uus liiklusseadus . ?

Discussion in 'Soovitused' started by m6mmi18, Juuli 10, 2011.

  1. janz50

    janz50 New Member

    78
    0
    0
    eelmine suvi oli kusagil 2 ja pool kuud kindlustus peal,aga ega see vist ei mõjuta:)
     
  2. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0

    Pole ju mingi üüratu summaga. Igatahes miljon korda kinlam, kui kindlustamata juunniga kellegile kahju teed. Maksad lolliks end.
     
  3. janz50

    janz50 New Member

    78
    0
    0
    jah,nii ta on,peaasi,et rahulikult ja muretult sõita saab,kahju aint et enamus autojuhid agressiivsed ja ei lase rahulikult liigelda nii nagu ette nähtud,ei tea kui keegi teeks ise mulle avarii,kas siis hüvitatakse see ka kuidagi?
     
  4. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0

    Mis siis sinuarust kohustusliku liikluskindlustuse mõte on?
     
  5. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    ilma spidokata ei saaks arvele võtta ? :roll:
     
  6. janz50

    janz50 New Member

    78
    0
    0
    Et ei peaks ise saama suurt summat kaela
     
  7. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0
    Mis siis küsid siis, et kui keegi sulle sisse kärutab kas hüvitatakse kuidagi.
    Kui teine pool on süüdi, siis kindlustuse olemasolu korral ei maksa sa mitte sentigi mitte kellegile. Kindlustus sellepärast ju ongi. Oled ise süüdi(kindlustus olemas), siis ei maksa sa samuti kellegile mitte sentigi. Ainult oma tabureti pead siis oma kulu ja kirjadega korda tegema. Mis siin keerulist ma ei saa aru? :roll:
     
  8. keewayo8

    keewayo8 New Member

    88
    0
    0
    mul tekkis küsimus et kas peavad kõik kondlid küljes olema mul yamaha neos ja põhja kondlit raske leida
     
  9. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0

    Eks nad ikka peaks ikka olema. Sa ei lähe ju sellist autot ka ARK-i vormistama, millel poritiib puudub.
    Helista ja küsi ARK-ist, räägi lugu ära, et üks plast on tellimises ja vaja mopp arvele saada, kuna varsti läheb asjaga juba kiireks ja järjekorrad pikad.
     

Jaga seda lehte