thematu Aprilia SR Spain`s No1

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by thematu, Okt 2, 2007.

  1. kevxx123

    kevxx123 Bännitud Bännitud

    1,192
    0
    0
    Re: thematu SR Spain`s No1 High-End

    http://www.scooterpowershop.nl/index.ph ... 694bfb198c pmtst siin olemas vist... :roll:
     
  2. thematu

    thematu New Member

    78
    0
    0
    Re: thematu SR Spain`s No1 High-End

    TCRi väntvõll-370 euri ehk 5772 eeki
    Malossi väntvõll-638 euri ehk 9952 eeki
    2fast väntvõll-337 euri ehk 5257 eeki

    seal scooterpowershopis tõesti 2fast olemas,kuid tegelt tahaksin ma scooterattackist tellida.Mul muidugi pole õrna aimugi kui kaua juppide tarne aeg on...scooteris on 3-6 päeva kirja järgi.
     
  3. AcloYde

    AcloYde New Member

    219
    0
    0
    Re: thematu SR Spain`s No1 High-End

    Ja kui sa mingi High End'i paned siis oleks mõistlik kiiget ka nõksa pikendada ja/või kangemad amordid panna, sest muidu ei saa sirgepeal jõudu maha panna ega kurvist välja kiirendada täiega - võtab esiratta kergeks ja lihtsalt kaob alt ära(kes on näinud motoGP seal hakkavad baigid vänderdama kurvist välja kiirendades.Neid päästab rooli amort, kahjuks rollerile sellist asja külge ei areta.)Sammuti slikk rehv ka halba ei tee.
     
  4. K-1

    K-1 Member

    291
    0
    16
    Re: thematu SR Spain`s No1 High-End

    TCR pakub oma summutit kah - maksab rövedalt ( mingi 500EUR) muidugi aga töötab hästi.
    21 karbu jääb ikka lahjaks selle kohta - 25 oleks optimaalne ja üle 28 pole ka mötet. ( kui just dragi ei hakka söitma ja seda vaevalt.)

    AcloYdo - pikk kiige on kasuks ainult dragis, tänaval ja rajal on sellega phmts vöimatu normaalselt söida. Ja taga tal on juba RS24.. kui pikalt jätkab tagarattal söitmist siis varsti tuleb ka esimesed välja vahetada ( enamustel wheliekunnide SRidel logisevad) - soovitaks Stage6, mitte Malossit. Enamasti hinnavahe pärast ja S6 on kergemini seadistatav kah.
     
  5. thematu

    thematu New Member

    78
    0
    0
    Re: thematu SR Spain`s No1 High-End

    see sumpa on jah jube kirves rsk :? 28 mm bgm karpa on olemas,aga see pidi pask olema...samas endale tundus täitsa OK.

    to AcloYdo- kiiget minuarust ka ei ole mõtet pikemaks ehitada. Amort on mul juba vahetatud...malossi rs24 ja rehvid peaksid ka homme jõudma siia pärnusse kohale.Mingid bridgestone slikkide moodi rehvid...
    to K-1:soovitaks Stage6, mitte Malossit. Enamasti hinnavahe pärast ja S6 on kergemini seadistatav kah. Mida sa nüüd mõtlesid?
     
  6. AcloYde

    AcloYde New Member

    219
    0
    0
    Re: thematu SR Spain`s No1 High-End

    Ma just kolasin SA's ringi.TCR ja 2Fast hinna vahe on üle 122 euri(jutt käib silindri kitist), ja TCR pole üldse veel müügil SA's(Available soon)
    Ja kas sul seda karpat, mis naxi sul ap's peale pani, alles ei ole?See oli vist mingi 24mm?
    .
     
  7. thematu

    thematu New Member

    78
    0
    0
    Re: thematu SR Spain`s No1 High-End

    See karpa oli 28 mm...see on mul alles ka :lol:
     
  8. K-1

    K-1 Member

    291
    0
    16
    Re: thematu SR Spain`s No1 High-End

    Köige köigem karbu on Keihini 28'ne - need väga vähe levinud ja suht eksklusiivsed vidinad. Ega peale vaadates ei saagi öelda, kas hea vöi halb - sisu loeb (ja suurus ka loomulikult :lol: ).
     
