Timmo Derbi GPR 125 06

Discussion in 'Lugejate mootorrattad' started by Timmo, Mai 28, 2010.

  1. Timmo

    Timmo Member

    465
    0
    16
    ARKi kavatsen arvele saada nii et kirjutan seletuskirja miks dokumente pole, nemad teevad VIN koodi järgi päringu ja mina võin ostu-müügi dokumendi ka veel anda. eriline probleem see pole. 50se pabereid ma loomulikult sinna vedama ei hakka. Hinda tean ja see ei ole hullu. Sammuti ei hakka ma uut silindrikomplekti arvatavasti ostma, piisab silindri ülepuurimisest + uus kolb. Rohkem raha nagu ei lähegi eriti - easypartsist tellin esiamordi simmerid (amordid teeb ka isa tööjuures üks töötaja ise ära) ja 2 peeglikinnitust uut, istmenahad lasen tuttaval uued teha ja valmis ta ongi, ei näe erilist probleemi. Ütleme, et kui koguhind koos ehitusega tuleks sinna 22k lähedale vms, on ikkagi hea. Mingi alla 00 aasta masinatega hakkab seda jebimist nagunii tulema ja 4t ei taha. ÜV-ga ka mingeid probleeme mul pole.

    E: Kui see nii püss on, miks ta siiamaani müügis siis on? Kokku saan need 2 samahinnaga, enda aega naguke investeerides. 8 aastat uuem ja 11000km vähem läbisõitnud sama hinnaga ja veel uue südamega. Müües tuleb kindlasti kasuks. Sai vaadatud ka seda mitot aga nii vana aastaarv tavaliselt hirmutab inimesed ära, tõesti see 22k väga hea hind aga see ju mingi 2 aastat müügis olnud juba. ja värv ei ole ka tuhmunud, läigib väga hästi. 1.3mp telefon ei tee lihtsalt väga häid pilte. Vb täna õhtul teen mõne parema pildi.
     
  2. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    kickassi mito saaks alla 25k kätte ja siis on 25k eest üks teine mito veel müügis. aasta on pohhui. pealegi derbi veermikuosa laguneb paremini kui ap-l, yamul või cagival.

    loll jutt et iga asja kohta peab link olema, parimaid hindu saab enamjaolt inimestega suheldes mitte netist kuulutusi sirvides. naisi saab ka mujalt kui ööklubist eksole, tsikleid ka mujalt kui motors24jast ja auto24.eest.
     
  3. kristo520

    kristo520 New Member

    24
    0
    0
    Aasta muidugi pohhuj, täitsa savi. krdi um pakub uut 7-seeria bmw-d ka krdi 1,3 mlj eest, aga ma siin suhtlesin mõne inimesega ja nende käest saaks hoopiski juba 50k eest. ütlesin neile ka seal et täitsa tondid olete, naisi ja kõike muud saab hoopis mujalt kui siit, esindusest nahhuj.. 8)
    Aga aitab sellest ot-st , kui sa rallitaja oma 80 aasta kawa maha saad kunagi müüdud ja midagi värskemat ostad, siis saad aru millest jutt. Praegu katsu aga suu kinni hoida :p
     
  4. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    kuidas te seda üldse kikassi mitoga võrdlete? :lol:
    igaljuhul võtaks selle,nagu ma aru sain oli see ka odavam.
     
  5. RolluP6nn

    RolluP6nn New Member

    1,604
    0
    0
    see oli 15k aga sinna tuleb investeerida ca 5-10k ja töötunde .
    Kickassi mito oleks saanud nii et hyppad pukki ja paned .
    Ja see mito ikka pyssim ka nii välimuselt kui mootori poolest .
    Aga noh see minu arvamus . Ärge näkku lööge :S
     
  6. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    türa kobised vä? mul olnud erinevaid rattaid 1979 ja 2005 väljalaskeaasta vahel, sh 4 erinevat 125cc pilli millest kawa on vanim, sa enne uuri asja ja siis vaata kas on mõtet üritada ära panna mulle.
     
  7. kristo520

    kristo520 New Member

    24
    0
    0
    mis sa piiksud, kobisen jp.
    Täitsa uhke värk ju, kui selliste väljalaskeaastatega masinaid oled saanud omada 8) Ei viitsi uurida vabsee, nägin ainult,et sul pohhuj aastaarvudest ja samal ajal müüd mingit ülivana kawa. Pole ju mõtet võrrelda 99 aasta masinat ja 06 aasta oma. 11 aastat vana Gagiva eest oleks juba üle 15k palju küsida, ükskõik et sinna on palju raha läinud. Võrdle näiteks 99 aasta auto hinda 06 aasta sama mudeli hinnaga..
    Phmt kannatabki seda gpri võrrelda sama aasta rs125-ga , mida alla 35k ei saa.
     
  8. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    nagu oleks 99 ja 06 aasta võrri tehnikal mingi märkimisväärne vahe... sittagi pole. selliseid mootoreid nagu gpr-il peal, tehti juba 90ndate alguses (yamaha, sachs, ktm ja vb keegi veel kasutavad), vedrustus pole võrridel kunagi väga hiilanud (no aprilia sport pro, yamu belgarda jms kallimad-kõvemad pillid olid paremad) ja keegi kodanik pärnust kunagi väitis sama et gpr laguneb ära - s.t. ilmselt ma ei mõelnud seda välja.

    autodest ma ei räägi kuna mul on neist neliteist korda sama palju pohhui kui puulehest millel istub viisteist kärbest.
     
