasugust kleepsu. :lol: :lol:
     
  8. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
    Re: Tezz's Malaguti Firefox F15

    No samahästi tegid Rassilt ss maha.. mis see siia puutub kus sa elad ? :D , et kui üksjuba on võrus selline ss teistele keelatud . :roll:
     
  9. VW_Motors

    VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

    1,756
    0
    36
    Re: Tezz's Malaguti Firefox F15

    Tegin pigem VWKlubist Pikksilmalt maha, aga ta tegi terve tiiva, mina ainult kapotinurga, niiet pigem on mõtet kasutatud, aga see ei puutu siia. Oled sa Tartus peale LadyGaga SR-i veel näinud, et keegi teeb oma rolleril täpselt samasuguse lahenduse? See kutt tegi ju 1:1-le koopia Margolt.. :lol: Saan aru, et mõtleks veits oma peaga, näiteks spidoümbrus või tagaporikas või whatever, aga sama koht ka, ütle, et pole kopipeist. :lol: :lol:
     
  10. Tezz

    Tezz New Member

    226
    0
    0
    Re: Tezz's Malaguti Firefox F15

    Sellele ei sobinudki kuhugi mujale teha,
     
  11. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
    Re: Tezz's Malaguti Firefox F15

    Ja olen näinud veel nii mõndagi. On keelatud teha copypaste ? :roll:
     
  12. prizee

    prizee New Member

    324
    0
    0
    Re: Tezz's Malaguti Firefox F15

    Pead sa igalpool targutama, ma arvan elu seisma ei jää. ja räägid, et kui sitt sai kristenil hetkel ? vaata enda oma krdi paber kleepsud kulunud seal mõned peal, mai topiks elu sees paberkleepse peale,Kui peaksin tegema, Neid oli vähemalt (4-5) vaata enda vigu, targutama oled kõvamees.
    Aga mul valusavver...
     
  13. VW_Motors

    VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

    1,756
    0
    36
    Re: Tezz's Malaguti Firefox F15

    Ei, aga see on nõme ja igav ja hale, kui omal mõte ei jookse. 8) 8)

    A Keijo, mulle ei jää muu ette, kui vaid see, et kui üks tuleb ideele teha mingi huvitav muutus (antud juhul Margo, kes tuli selllele ideele tänu sellele, et mu autol nägi see übersheff välja), siis miks peab teine lihtsalt samamoodi selle järgi ahvima, endal ei hakka imelik orsmth? :lol:
    Pmst, minu paberkleepsud asja ei kuulu, osadega eksisin, sest uuena on kleepsudel üsna raske vahet teha. Olen oluliselt palju neid paberist kleepse ära katnud ja sellest probleemi pole. Ma võin mainida, et olen juba nädal aega mõelnud oma Golfil teha Stickerbombiga uut disaini, eks kui Augustis selle teostan, siis septembris võin näha juba, kuidas tüübid oma kondleid sama disainiga kujundavad. :|
    Ja see Tezzi oma on küll inetu. Stickerbombis peavad kõik vägavärvilised kleepsud olema, sul on siin üsna mustvalge ja suurtest kleepsudest koosnev kompott. Mida väiksem pind, seda pisemad kleepsud, et ta effekti hakkaks andma! ;)

    Teie rõõmuks lõpetan siin spämmimise, fakt on see, et ikka kole ta on ja Margo Roxi ideest see ka sündis. Elame näeme, varsti raudselt ripub mõni lõhnakuusk ka auto küljes. :p
     
  14. uimpz

    uimpz New Member

    716
    0
    0
    Re: Tezz's Malaguti Firefox F15

    Su auto näeb välja nagu mingi maastur :roll:
     
  15. Tarjo

    Tarjo Active Member

    1,118
    0
    36
    Re: Tezz's Malaguti Firefox F15

    Lampi, mitte millegi pärast tuled kellegi autot solvama? Tal teema olemas, saad seal oma arvamust avaldada kui nii suur soov on.
     
  16. Tezz

    Tezz New Member

    226
    0
    0
    Re: Tezz's Malaguti Firefox F15

    Kirjalik hoiatus täna siis 8)
     
  17. Adrenaline

    Adrenaline New Member

    135
    0
    0
    Re: Tezz's Malaguti Firefox F15

    . Elame näeme, varsti raudselt ripub mõni lõhnakuusk ka auto küljes. :p[/quote]
    Ytle nüüd, et sa olid võrus esimene kes hakkas lõhnakuuske kasutama, :lol: :lol: :lol:
     
  18. VW_Motors

    VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

    1,756
    0
    36
    Re: Tezz's Malaguti Firefox F15

    Ytle nüüd, et sa olid võrus esimene kes hakkas lõhnakuuske kasutama, :lol: :lol: :lol:[/quote]
    Nulline, proovi veel :p
     
  19. Celica997

    Celica997 Member

    367
    0
    16
    Re: Tezz's Malaguti Firefox F15

    põhjus?
     
  20. vorrimen

    vorrimen New Member

    302
    0
    0
    Re: Tezz's Malaguti Firefox F15

    toonitud tagatuli ,peeglid,esirehv slikk
     

Jaga seda lehte