  9. thematu

    thematu New Member

    78
    0
    0
    Re: thematu SR Spain`s No1 High-End

    Eks peab vaatama seda asja...praegu vast ei hakka karpa peale mõtlema...saab alguses selle bgmi karpaga ka sõidetud...kõige ennem pean siiski endale sobiva silindri välja mõtlema/valima :wink:
     
  10. AcloYde

    AcloYde New Member

    219
    0
    0
    Re: thematu SR Spain`s No1 High-End

    Kas mitte selle keihini karpaga polnud see jama, et selle düüsid olid sama "laialt levinud" nagu Eestis Bugatti Veyron? :D
    Ja selle malossi BB võid jah ära unustada.High end juures on see lahe, et raudselt saab see lõbu (vänt või kolb vms) ükspäev otsa ja siis on mõtekam ikka selline kit osta mille idividuaal osad odavad on.Mitte nagu malossi, mille vänt mis maksab samapalju kui terve TCR kit
     
  11. thematu

    thematu New Member

    78
    0
    0
    Re: thematu SR Spain`s No1 High-End

    Düüside koha pealt ei oska kaasa rääkida,aga ülejäänud jutt on küll õige :p
     
  12. K-1

    K-1 Member

    291
    0
    16
    Re: thematu SR Spain`s No1 High-End

    Esimatsu mötlesin..
     
  13. thematu

    thematu New Member

    78
    0
    0
    Re: thematu SR Spain`s No1 High-End

    esiamorti? :D igastahes pole mul sellel häda midagi siiamaani veel...ma lasen suht rahulikult alla esiotsa...mootori jõuga :wink:
     
  14. AcloYde

    AcloYde New Member

    219
    0
    0
    Re: thematu SR Spain`s No1 High-End

    Mäletan, et suvel kasutaja Serengeti otsis meeletult neid düüse samale karpale.Asi lõppes sellega, et ikka pidi tellima scooter-centerist.Nende suurte karpadega on veel see jama, et igasugune filter sinna otsa ei lähegi.Mingine S6 Dual layer filter läheb.
     
  15. thematu

    thematu New Member

    78
    0
    0
    Re: thematu SR Spain`s No1 High-End

    Mul ongi mingi S6 filter peal...sellega on igasuguseid erineva läbimõõduga otsikud kaasas,niiet saab pmst. igale karpale peale panna.
     
  16. xzburnoutzx

    xzburnoutzx New Member

    121
    0
    0
    Re: thematu SR Spain`s No1 High-End

    Telli 2Fast ära. See omakorda saada XSH juurde koos enda karteriga, ja lase tal max tune sellele teha. Mingine 4-5 varu kolvi osta ka, mis talle saata, sest ta muudab natuke kolvi seelikut ka. Roosti poolt saad lasta endale sumpsi teha, mis mõistlikult tööle hakkaks...
    Mingine 23-24 hp saad kindlasti, kui mõõdukalt timmi ajada.
     
  17. Hype

    Hype Member

    96
    0
    6
    Re: thematu SR Spain`s No1 High-End

    kui r22gid et ehitad rinka pilliks, mis sa hakkad yksinda v6istlema, ei tea kyll, et kellegil oleks veel 80cm3 ?
     
  18. flip MBK

    flip MBK Member

    306
    0
    16
    Re: thematu SR Spain`s No1 High-End

    Kuulge et ta nii rahaboss nüüd ka pole et kohe 2fast ja cristofolini silkusid ostab.
    osta mingi mhr team 2 ja lõbu kipalju.
     
  19. moto_kilu

    moto_kilu New Member

    676
    0
    0
    Re: thematu SR Spain`s No1 High-End

    Ma ostsin serengetilt ära pilli ja sain kaas düüsid suuruses 100-120 ja siis üks 130 ka . See on kaihini 28mm karpa.Ja selle on polini evo filter otsa keeratud mingi vahe junniga.
     
  20. raygo226

    raygo226 New Member

    381
    0
    0
    Re: thematu SR Spain`s No1 High-End

    :roll: :roll: . pärnupostimehest siis .
     

Jaga seda lehte