Trahv-Kas oled saanud või mitte ja kui palju?

Discussion in 'Jutud' started by right, Jun 5, 2006.

  1. Arni

    Arni New Member

    339
    0
    0
    jäin mendile vahele30-ne alas 60-nega ja lube polnud kaasas(kaasaarvatud ka dokumente) ja mendid mölisesid aga ei midagi. Lasi lihtsalt käe kõrval veeretada. Aga noh nurga taha peale ja koju lubade järele :wink:
     
  2. dirtbike

    dirtbike New Member

    105
    0
    0
    Heh Rolleriga olen ainult 1 korra trahvi saanud ,ilma lubadeta Sõit.
    Võrriga sain 600 tulesi polnd porikaid polnud lube polnd kiivrit polnd:D Siis ei maksnud trahvi ära tuli juurte 300:D
    janoh siis igasuguseid veel autoga ülekatuse segipeaga, 7500 trahv.
    Ise olen 15 Päris normaalne ju:D
     
  3. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    125ccm tsikliga, lube, ülevaatust, kindlustust ja arvel ka polnud, niiet 4 asja eest :oops:
    Nüüdseks on üks ka joomise eest (180.-)
     
  4. Antu

    Antu New Member

    254
    0
    0
    180 sain
     
  5. Silk-

    Silk- New Member

    43
    0
    0
    Oeh eile v6eti peeti kinni tuled olid korras load dokumedid olemas aga mu 6pilaspilet oli v6ltsitud siis ment kysis noh oled pileit v6ltsind et suitsu k2tte saada ma ytsin ei niisama sodisin :D , kontrollis tulesid jne vedas et aru ei saand et 70cc
    v2ike hirm oli sees sest kartsin et suunad ei t66ta:D
    ise olen korra trahvi saand suitupaki omamise ja ostalaskmise eest:d
    k6ik j2i kaamera lindile
    siis 2 korda alaealistekomisionis k2ind joomine peksmine siis laamendamine ja muid asju veel aint 1 kord trahvi saand ja ka miinimum:D
    pole enne trahvi saand sest pold veel 14 t2is
    aga jah loodan et rohkem ei j22 vahele ja nii
    s6itke kainelt ja hoitke tuled korras jne ..
    edu teile
     
  6. Frestyle

    Frestyle New Member

    16
    0
    0
    Olen saanud yhe korra trahvi rolleriga ilma lubadeta s6itmise eest.Trahvi suurus oli 300.-
     
  7. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    sain avalikus kohas keppimise eest 360.- !
     
  8. MHr-VanJa

    MHr-VanJa Bännitud Bännitud

    378
    0
    0
    Avalikus kohas anaali on ka ju tore saada.
     
  9. timokurves

    timokurves New Member

    298
    0
    0
    13 aastaselt sain 180kr trahvi ilma lubadeta sõidu eest
     
  10. herko4

    herko4 Bännitud Bännitud

    1,311
    0
    0
    1.Trahv lubadeta sõidu eest.
    2.Trahv lubadeta sõidu eest ja kiiruse ületus.
    3.Trahv et suunatulesi polnud.
    4.Trahv et mul oli dh lenks peal.
    5.Trahv kiivrita sõidu eest ja tagarattal.
     
  11. newarvuti

    newarvuti Member

    106
    0
    16
    Kas siis dh lenks on seadusega keelatud, et trahv selle eest?
     
  12. herko4

    herko4 Bännitud Bännitud

    1,311
    0
    0
    Saaremaal kindlasti.
     
  13. Outsider

    Outsider New Member

    148
    0
    0
    mis paska sa ajad siin?
    DH lenksuga saab trahvi , mingi täis lohh oled? kuidas sul selline mõte isegi pähe tuleb...
    Sul ei pea praegu rolleril ka kuradi sumbutit otsas olema ,et sõita, võid gondlideta sõita , peaasi ,et põleb aind esi ja taga tuli , krdi geenius ...
    faking RK ajukääbik.... sellist lolli juttu ajama suust välja...
     
  14. alextyrk

    alextyrk Member

    774
    0
    16

    seleta seda politseile, muidu on kirjas et roller peab vastama tehnilistele nõuetele, ehk ei tohi sealt pmst midagi küljest võtta.
     
  15. -Aston-

    -Aston- Active Member

    1,339
    0
    36
    Tuli tark välja.
    Seadus keelab ümberehitust.
     
  16. Outsider

    Outsider New Member

    148
    0
    0
    Härrad geeniused vist välja lastud?
    mentidel nagu suht pohhui , neil ei ole õigust isegi vaadata kas sul on on Malossi big bore või mingi krdi stock
    vähemalt krdi 70% rolleritega sõitjatel on DH , ja ikka on aind 1 Saarepiiga Herko kes saab trahvi....
    on ment krdi 100 kordi kinni võtnud ... sõitsin raami peal ... oops tuli politsei ja mis ütles? poiss miks esi tuli ei põle.. aga oleks see Herko olnud oleks nii P*pusse seal samas saanud ja sellise nutsu saand...
    enne krdi arvele võtmist ei ole neil mingit põhjust sinna fakking kinni võtta DH pärast, nagu nii rolleri ei tohiks üle 45km/H minna , saad selle eest trahvi ,et sõitsid vähem lubatust? kui sul ple spidot enda mure kui lendad radarisse 100'ga , saad kiiruse ületamise eest trahvi , mitte mingi krdi DH lenksu pärast...
     
  17. -Aston-

    -Aston- Active Member

    1,339
    0
    36
    Ilmselgelt ei tegele mandril mendid selliste lollustega.
    Olen saaremaal elanud 2 aastat ja tean, kuidas seal see olukord seadusesilmadega on, neil ei ole mitte sittagi teha ja väänavad absoluutselt kõige eest, mille eest vähegi väänata annab. Sain politseist kutse selle pärast, et mu roller tegi liiga valju häält, no mida veel?! RKsilver sai saaremaal trahvi, et tal autol sportsummuti oli, Herko sai trahvi, et kondleid polnud peal. No millest me räägime?
    Aasta tagasi oli väike intsident kohalike miilitsatega ja tänase päevani elavad turjal, helistavad pidevalt ja käivad pinda.
     
  18. Outsider

    Outsider New Member

    148
    0
    0
    nu siis tuleb vastu hakata.. neil ei ole õigust enne 2011-2012a mingit õigust sulle ilma spidota sõidu eest trahvi teha, aind ilma tuledeta sõidu eest.
    Mendid tuimalt koorivaid teid :D
    Mendid lasevad inimesi üle suht norm ju :D
     
  19. -Aston-

    -Aston- Active Member

    1,339
    0
    36
    Loevad oma targast raamatust ette, et mopeed peab vastama tehasekomplektsusele.
    Mis sul vastu öelda on?

    Ise ei ole elus ühtegi trahvi saanud, alati pikalt saatnud aga see ei ole normaalne, kuidas need seadusemunnid huiavad saarlastega.
    Mitte, et see minu perset enam torgiks. :D
     
  20. Outsider

    Outsider New Member

    148
    0
    0
    siis aind 1 lahendus
    tuleb saarepiigadest mehed teha :D!
     

Jaga seda lehte