Tiku Pgo pmx 70cc

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Tiku, Nov 25, 2007.

  1. -kevin-

    -kevin- New Member

    116
    0
    0
    Variaatori kaane võiksid ka valgeks teha :wink:
    Väga ilus masin, värv on eriti lux ! :p
     
  2. NaeL

    NaeL New Member

    1,276
    0
    0
    muidugi saab ülevärvida. :wink:
     
  3. Tiku

    Tiku New Member

    84
    0
    0
    ok, :)
    ise spreiga pole mõtet teha?
     
  4. GReddy

    GReddy New Member

    232
    0
    0
    ei kindlasti mitte mingi tavalisespreiga ,osades värvi poodides surutakse nn autovärv ka sulle rõhuga purki , nii ,et saad toda spreina kasutada , tollega jääb tulemus üsna okei ,hindadest ei oska rääkida kahjuks
     
  5. speed fighter

    speed fighter New Member

    905
    0
    0

    werner werner. irw spray purgis on nitrovärv. autovärv on ka nitrovärv. niiet vahet pole. kui oskad värvida sprayga ja autolaki lased peale. siis ei saa vana kurat ka aru. werner sa mäletad mu hiinakat(macal vms)???
     
  6. Tiku

    Tiku New Member

    84
    0
    0
  7. GReddy

    GReddy New Member

    232
    0
    0
    mäletan mäletan ,aga ma millegi pärast arvan ,et autovärv mis on poes sulle rõhuga purki aetud on normaalsem kui mingi motipi made in china with sugar värv ..ma seda macalit enda silmaga muidugi ei näinud ,davai muska laseme ot msnis edasi
     
  8. kalle200

    kalle200 New Member

    37
    0
    0
    mõttetu värvita telli parem doppleri amort,nagu rusikas silma auku sobib või kui raha poel jätta samas :wink:
     
  9. Tiku

    Tiku New Member

    84
    0
    0
    ok, hetkel jätan veel vana.
     
  10. seeolenmina

    seeolenmina New Member

    337
    0
    0
    meenus mulle see, et kalle väitis enda müügiteemas, kui see asjandus müügis oli, et see tema tädi oma, aga vaat mis välja tuli nüüd vahetas ära ja teenib omakasu nii, et ma arvan ikkagi, et kalle oli paha valevorst, kuid endale see asi nii suur ahastust peale ei aja, ei tundu ta nii ilus :/
     
  11. Tann

    Tann New Member

    466
    0
    0
    kes selle rolleri projekti autor on?
     
  12. rainerros

    rainerros New Member

    795
    0
    0
    kunagine flymadman , praegu kasutaja kalle200 . :wink:
     
  13. kalle200

    kalle200 New Member

    37
    0
    0
    mina olen selle rolleri autor,muideks kes ei tea,see las olla vait! :-x see rolelr oli vahepeal tädi oma ja ma lihtsalt tegin endale vahedusega väikse vaheltkasu 8) ja mõni kellele see roller ei meeldi siis ehitagu ise see roller valmis,üks asi on see kui sa tellid oma yamahale või apriliale jupid kuskilt või teed ise,selle rollerile on suhtvõimatu midagi leida kuskilt tuuning poest ja palju tuli ise teha mitte nagu mõni et issi anna raha ma tahan enda aeroxile uue undertaile tellida :wink:
     
  14. NaljaMees

    NaljaMees New Member

    97
    0
    0
    Minu arust on se ikka päris kena masin !!
    nändmeidi on jh ikka palju !
     
  15. Tiku

    Tiku New Member

    84
    0
    0
    a kas keegi oskab üldse öelda kust netipoest sellele juppe võiks saada? kalle?
     
  16. heinam

    heinam New Member

    271
    0
    0
    mootorijuppe saad kergelt aga kõik oleneb sellest et mis mootor sellel on kas minarelli horisontaal või vertikaal,või mingi muu

    välimuse juppidepealt niipalju et ma vaatasin et pgo big max-il on ka taolised gondlid niiet tasub uurida seda asja lähemalt

    muidu jh et edu ja arenda masinat edasi paremuse poole :wink:

    vaata et kevadel kokkutulekutele ka tuled siis saab ka oma pilguga põhjalikult üle vaadata :D
     
  17. Tiku

    Tiku New Member

    84
    0
    0
    lol ma olen 1 kevadkokkutuleku korraldajatest, imepole et tulen XD :wink:
    aga ok, tänjuu :)
     
  18. kalle200

    kalle200 New Member

    37
    0
    0
    mop-shop on abiks ning mootor on sama peale õhkjahutuse mis aeroxsil :wink: ning sama mis malagutil.kõik samad jubinad lähebad peale,erineb täielikult cpist ja muust hiina pasast,mootorijuppe on tohhuija võtta :wink:
     
  19. seeolenmina

    seeolenmina New Member

    337
    0
    0
    ma küll ei tahaks midagi öelda, aga minumäletamist mööda maksid sina kellegile siit, et tema need gondlid ära lihviks ja ära värviks nii, et sina ka nüüd nii ränk töömees siin ei ole ;)
     
  20. Tiku

    Tiku New Member

    84
    0
    0
    rängem ikka kui mõni ritsbits kes omale uued värvitud gondlid kuskilt tellib jms.
     

Jaga seda lehte