Trahv-Kas oled saanud või mitte ja kui palju?

Discussion in 'Jutud' started by right, Jun 5, 2006.

  1. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0

    Ja oste loomulikult oled sina nende hoolsa jälgimise all, lausa KAPO jälitab sind nii öösel kui päeval :lol:
    Tra, kus mõnel tegelasel on ikka luulud.
     
  2. Lolllller

    Lolllller New Member

    54
    0
    0
    2 korda peatatud:
    1. kord siis tagutuli ei põlenud ja ma ise sellest ei teadnud parandasin nende silme all ära... midagi ei teinud lasid minema...
    2. nägin menti kuid kiirust piisavalt alla ei jõudnud lasta jõudis 58 peal fikseerida... ajasid pika jutu mulle maha, vaatasid millelgi jaoks rollu üle ja lasid minema.
    Mõlemad korrad olid eelmisel hooajal.
    Üldse on palju peatatud dokide ja lubade kontrolli jaoks... Lube ei vaja seega sellega probleeme ei olnud :)
     
  3. KuKiMuKi

    KuKiMuKi New Member

    1,066
    0
    0
    Esimene lubadeta + udukad ja lähituled 200€
    2x parkimistrahvi 31€tk
     
  4. exiden123

    exiden123 New Member

    351
    0
    0
    täitsa putsis ikka, sul taust puhas ? , tra mul on 1 kriminaal asi, ja mõningad väärteo menetlused sain ainult 28 eur
     
  5. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    10.05.2012 Hoiatus
    11.05.2012 Trahv , Otsuse sain 2 juunil , mis maksma läks 40 eurot .
    Järgmiseks korraks võis trahv tõusta kuni 300 euroni , ja roller tasulisse parklasse (nii väitis politsei)
     
  6. Heelium

    Heelium Member

    551
    0
    16
    äkki ütled, et mis rikkumiseks ka oli?
     
  7. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    oleks pidanud 2 paragraffi saama , aga tglt sain ühe , lubadeta ilma vigadeta (lihtsalt kontroll)
    ja 2 paragrahvi oleks pidanud sellepärast saama , et illegaalsed parktuled olid .
     
  8. Spetznaaz

    Spetznaaz New Member

    36
    0
    0
    Jäin täna vahele rolleriga ilma numbrimärgita sõitmisega.Öeldi,et trahv võib tulla kuni 400 eurot.Sooviksin teada palju ma umbes võin trahvi saada siis.Taust pole puhas on mingi 3-4 maksmatta trahvi.Nii,et oskab keegi öelda palju mul kukub see trahv ss?
     
  9. robi95

    robi95 New Member

    115
    0
    0
    Ise vastasid ju :lol:
     
  10. exiden123

    exiden123 New Member

    351
    0
    0
    tra ise oled nii loll, nüüd alad siin ?
     
  11. exiden123

    exiden123 New Member

    351
    0
    0
    mai saa aru kuidas te kõik nii palju saate ? , ma saan igakord mingi 80 eur ? , isegi autoga.
     
  12. Spetznaaz

    Spetznaaz New Member

    36
    0
    0
    Ma just sõitsin arki,et arvele võtta ja siis teepeal võeti maha,kas ma seda hiljem kuidagi vaidlustada ei saa,sest reaalselt ma olin just minemas ja kohe peale seda panin numbri külge
     
  13. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    mis teed nalja ? .
    kle ma sain esimese korraha hoiatuse , siis 2 kord trahv , 40 euri , mendi autos öeldi 3 korda n2evad , rollu trahv parklasse , ja trahv võib kuni 300 euri tulla .
     
  14. Maun0

    Maun0 Member

    988
    0
    16
    ma sain esimest korda kohe 100 euri lubadetta sõidu eest. eelnevaid rikkumised puuduvad :roll:
     
  15. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    nüüd on sul järgnevate rikkumiste põhjaks eelnev rikkumine ilusti olemas. 8)
     
  16. Maun0

    Maun0 Member

    988
    0
    16
    kui teine proto tuleb, siis masin müüki ja enne 18 saamist ei liikle ühegi masinaga ringi :roll:
     
  17. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    mis see vanus asjasse puutub. arvad et kui 18 oled siis suudad paremini lasta endale mitte pähe istuda w.
     
  18. Kiwi

    Kiwi New Member

    77
    0
    0
    Teab keegi rääkida, kas kuskilt läbi neti või midagi saab mendile kirja kirjutada? Võeti ka mõni aeg tagasi maha mind või noh õigemini ma seisin tee ääres (Käisin pissil :D) ja ootasin sõpra, kui eraautos ment kõrvale sõitis, puhuma pani ja lube küsis. Ei tulnud kohe selle peale, et öelda, et ma ei sõida ju, ajasime autos tükk aega juttu ja lõpuks kirjutati protokollid välja. ATM käin autokoolis, aga vahepeal oli ju mingi teema, et kui jääd lubadeta vahele, siis lube teha ei saa?
     
  19. Kiiwiboy

    Kiiwiboy New Member

    71
    0
    0
    Jäin mõned päevad tagasi vahele . Taga istus kiivirita isik . Endal lube pole . Ootan tarhvi koju hetkel . Tehti 2 protokolli . 1. suitsupakk taskus , 2. Lubadeta sõit .
     
  20. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    lusikaga antud ja kulbiga võetud mõistust nagu näha.
     

Jaga seda lehte