Trahv-Kas oled saanud või mitte ja kui palju?

Discussion in 'Jutud' started by right, Jun 5, 2006.

  1. Smart49

    Smart49 Member

    607
    0
    16
    +1
     
  2. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36

    armastuskirja we?
     
  3. KuKiMuKi

    KuKiMuKi New Member

    1,066
    0
    0
    See ei ole ainult lubadeta sõidu eest, seal sitaks muid rikkumisi kh, millega see keeld vms jõustub ja kestab 1a alates trahvi tasumisest.
     
  4. Heelium

    Heelium Member

    551
    0
    16
    sõitsin tsikliga ilma lubadeta, jäin vahele. Automaatselt trahv ja 1a. arkis ei saa lube teha. Mul oli samamoodi autokool pooleli, tegin kahetsuskirja, sain trahvi väiksema, aga aasta karistust ikka. Nüüd 6päeva pärast karistus läbi:D
     
  5. Kiwi

    Kiwi New Member

    77
    0
    0
    W0000t, käisin siis eile trahvil järel, mingit kahetsuskirja ega asja ei kirjutanud, aga trahvil oli kirjas "kergndavad asjaolud: kahetseb" :D Vb sellepärast, et autos politsei küsis, et kas sa kahetsed ka v?
    Trahv ise oli suht lambine 32 euri ainult. Aga teenindus politseis jättis küll soovida -.- . Ligi 40min istusin seal. Kontor oli ka külm nagu laut ja see mutt, kes mulle trahvi kätte andis, no see oli vist küll juba mitu aastat saamata. Nii fucking närviline ja ülbe. Täna tuli kiri ka politseist, et ma võiks järgi minna trahvile :D.
     
  6. Maun0

    Maun0 Member

    988
    0
    16
    äkki kirjutad ka mille eest said ??
     
  7. Kiwi

    Kiwi New Member

    77
    0
    0
    Lubadeta sõidu eest, ees pool mainisn muide ;)
     
  8. ollubmx

    ollubmx New Member

    1,129
    0
    0
    Ise sain ka ilma lubatetta sain 40euri,kirjutasin kahetsuskirja ka,täna järgi ka,jäime sobraga samal päeval tal oli ees hoiatus ka ja ta sai 28euri ta kahetsuskirja ei kirjutand.
     
  9. Maun0

    Maun0 Member

    988
    0
    16
    norm, ise sain lubadeta sõidu eest 100 euri, kahetsuskirja kirjutasin ka ning eelnevad rikkumised puuduvad :roll:
     
  10. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    jääge tihedamini vahele, hakkate soodustust saama.
     
  11. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0

    Mitte tema ei olnud nikunälgas vaid sina, kes selle asja peale isegi mõelda suutis.
     
  12. Larsen2

    Larsen2 New Member

    584
    0
    0
    eem lubadeta sõit>hoiatus ,tagal lubadeta>hoiatus, 101 radarisse>200-. euroot :eek: 50 alas 88> hoiatus, maieta suht hästi :lol:
     
  13. Larsen2

    Larsen2 New Member

    584
    0
    0
    ja pole üldse uhke! kõik see pask oleks võinud olematta jääda, oma puhas lollus
     
  14. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    usu mind,ei hakka.
     
  15. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    idioodid ei saa omaenese ilmselgetest rikkumistestki (nagu kiiver, suitsetav alaealine) aru, sa keerasid praegu 2013 eelarve oma jutuga just tuksi... hoia sõrmed rohkem kaugemal klahvidest.
    mõni lollpea on isegi nii helde riigi vastu et laseb omale trahvi kirjutada ilma et teda oleks sõitmas nähtud, WAY TO GO ROLLERIMEHED! 8) 8) 8) :lol: :lol:

    kuniks maailmas on rumalaid, on elu ilus.
     
  16. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    kui sul klliendikaarti pole siis jah ei hakka
     
  17. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    ole rahulik,sinu jämejala kuldkaart ka ei aita.
     
  18. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    :D ärge vahele j22ge , mdu ei saa aasta aega lube teha , ma sain karistada ehk siis (määrus)
    1. oli hoiatus
    2. oli trahv , paari kuu prst läbisin kooli l2ksin arki , ja ei saandgi teha . Järgmise aasta juuni kuus saan alles teha .
     
  19. ollubmx

    ollubmx New Member

    1,129
    0
    0
    teine trahv tuli ka kui olin ennem liiklusest kõrvaldatud ja polnd esimest kättegi saanud 100 euri.
     
  20. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Ot kui ma trahvi sain kevadel, siis ma ei saagi arki minna nüüd peale autokooli lubasi tegema minna ? Palun ütle, et see ei ole tõsi :-x :-x :-x :| :| :|
     

Jaga seda lehte