Trahvid.

Discussion in 'Jutud' started by JankaR, Jun 18, 2007.

  1. Yamamoto

    Yamamoto New Member

    40
    0
    0
    Ma ei hakkagi ennast õigustama vms,
    aga sumpaks gianelli extra ja EURO TSERIFIKAAT vahib neile otse näkku, sellega pmst võib ju sõita???
     
  2. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Võib või? Kui nad sinu tabureti ekspertiisi viiksid, kas annad pea, et see on tehaseseades igati? Kui, ei siis ei koti neid mingid E kirjed.
    See E on seal peal, et ei ületaks lubatud müra.
     
  3. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16
    Ma ei hakkagi ennast õigustama vms,
    aga sumpaks gianelli extra ja EURO TSERIFIKAAT vahib neile otse näkku, sellega pmst võib ju sõita???[/quote]

    Võib või? Kui nad sinu tabureti ekspertiisi viiksid, kas annad pea, et see on tehaseseades igati? Kui, ei siis ei koti neid mingid E kirjed.
    See E on seal peal, et ei ületaks lubatud müra.[/quote]

    mainin ära, et seadusega ei ole keelatud seda nn "omavolilist ümberehitamist". igasugu lisasid võid panna, kui neil on vastav sertifikaat! Kui aga su taburett kokkuvõttes murrab lubatud mootori kubatuure ja tippkiirust, siis jah oled karistatav. Lihtsam võtta siis juba arvele.
     
  4. Yamamoto

    Yamamoto New Member

    40
    0
    0
    mingit kiiruseületamist iseenesest polnud. lihtsalt peeti kinni, pandi puhuma ja siis hakati seletama...miks selline lenks, kus spido, miks sellised hääled...äkki on hoopis 125cc (tegelikkuses oli tol hetkel malossi 50cc sport)...
     
  5. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Sellega on kõik öeldud, õigus jaab niivõinaa neile, kui hakkad oma õigust taga ajama. Sinu asemel hoiaksin suumulgu koomal, et võimalikult kergelt pääseda. Hakkad oma nn õigust veel taga ajama saad veel "preemiat".
     
  6. CBIH

    CBIH Bännitud Bännitud

    771
    0
    0
    Ongi, mentidega tuleb suu kinni hoida, ja kui ütled midagi siis viisakalt, muidu on preemia kerge tulema.
     
  7. tehscooter

    tehscooter New Member

    630
    0
    0
    Vaidlustad preemia ka, usu mind, kui piisavalt julgelt ütled siis võtab vendadel jahedaks ja võtavad sul alget karistustki maha, kui oskad neile õigeid asju näkku visata.
     
  8. Yamamoto

    Yamamoto New Member

    40
    0
    0
    selles suhtes, et nendega ma ei mölisenudki.. üritasin seletada natukenegi asjalikumat juttu osade kohta aga neil kohe 10 erinevat versiooni öeldud.
    kubatuur polnud ka ületatud tegelikkuses, isegi kui nad oleks asja kuskile ekspertiisi saatnud, oleks nad ise üle saanud... originaal silkukaan tootja logoga. silindril endal polnud ka ühtegi märgistust.

    muidugi huvitas neid eriti kust taolisi juppe saada on.. nende väites eestis / euroopa liidus üldse selliste asjade müümine illegaalne ja veel rängemalt karistatav..

    Sest no, kui tartu mendid hakkaks taolise asjaga tegelema, siis ei liiguks siinkandis vist ühtegi rollerit enam...sest enamusel on sumpa nagunii ära vahetatud.

    Ma saan aru kui mul poleks tuled põlend või mõnda märki eiranud... aga no.. mineviks nüüdseks juba
     
  9. tehscooter

    tehscooter New Member

    630
    0
    0
    No, käisin trahvil järel. Linnas kiiruseületamine vähemalt 18 km/h, autodest ilma suunatuledeta möödumine ja eelnev kirjalik hoiatus (tegelt on suuline ka). Sain siis 3 trahviühikut ehk 180.-, trahviotsusel seisab :
    Raskendavad asjaolud : Puuduvad
    Kergendavad asjaolud : Puhtsüdamlik kahetsus

    *köhh*tutvused*köhh*

    Tegelikult on sellise rikkumise eest 600-3000 trahvimäär
     
  10. SGH

    SGH New Member

    37
    0
    0
    Uhke olla nüüd, et tutvused on? :lol:
     
  11. tehscooter

    tehscooter New Member

    630
    0
    0
    Uhke olla, et OT kirjutad siia teemasse ?
    See teema on trahvidest arutamiseks ja värki, sa oled lihtsalt "äge".
     
  12. pekk

    pekk Active Member

    1,031
    0
    36
    pigem ajad sina seda "ägedust" taga siin,
     
  13. Yamamoto

    Yamamoto New Member

    40
    0
    0
    Hehee, eile nägin tartus ikka EPICC FAILi, sain pildile isegi, kuna telefonist otsisin mingit kontakti ja sai kähku klõps tehtud, lasen lähiajal üles ka kuskile.
    Pilt nägi ise välja selline et fooritagant minemapürstinud roller tagarattal ei näinud vist üle ristmiku partullivat mendiautot... edasi võite juba ise mõelda.. kindel oli aga see et nõialuud pani talle käreda sireeniga järgi.
     
  14. tehscooter

    tehscooter New Member

    630
    0
    0
    Tagurattal sõit mopeediga pole otseslt liiklusseadusega keelatud ju .
     
  15. Yamamoto

    Yamamoto New Member

    40
    0
    0
    kui seda linnas teha, sis läheb see "Ohtliku olukorra tekitamise" alla, trahv jälle 600+
     
  16. tehscooter

    tehscooter New Member

    630
    0
    0
    Jah, sul on õigus, lihtsalt mainisin seaduslünka, et otsest keeldu selle kohta pole.
     
  17. [P]r!!T

    [P]r!!T New Member

    20
    0
    0
    rolleriga pole mendile vahele j22nud :D kuigi 1 korra oli mendil v8imalus ;) aga ei tea miks ta ei tulnud :D
    aga autode p2rast olen saanud :D 1hele pole veel j2rgi l2inudki , kuigi jh t2htaeg on ammu k2es...palju v8ib tulla...lubadeta ja kindlustust polnud :S
     
  18. Yamamoto

    Yamamoto New Member

    40
    0
    0
    Kui esimene kord, sis mingi 3000.-
    ise sain korraliku autoga ilma lubadeta 3200.- uhkust küll ei tunne :oops:
     
  19. stento

    stento New Member

    1,954
    0
    0
    Mind pandi puhuma ja käskisid käekõrval koju lükata,puudusid mul nii load kui kiiver-trahvi aga ei saanudki:p
    niiet jah,eks ment ole kahh inimene.
     
  20. Kenzo1

    Kenzo1 New Member

    58
    0
    0
    nädal kaks tagasi vöttis ment maanteel kinni algul tuli vastu ja pööras ringi ning hakkas ,,jälitama ´´ kuna ma ei vaatand peegli , siis lasi korra sireeni ja jäin seisma ,kontrollis lube,olid olemas,ja siis küsis rolleri dokke , ma ütlesin et mul on kodus ja siis lasi minna , söitsin täiseti korralikult ja 45 -ga aga kiiverit ei pidand ära vötma visiir oli ka ees :D autos oli ,5 mennti vist
     

Jaga seda lehte