Trahv-Kas oled saanud või mitte ja kui palju?

Discussion in 'Jutud' started by right, Jun 5, 2006.

  1. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    Selle kohta ütleks, et kui kõik on korras, siis ei ole ühtegi menti, tuli meelde just sai rannas õlli lastud, sõber läks õltsi pudel käes poodi, mingi tilk põhjas , paneb klõmmi, ühekorra hüppab hallist subarust välja vanemkonstaabel Orav , avalikus kohas joomine plapla sai hoiatuse kõmm kirja, kuna oli varem puhas leht,
    niiet jh vahest ei pruugi tähelegi panna, et mendid kusagil on, kuid kui on põhjust, siis leiavad nad põhjuse ka ennast"rakendad" teisisõnu tegutseda.
     
  2. ktm777

    ktm777 New Member

    1,749
    0
    0
    no uksed olid lahti ja pudelid laual :D
     
  3. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    non nagu näha siis sellest piisas :D
     
  4. Razz

    Razz New Member

    12
    0
    1
    Täna Tartus ment võttis rajalt maha mind ja pani puhuma :lol:, aga ei näidanud midagi :p
     
  5. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    oleks pidanud näitama? :D

    Ok dvi ma magama :lol:
     
  6. chelsea

    chelsea New Member

    249
    0
    0
    bljaat , mul neid rikkumisi nii palju olnud :D , pm 3 korda lubateta sõit , 2 korda rolleriga 1 korra krossikaga linnas , ss 2 peksmist jne .. :D :D , ss suitsetamised ja joomised kah veel , trahvi pole saand , mingi 3 korda alaealiste asjade komisjoni ja ss kokku umb 20 tundi ükt-d ja ns hoiatusi :D
     
  7. rollerpro

    rollerpro New Member

    2
    0
    0
    mu kooli vennal selle eest et taei kandnud kiivrit ja vedasraha eest
     
  8. võsavillem

    võsavillem New Member

    574
    0
    0
    Lubadeta sõidu eest 110cc-se masinaga, kasutaja cc150 vms jäi samal hetkel 125-ga vahele. Mõlemad saime 100 euri. Kummagil polnud masinad arvel ja polnud dokke pealekauba :|
     
  9. Allan

    Allan New Member

    17
    0
    0
    Haha, sõitsin pärnus Politseile radarisse 78 km/h ja sain suulise hoiatuse, joppas ;)
     
  10. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Selle eest ta nüüd kohe kindlasti trahvi ei saanud.
     
  11. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    lollakas
     
  12. Larsen

    Larsen Member

    271
    0
    16
    ment sõitis pimedas järgi 96 püüdsid radarisse , on oodata midagi karmi?
     
  13. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Oleneb mis varem teinud, muidu arvatavasti ikka korralik trahv tulemas.
     
  14. hannesolen

    hannesolen New Member

    121
    0
    0
    nii, jäin üleeile tallinnas sellisele vahele:

    http://www.google.ee/imgres?q=bmw+polit ... 40&bih=809

    Kradi raisad jälitasid mitu km kuni kristiine ees lõpuks maha tõmbasid ja mul 71 radarisse mõõtsid. Nüüd on kuu aega menetlust ja saan oma trahvi teada. 21km lubatust üle, teil on kogemust, palju selle eest tulla võib kui varem rikkumisi kirjas pole ? Muidu mõnus luksusauto on see bmw neil. Passisin 45 minti tagaistmel. Kõik nahksisustus ja puha. Kradi tahavaate peegli sees on ekraan kust mulle näidati videot endast kuidas kiirust ületasin jne.
     
  15. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Sa olid ikka ise tähelepanematu. Neil on strobod ka ilma vilkumata ilusti iluvõre tagant näha ju.
    21-40km/h 6 kuuks load. 6000 krooni.-(võib-olla see summa nüüd esimesest juulist suurem, ei tea) maks sulle vaevalt väänatakse, aga teine kord liiklust rikkudes pead juba oma tabureti trahvimaksmiseks maha müüma.
     
  16. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    41-.......km/h 12 kuuks load. 12 000 krooni või arest.(võib-olla seegi summa suurem esimesest juulist) Tean ka idikat, kes viisteist päeva aresti koheselt ka sai.(nujah, üritas ka omaarust eest ära ka ajada)
    Aga alaealiste tattlapakate puhul seda ei kohaldata, eks vanemad saavad oma rahakotisisu mõnusalt tuulutada:)
     
  17. hannesolen

    hannesolen New Member

    121
    0
    0
    Kle sinu arvamust ma ei soovi teada. :D sa ei taju nkn asjast sittagi. Ment ütles et lubasi sul ei näpita ja kui ma küsisin et mis kiiruse ületamise eest üldse max trahv olla võib siis tal ütles 400 euri. ;) Btw , isegi kui load võetaks saaks ma vanuse poolest nkn edasi sõita :d
     
  18. Kummitus

    Kummitus New Member

    634
    0
    0
    Sa oled soe peast või ? Mine tutvu natuke 2011 aasta trahvimääradega. Ma arvan, Türamüra jagab seda väga hästi.
     
  19. hannesolen

    hannesolen New Member

    121
    0
    0
    No mida sa tahad öelda et ment valetas mulle näkku kui ta ütles et max trahv mis ma saada võin on 400 euri ? Kindlasti ma saan esimese korra kohta kohe maximumi ja lubadest ilma.
     
  20. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Sa oled ju ikka päris loll pealuu seest! Palju siis see minu poolt antud max 6000.- eeku eurodes siis on? Ongi ju 400.- euri kanti. Kuradi einstein ma ütlen.
     

Jaga seda lehte