  9. Timmo

    Timmo Member

    465
    0
    16
    tõesti ma ka aru ei saa, 7 k odavam mille eest ma saan selle väga ilusti korda

    5-10k - arvatavasti siiski kuskile 5 lähedale , vb 6-7k. no tõesti need töötunnid, läheb 3-4h silindrivahetamisele vb siis läheb, ülejäänud asju ikka mina ei tee ja saan tasuta tehtud. pukki hüpata mul ka plaanis polnud, load nagunii alles suve keskel/lõpus käes ja siis on õige aeg. motoori võimsusega mul ka arvatavasti probleeme ei tule, kiirendus pmst sama ja ei aja seda 180 km/h taga, 150-160 täiesti piisav et maanteedel korralikut liigelda.

    ja üldse mis krdi Cagiva vs Derbi teema siia tekkinud on. minule meeldivad mõlemad masinad aga tõesti no see on palju uuem ja odavamalt ka veel saadud kõvasti, ei saa aru mida te jaurate. ost on tehtud juba ja mina olen rahul. eks vaatame mis hinnaga 2 a pärast need cagivad liiguvad ja mis selle masina hind on.

    E: ja rallitaja, see et sind aasta arv ei huvita, ei tähenda et ülejäänud rahvast ka ei huvita. mina oleks võinud selle mitoga ilusti ringi sõita, aga tulevikule mõeldes on seda GPR'i kindlasti palju kergem maha müüa ja lisaks veel suurema hinnaga, kui ma ise ta ostsin.
     
  10. rregular

    rregular Member

    423
    0
    16
    kutid laovad täiega puid alla üksteisele, edu :)
     
  11. KJ---

    KJ--- New Member

    165
    0
    0
    Väga kena ja edu.
    aga igatahes vaadake uue hinda ja peale väikest remonti ei jää see tutikale küll oluliselt alla :roll:
     
  12. Anti

    Anti New Member

    345
    0
    0
    Kõvv masin. Edu!
     
  13. Timmo

    Timmo Member

    465
    0
    16
    nii kõik kes silindri ja minu töötundide pärast muretsesid - väntvõll täiesti korras, loks puudub, silinder korras, väljalaskest allapoole jääval väiksel osal 2 kriimu mida aint näpuga tunda, kolbil tükid küljest ainult läinud. viin homme rolleriga koos silindri motoremi ja küsin kas on vaja ülepuurida, arvatavasti pole vaja. tööd oli täpselt 1,5h jagu. pole palju võimis. igastahes kui leiab ostab esimesel võimalusel kolbi ära ja hakkan kokku uuesti panema, pean veel ainult easypartsist mõned jupid ( amordi simmerid ja peeglikinnituse ) ära tellima ja amordid laseb ka siis kohe korda teha. natuke pildimaterjali ka, kahjuks ikka telefoniga tehtud.

    nii nad aeroxiga kahekesi seisavad

    [​IMG]
    [​IMG]

    enne lammutust

    [​IMG]
    [​IMG]

    poolepeal

    [​IMG]
    [​IMG]

    lõpuks

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  14. Timmo

    Timmo Member

    465
    0
    16
    peaks homme silindri ülepuurimisest kätte saama koos uue kolbiga. aga üks küsimus: kolb oli selline arvatavasti liiga lahja segu pärast. peale on pandud mingi väike junn koonukas. on võimalik selline asi eks? orginaalis on seal suure boxiga filter, nagu rolludelgi. küsimus siis selline et millise õhufiltri ma sinna asemele peaksin vaatama? orginaal on ikka megakallis ja seda ei hakka ma ostma. kas äkki mingi suur stage6 double layer filter oleks normaalne? või peaks mingi rollu orginaalfiltri kuidagi sinna aretama?
     
  15. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Kas mõne teise 125se baigi oma ei saa panna. Sellise mootoriga on veel Yamu TZR-id, äkki annab nende airbox peale panna, keegi siin kunagi müüs ka. Otsi, vaata, leiuta...
     
  16. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    mootorid võivad samad olla aga filtrid erinevad see ka võimalik,aga ära koonust küll pane,areta mingi stokk peale.
     
  17. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    No suvalist originaali sinna peale ei saa panna see on fakt, aga teema seisneb selles et ühe 125se baigi kasti annab teinekord panna teisele väikse modimise ja rejettinguga.

    edit: ai türa gpri amort on nii lollis kohas et tserri kasti sinna vist ikka ei pane jah...
     
  18. Timmo

    Timmo Member

    465
    0
    16
    http://www.easyparts.nl/showdrawing/292 ... r_Box.html

    orginaal siis selline, 100 euriga päris ostma ei kipu. aga tundub et see sisseimemis ava ei ole eriti suur võrreldes ntks rollu omaga ja element ka üpris pisike. peaks seisma üks aeroxi orginaal filter, äkki sinna puurida lisa õhuvõtu auke, panna ntks red sponge sisse ja kuidagi ära kinnitada sinna, peaks norm olema?
     
  19. Timmo

    Timmo Member

    465
    0
    16
    täiesti perses kui närvi need tropakad seal motoremis ajavad. 2 juuni viisin silindri kolbiga sinna, alles eelmine nädal jõudis kolb kuskilt neile kohale, nüüd siis pidid selle saatma võrusse et silinder ülepuurida selle järgi. tra nüüd helistavad et mingi vend seal kes puurib on tsükklis ja ei tea millal tööle jõuab, et tulge asjadele järgi. no tra kas siis eestis keegi teine peale mingi faking võru sitase joodiku ei puuri neid silindreid v? ??? minuteada tehakse ramos ka neid asju, väga haige ikka. 2 kuud möödas ja tulemus ikka täiesti 0.
     
  20. NaeL

    NaeL New Member

    1,276
    0
    0
    Igal pool puuritakse silindreid, vähemalt Lõuna-Eestis, isegi Põlva tsikklipoes saab puurida.:D
     

Jaga seda lehte